İSTANBUL ANADOLU YAKASI TÜP BEBEK KLİNİK VE DOKTOR ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek sürecine gireceğim. İstanbul Anadolu yakası hastane ya da doktor önerisi olan var mı ?
Bahçeci dışında ücretsiz ön görüşme yapan yok canım insanın aklı hangisine yatarsa o iyidir. Acıbadem diyein var. Ulun Uluğ diyeni var. Bahçeci diyen var. Erbil yağmur momart diyen var. Pendik te de varmış yüzyıl hast. Yani seçenek çok ama hepsine ayrı muayene ücreti ödüyorsun. Yorucu bir süreç. Önce araştır içine sinen kimse onunla devam et

Aslında Bahçeci'de denedim. yorucu ve yıpratıcı bir süreç oldu benim için hem maddi hem manevi. O yüzden öneriler arasında araştırma yapıp görüşmeler yapacağım.

Ben pendik medicalparkta tedavi görüyorum 6-7 aydir ordayim.. hastaya yaklaşımları guzel aradgimda ulasabiliyorum sorularima yanit alabiliyorum saatlerce muayene icin sira beklemiyorum.. para odakli degiller ya da bana bunu yansitmadilar.. bu zamana kadar sunu kesin yapmam gerekiyor diye gerekli gereksiz islemlerle zora sokmadilar beni.. testlerini de devlet hastanesinde yaptirip gelebilirsin dediler burda olsun diye israr etmiyorlar.. ben baska islemlerde yaptirdim saglik sigortam da var ekstra islemlerde ordan karşılansin diye uğraştılar.. bu arada yanlis anlasilma olmasin.. saglik sigortam tup bebekte gecmiyor.. tup bebek surecinde muayeneler ücretsiz.. yakinda oturuyorsaniz randevu alip muayene olun derim.. ilk muayene ücretsiz.. ben tesadufen internette doktor arastirirken randevu alip gittim ücretsiz muayene olmasina ragmen yarim saat sohbet ettik hemde muayene oldum butun testlerimi goturdum gayet guzel ilgilendiler.. ben basladgimda sadece semra hanim vardi suan 2 doktor daha basladi tüp bebek bolumune.. ben semra hanimda tedavi görüyorum..

Ben pendik medicalparkta tedavi görüyorum 6-7 aydir ordayim.. hastaya yaklaşımları guzel aradgimda ulasabiliyorum sorularima yanit alabiliyorum saatlerce muayene icin sira beklemiyorum.. para odakli degiller ya da bana bunu yansitmadilar.. bu zamana kadar sunu kesin yapmam gerekiyor diye gerekli gereksiz islemlerle zora sokmadilar beni.. testlerini de devlet hastanesinde yaptirip gelebilirsin dediler burda olsun diye israr etmiyorlar.. ben baska islemlerde yaptirdim saglik sigortam da var ekstra islemlerde ordan karşılansin diye uğraştılar.. bu arada yanlis anlasilma olmasin.. saglik sigortam tup bebekte gecmiyor.. tup bebek surecinde muayeneler ücretsiz.. yakinda oturuyorsaniz randevu alip muayene olun derim.. ilk muayene ücretsiz.. ben tesadufen internette doktor arastirirken randevu alip gittim ücretsiz muayene olmasina ragmen yarim saat sohbet ettik hemde muayene oldum butun testlerimi goturdum gayet guzel ilgilendiler.. ben basladgimda sadece semra hanim vardi suan 2 doktor daha basladi tüp bebek bolumune.. ben semra hanimda tedavi görüyorum..
Evet semra kahraman iyi diyorlar

