İstanbul avrupada bıldıgınız uyguna ozel hastane veya klınık varmı kadın dogum bölümü için

gamzeli2323

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2023
351
59
29
Devlet hastanesı pek ılgılenmıyor hamıleyım düşük riskim var ve cınsıyetı ogrenemedım klınık veya uyguna bakan ozel hastane varmı bıldıgınız

Sultangazi Medigold Zehra Hanım var uzak değilseniz, büyük bı kanama alanım vardı acilde düşer uğraşma dediler ama Zehra hanıma gittim bir haftada kanama alanım geçti bebeğim iyi devam ediyorum tedaviye

Sultangazi Medigold Zehra Hanım var uzak değilseniz, büyük bı kanama alanım vardı acilde düşer uğraşma dediler ama Zehra hanıma gittim bir haftada kanama alanım geçti bebeğim iyi devam ediyorum tedaviye
Fıyatı ne kadar peki ? Progestan mı yazdı size

Muayene 400küsurdu kontrolü ücretsiz yaptı serum ve igne yapildi 600de o tuttu, ne ilacı olduğundan emin değilim isimlerini hatırlamıyorum, sonra ki günler de beş gün progestan iğne yapıldı gittim konteole kanama alanım iyilesmisti ama kalıntılar tamamen temizlnsin diye progestan 200e devam et dedi şimdi fitil olarak kullanıyorum bıkac damla lekelenme oluyor olacak demişti zaten

Kanama alnım çok büyüktü acile gittiğimde böyle büyük kanama alanı ilk kez gördüm uğrasma düşecek falan dediler atabilirim ultrason fotoğraflarını öncesi ve sonrasını şu anda iyiyim şükür, sziin neden riskli özel değilse kaç haftalık

Kanama alnım çok büyüktü acile gittiğimde böyle büyük kanama alanı ilk kez gördüm uğrasma düşecek falan dediler atabilirim ultrason fotoğraflarını öncesi ve sonrasını şu anda iyiyim şükür, sziin neden riskli özel değilse kaç haftalık
Yarın 17 haftalık olacak inşallah. Benımde kanama alanım coktu doktot acılde banada dedı kanama alanı cok düşer diye halada kanama varr ama devlet pek ılgılenmıyor bır ozele gorunmek ıstıyorum ama sızın dedıgınız yerde uzakmıs bana :KK43:

O zaman beklemeden yakindaki bı özele gidin önlem için devletten randevu oluşturana kadar en azından vakit kaybetmemiş olursunuz

Bende devlette hemen randevu bulamadığım için gittim özele yoksa ilk dogumum cam ve sakuradaydi çok güzel geçti herşey, ikinci doğumumu da orda yapmak istiyorum nasipse ama acil pek ilgili değil o yüzden tedbiren beklemek istemedim iyi de yaptım bence kanamam geçti iyiyim şimdilik bakalim

Bende devlette hemen randevu bulamadığım için gittim özele yoksa ilk dogumum cam ve sakuradaydi çok güzel geçti herşey, ikinci doğumumu da orda yapmak istiyorum nasipse ama acil pek ilgili değil o yüzden tedbiren beklemek istemedim iyi de yaptım bence kanamam geçti iyiyim şimdilik bakalim
Canım ozel hastane veya klınık fyatları asırı pahalı durumum yok uygun bulmam lazım

Ben taksıme yakınım buraya cok uzak olmayan bi yer arıyorum cok uzaga gıdıcek halim yok dusuk rıskımde var
Maalesef o tarafı pek bilmiyorum. Esenler medipolün fiyatı piyasaya göre uygun. Operatör doktora 550lira muayene ücreti. Özel Güngören hastanesinde ise Ali Emre Atik iyi bir doktor. Tahminimce oranın fiyatı da aynıdır.

Maalesef o tarafı pek bilmiyorum. Esenler medipolün fiyatı piyasaya göre uygun. Operatör doktora 550lira muayene ücreti. Özel Güngören hastanesinde ise Ali Emre Atik iyi bir doktor. Tahminimce oranın fiyatı da aynıdır.
Tesekkur ederim aklımda bulunsun iyi olursam gıderım belki

X