İstanbul aşılama ücretleri

brrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2023
1.295
663
Merhaba kızlar. İstanbuldaki özel hastanelerde aşılama ücretleri ne kadar bilgisi olan var mı? Doktor önerilerine de açığım

Merhaba kızlar. İstanbuldaki özel hastanelerde aşılama ücretleri ne kadar bilgisi olan var mı? Doktor önerilerine de açığım
Ben medipol pendikşe görüştüm 8.500 dediler ilaç hariç. Esra hoca da düşünüyorum siz yaptırdınız mı

Ben medipol pendikşe görüştüm 8.500 dediler ilaç hariç. Esra hoca da düşünüyorum siz yaptırdınız mı
İlaçlar tahmini ne kadar tutuyor acaba
Hayır yaptırmadım şu an yumurta takibinden devam ediyoruz

doktorum pendik bölge hastanesinde ama orda teskilat olmadıgı için medicalparkta işlemi yaptık.
1 nisandan 15.000 TL oraya ödedim.
ignelere de 7-8 bin tl ödedim ortalama yumurta sayısını cogaltmak ıcın kullanılan

doktorum pendik bölge hastanesinde ama orda teskilat olmadıgı için medicalparkta işlemi yaptık.
ignelere de 7-8 bin tl ödedim ortalama yumurta sayısını cogaltmak ıcın kullanılan
Pendik bölgede kime gidiyorsunu aklımda olsun

Cevabın için çok teşekkür ederim. Ben avrupa yakasındayım ama aşağı yukarı yine bu fiyatlardadır o zaman. Güzel haberi alırsınız inşallah🙏🏼

X