Ben pendik medicalparkta tedavi görüyorum 6-7 aydir ordayim.. hastaya yaklaşımları guzel aradgimda ulasabiliyorum sorularima yanit alabiliyorum saatlerce muayene icin sira beklemiyorum.. para odakli degiller ya da bana bunu yansitmadilar.. bu zamana kadar sunu kesin yapmam gerekiyor diye gerekli gereksiz islemlerle zora sokmadilar beni.. testlerini de devlet hastanesinde yaptirip gelebilirsin dediler burda olsun diye israr etmiyorlar.. ben baska islemlerde yaptirdim saglik sigortam da var ekstra islemlerde ordan karşılansin diye uğraştılar.. bu arada yanlis anlasilma olmasin.. saglik sigortam tup bebekte gecmiyor.. tup bebek surecinde muayeneler ücretsiz.. yakinda oturuyorsaniz randevu alip muayene olun derim.. ilk muayene ücretsiz.. ben tesadufen internette doktor arastirirken randevu alip gittim ücretsiz muayene olmasina ragmen yarim saat sohbet ettik hemde muayene oldum butun testlerimi goturdum gayet guzel ilgilendiler.. ben basladgimda sadece semra hanim vardi suan 2 doktor daha basladi
Yakınım ben de Pendiğe. Öneri için teşekkürler .Araştıracağım Semra Kahraman'ı da

Tüp bebek tedavisi için istanbul ataşehirde muayenehanesi olan doç dr. çiğdem yayla abideye gittik . Sonuçlarımıza göre çok olumlu konuştu tedavi süresi boyunca herseyi sorabiliyorduk çok desteği oldu moral olarak gebelik testi sonucum pozitif çıktı .Allah razı olsun çiğdem hanımdan anne olmak isteyen herkese çiğdem hanımı tavsiye ederim

Erbil yağmur hakkında detaylı bilgi verebilirim. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk muayenede 1 saat görüşmeden sonra doktora ulaşmazsınız. Asla numara vermez. Sonraki muayeneler 5 dk. Embriyo hakkında bilgi vermez. Kendi başına buyruk bi doktor.

Merhaba
Umraniye hisar international hastanesinde doc dr meryem kurek doktora gittim.daha once dis gebeklik ,asilama,2 defa tup bebek oldum ama tutmadi. Sonra bir kac dr gittim diger tüpünde alinmasi gerektigini soyledi. Hatta pendikte yuzyil hastanesi dr serap hanimda oyle soyledi. Ameliyat fiyati verdi. Icime sinmedi.birkac yere gittikten sonra Doc dr meryem hocayla tanistim senin ameliyat olmana gerek yok dedi dunyalar benim oldu o yuzden siddetle tavsiye ekibi de harika insanlar ve sonuc pozitif 5 haftalik gebeyim. Allah nasip ederse 2 hafta sonra kalp atisi dinleyecegiz

Hatta ilk normal gebeligimde kosuyolunda dr bahar caglar gittim. Kese gordu ve beta degeri 175 falandi. 2.hafta gittim kese kaybolmus dedi. 2 gunde bir kan testi ver dedi ama degerler cok orantisiz artmasina ragmen beni bekletti 8. Haftalik olana kadar. Ben tabiki bu arada ic kanama gecirdim ve ölüyordum nerdeyse. Tesadufen baska doktora gideyim dedigimde ic kanama gecirdigim farkedildi ve apar yopar ametliyata alindim sonuc dis gebelik ve tüpüm alindi. Bos yere bekledi sebebsizce. Siz düşünün

Bahçeci dışında ücretsiz ön görüşme yapan yok canım insanın aklı hangisine yatarsa o iyidir. Acıbadem diyein var. Ulun Uluğ diyeni var. Bahçeci diyen var. Erbil yağmur momart diyen var. Pendik te de varmış yüzyıl hast. Yani seçenek çok ama hepsine ayrı muayene ücreti ödüyorsun. Yorucu bir süreç. Önce araştır içine sinen kimse onunla devam et
Şaşırdım , Çünkü; Bir kaç ay öncesinde benden ön görüşme için ücret aldılar.

Canım sürece başladın mı bilmiyorum ama doç.dr yasemin çekmezi araştır kesinlikle. Özel polikliniği var ama herşeyini kozyatağı acıbademde yapıyor. İnstagramda baya aktif. Sayfasından başarılarına şahit olabilirsin. Umarım hakkında hayırlısı olur.

Şaşırdım , Çünkü; Bir kaç ay öncesinde benden ön görüşme için ücret

Merhaba arkadaşlar. Tüp bebek sürecine gireceğim. İstanbul Anadolu yakası hastane ya da doktor önerisi olan var mı ?

Sürece başladın mı bilmiyorum ama bence yasemin çekmez hocayı araştır derim muayene ücreti 2 bin tl bence bu süreçte olan herkesin 1 kere de olsa yasemin hocaya gitmesinin tavsiye ederim

X