istanbula yakın bebekle tatil

evrem_evrem11

♡♡♡
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2013
2.416
1.355
Arkadaşlar bayram sonrasi tatil için 1 yaşındaki bebegimizle gidecegimiz yere karar veremedik.Cunku; Alanya Antalya'nın yoğunluğunu istemiyorum biraz denize girelim öğlen saatlerinde otelin bahçesinde güzel sakin vakit geçirelim bazen cevreyi gezelim diye Çıralı ya baktık tam istediğimiz gibi ama Antalya havalimanından 2saat e yakın tekrar yolculuk..hem ucak hem transfer hem Otel ücreti yeme içme derken o fiyati İstanbul a yakın ulaşımı kolay bir yerde harcayalim istedim ama bulamıyorum karar veremiyorum.balikesir ilçeleri uygun sanki dediğim gibi hem deniz hem doğa orman vs..2yildir tatil yapamadık stres atayım istiyorum işte. Önerilerinizi bekliyorum bugün rezervasyon yaptirmaliyiz.

İstanbula yakın en güzel tatil yerlerinden biri çanakkale asos tarafı. Tam aile yeri.. denizi çok temiz. havuz gibi.. deniz ile doğanın birleştiği yer.. denizde yüzerken zeytin ağaçlarını görüyorsun.. aile yeri. çocuklar için tam ideal.. iti sapığı yok.. ama bayramda kalabalık olabilir.. 3 günden fazlası insanı sıkar.. Ben Edirne enez ide çok beğendim.. ama sivrisineği çok oluyor..
malesef balıkesir in denizini ben beğenmiyorum. denizi pis.. çok da kalabalık oluyor.. ama tabi bu senin beklentilerine bağlı. benim kuzenler de balıkesiri seviyor..

X