İstanbul tüp bebek tavsiyeleri yardımınızı bekliyorum

Emine90m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
13
3
33
34 yaşındayım yıllardır deniyoruz olmuyor endometriozis polip miyom hersey var 🫢 polip i aldırdım doktorum hiç uğraşma direk tüp bebek yap artık dedi İstanbul da memnun kalan öneri yapabileceğiniz doktorlar var mı tabi embriyologta çok önemli bu işte ve en önemlisi tabi Allahın taktiri ama ben iki embriyo istiyorum,yaştan dolayı tek oluyor diyorlar ama bazıları da iki hatta üç embriyo bile olabiliyormuş olmuşken Allah verirse ikiz olsun tekrar tekrar bu süreçle uğraşmak istemiyorum çünkü çok yıpratıcı bir süreç

Merhaba ben de bebek sürecindeyim ileri yaş benim de İstanbul Acıbadem Maslak hastanesi prof Yiğit Çakıroğlu doktorum kendisinden ve merkezden çok memnunum görüşmenizi tavsiye ederim

34 yaşındayım yıllardır deniyoruz olmuyor endometriozis polip miyom hersey var 🫢 polip i aldırdım doktorum hiç uğraşma direk tüp bebek yap artık dedi İstanbul da memnun kalan öneri yapabileceğiniz doktorlar var mı tabi embriyologta çok önemli bu işte ve en önemlisi tabi Allahın taktiri ama ben iki embriyo istiyorum,yaştan dolayı tek oluyor diyorlar ama bazıları da iki hatta üç embriyo bile olabiliyormuş olmuşken Allah verirse ikiz olsun tekrar tekrar bu süreçle uğraşmak istemiyorum çünkü çok yıpratıcı bir süreç
Ne zaman 35inize girceksiniz. Ilk tedavinizse cift embriyo koymazlar ayrica cift koyupta olacagida belli olmaz benim cift embriyoydu 1tanesi tutundu o yuzden bunlari dusunmeyin siz daha fazla gecikmeden tedavinizi olun. Çünkü tup bebek.surecide bazi durumlarda uzayabiliyor. Surecin uzamasi demek 34 yasinda biri icin rezervlerin dusmesi riski bile olabilir demek... bende 34 yasimdayim doktorum prof. Cem celikti su an bruksel tup bebek merkezinde ben 14 senelik evliyim yuzumuzu guldurdu cem hocam öneririm. İşinin ehli biri.

Merhaba İstanbul Gaziosmanpaşa Yeni yüzyıl üniversitesi tüp Bebek merkezi Dr Murat Keskin önerebilirim yıllarca nasıl olmadı orada ilk denememde tuttu 17haftalık oldum. Eğer tüp bebek geçmişiniz var rapor çıkarıyorlar size daha uyguna geliyor Dr muayenesi ilk görüşme ücretsiz normal muayene ücreti 2000 olmuş tüp bebek 59.500 galiba ilaçlar 30-35bin arası ama dediğim gibi rapor çıkarıyor o hastane ve daha uyguna geliyor benim raporla 40bin tutmuştu zaman gelmiş baya. Umarım sizde bir an evvel kavuşursunuz yavrunuza....

Merhaba. Ben Şişli Memorial hastanesinde tedavi gördüm. Semra Hoca ve ekibi gerçekten çok tatlılar. Laboratuvarlarının çok iyi olmasından dolayı orayı tercih ettim. çok şükür ilk denememde tuttu

İlk denemem olacak bu ay başlayacağım kafam çok karışık Allah hepımızın yardımcısı olsun isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin birkaç dr a gittim birinin dediği ile diğeri çok farklı bu yüzden de kafam karışıyor

Bende 31 yaşındayım canım bende senin gibi düşünüyorum 1 olumsuz tüp bebek denemem var biraz pahalı ama en iyisi bahçeci ve şişli memorial diyorlar bn bahçeciye karar verdim inşallah pişman olmam canım hem maddi hem manevi çok zor benim amh düşük :KK43:

Merhaba ben de bebek sürecindeyim ileri yaş benim de İstanbul Acıbadem Maslak hastanesi prof Yiğit Çakıroğlu doktorum kendisinden ve merkezden çok memnunum görüşmenizi tavsiye ederim
Bende ileri yaş durumundayım bir yıl içerisinde 3 defa negatif sonuç aldım. Deneyiminiz ve fiyat bilgisi hakkında biraz bilgi verebilirmiisniz

Bende ileri yaş durumundayım bir yıl içerisinde 3 defa negatif sonuç aldım. Deneyiminiz ve fiyat bilgisi hakkında biraz bilgi verebilirmiisniz
Ben de 40 yaşındayım bahçeci ve Şişli Memorialla ön görüşme yaptım muayenede oldum bahçeci içime sinmedi Memorial da da kuzenimin denemesinde olumsuz tecrübeleri beni itti tabi herkesin kendi yaşadığı üzerinden değerlendirmeleri oluyor
Maslak Acıbadem çok profesyonel laboratuvarı ve embriyoları çok iyi özellikle doktorum profesor doktor Yiğit Çakıroğlu muhteşem bir insan çok şükür benim sürecim olumlu ilerliyor
Dediğim gibi herkes kendi tecrübeleri üzerinden karar veriyor bence ön görüşme yap sonrasında içine sinen merkezle devam edersin fiyatlara gelince de ilaç fiyatları çok yüksek benim genetik taramalı olduğu için rakam biraz daha farklı oldu hakkında hayırlısı olur inşallah

Dr ahmet Payaslı dediler doktorum önerdi onunla bir görüşmeye gideceğim, fiyatlarla alakalı bilgim pek yok ama ortalama ilaçlar dahil 100 ü bulacak sanırım, umut tacirliği yapıp sürekli sürekli uğraşmaktansa üç beş pahalı artık o kısmında da degılım, bahçeci için de çok memnuniyetsiz tanıdıklarım var o yüzden on görüşme vs gitmedım oraya

Dr ahmet Payaslı dediler doktorum önerdi onunla bir görüşmeye gideceğim, fiyatlarla alakalı bilgim pek yok ama ortalama ilaçlar dahil 100 ü bulacak sanırım, umut tacirliği yapıp sürekli sürekli uğraşmaktansa üç beş pahalı artık o kısmında da degılım, bahçeci için de çok memnuniyetsiz tanıdıklarım var o yüzden on görüşme vs gitmedım oraya
Beklentiye ve kişiye göre değişir ama ben bahçeye ilk gittiğimde enerjisini hiç sevmedim üretim merkezi gibi çok mekanik davranıyorlar psikolojik boyutuyla hiç ilgilenmiyorlar vitamin,takviye sağlıklı beslenmeyle ilgili hiç alakaları yok.asistanlar insan üstüne çok düşüyor ön görüşme sonrası bilmiyorum benim içime sinmedi ama mutlaka gidip başarılı olanlar da vardır

X