İstanbul'da Fal - Falcılar

Pazar seans cıkışı yokuş aşağı aheste aheste yüzümde salak bi gülümsemeyle yürürken aklıma geldide geleceği gercekten bilmrk istiyor muyum ?
ya istediğim herseyi elde edeceğimi bilsrm tutkuyla sarılır mıyım isteklerime ?
ya da bi hiç olcağımı bilsem yaşamayı secer miyim ?
biteceğini bilsem bu kadar tutkulu bi aşk yaşar mıydım ?
bu sorunun cevabını bi bulim ,falcıya gerek kalmıcak :KK37:
cümleten iyi geceler cemaat :KK19:

kızlar bakırköyde duyqum cafede duyqu diye biri varmış çok övüyorlar..giden varmı gerçekten dedikleri çıkıyormu?

canım...ben duyguya bir kaç yıl evelsi baktırmıştım...isim bilir...şok olursun...ama onun dışında ..seni şok edebilecek bir falcı değil...hee pardon...söylediklerinin tam tersi çıktığı için ŞOK olabilirsin tabii:) şaka bir yana...gelecek için söyledikleri kesinikle çıkmadı...isim bilme dışında bir numara yok bence...değmez!! tabii denemek istersen..senin kararın:)

canım...ben duyguya bir kaç yıl evelsi baktırmıştım...isim bilir...şok olursun...ama onun dışında ..seni şok edebilecek bir falcı değil...hee pardon...söylediklerinin tam tersi çıktığı için ŞOK olabilirsin tabii:) şaka bir yana...gelecek için söyledikleri kesinikle çıkmadı...isim bilme dışında bir numara yok bence...değmez!! tabii denemek istersen..senin kararın:)

isim bilenler bende fos çıktılar.ilk duyduğumda aaa ooo falan demiştim ama harf ve isimden başka birşey bilmediklerini zaman geçince anladım.bu yüzden isim harf yada burç verenlerden uzak duruyorum.
cadde sembol serkan tüm harfleri bilmişti hatta ismi bile söyledi çocuğun ve annemin.ama dedikleri an ve gelecek yalan çıktı.
nişantaşı sembol bahar hep ismindeki harfleri söylerdi oturur oturmaz.takıntı yapmıştı galiba.hep harf yazar.ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı.an ve gelecek yok.harften başka marifeti yok serkan gibi.
taksim sembol nesil bana bir sürü harf yazdı bu harfler seninkinde var dedi.yok dedim.o zaman sen bunla olmayacan başkası olcak dedi kıvırdı.iş olayı çıkmadı.özel hayatta çıkmadı.
kadınlar kahvesi pelin de harf yazmıştı sonuç malum anlatmaya değmez.çizdiği pembe tabloya hiç inanmamıştım zaten.
kibritçi kadın harfleri çizmişti bunun için okuma yazma bilmiyor demişlerdi ama bana harfleri yazdı.o da çıkmadı.
melekler şengül burç ve harf söylerdi iyiki falcılığı bıraktıda kurtuldu millet yalanlarından.
orda gülşen var.bir kere gittim o kadar saçma anlatıyorduki ben kalkacaktım sıkıldım.asıl konuya bile gelemedi nesil gibi.hatta bir tip tarifi verdi sanki senaryo yazıyor dizilere.o da harf vermişti.
soğanlık emine bazı kız ismi harfleri verdi ama kel alaka hiç ucundan bile geçmedi anlattıkları ile yaşananlar.

aynen katılıyorum sana.bırsey ya vardır ya yoktur.bu ara vermede neyın nesı boyle???belkıde kıbarca bıttı demek olabılır mı???offff :KK43:(( 1ay oldu hala bu ara devam edıyor,ne yapmalıyım bılmıyorum.yardımmmmmm

erkek arkadasım ılıskımıze ara verdı :KK43:((( cok mutsuzumm[/

Dun itibari ile biz de ara verdik.. Ara neymis yahu bitti o zaman desem hepten gider diye tirs tirsim.. Ama bi yandan da belli de diger firsatlar icin sanstir bu deyip bosveresim var :) cok mu iyimserim yoksa vurdumduymaz mi bilmiyorum ancak ustune gidersem kesin biter diye aramalarimi gunluk 10 ile sinirli tutuyorum :) falci tavsiyesidir yoksa ben hiic aramazdim :)

hmm.doğrudur.ancak işte kuzenim hiç böyle fallarla falan ilgilenen veya itimat eden biri olmadığı için genellikle,inanılmaz bir şaşkınlıkla çıkmış ordan.ben de mutlaka iyidir diye düşündüm haliyle.hatta daha yeni evli olmalarına rağmen boşanma gördüğünü vs söylemiş ki gerçekten de kuzenim bunu düşünüyormuş..eşiyle ilgili yaptığı yorumlar da tam isabetmiş.yine de denemek lazım.esref saatine denk gelmek gerekir belki de.
bunun dışında asıl bir falcı öğrendim yine dün başka bir akrabamdan.çok uzun yıllar önce beykozun ücra bir sokağında bir kadın varmış.o dönemde başka bir kuzenim ve arkadaşı gitmişler bu kadına.kadın tam anlamıyla gelecek habercisiymiş. evleneceği kişinin nerede yaşadığını,kiminle yaşadığını,ailesiyle münsabetlerini,evlendiğinde yaşayacağı evin içinin nasıl olacağını,kızının olacağını vb bir sürü şey söylemiş.evet hepsi bir bir gerçek olmuş.eşi izmirli,kız çocukları var.onları soyledikten sonra da,buradan cıktıgın zaman kotu br haber alacaksın demis.kuzenim ordan cıkıp otobuse bindigi an telefonu calmıs ve dayımı yani babasının kriz gecirdigini hatsaneye kaldırıldıgını ogrenmis.simdi eger hala varsa o kadın onun adresini ogrenmeye calısıcaz.kadının ziyaretcileri arasında ünlü isimlerde varmış çünkü.

bir de küçükyalı da bir kadından bahsedildi.o da aynı sekilde sosyete falcısıymıs.50 liraya bakıyormus ama anne kız tuhaf seyler yasıyolarmıs her gece evde.bazı varlıklarla fal baktıklarını söylediler.biraz cizikler onlar gidilirmi emin değilim dediler.cok ustelemedim ogrenmekk icin bu nedenle ama fal isinde kadın gercekten iyiymis.benim havadislerim bu kadar simdilik.

ha son olarak ekliyim.bir hafta arayla angel's burcuyla symbol levent e gitmistim. sözlesmiscesine aynı seyleri soylediler bana.tarih de verdiler bakalım bekliyorum.umarım haklı cıkarlar.

civcivyumurtası foruma girmiyor.mailini alanlar beykozdaki falcıyı bulup bulmadığına dair mesaj atarlarsa iyi olur.
bu arada onun dediği üsküdardaki perihana (anlattığına göre baya bilmiş sadece fiyat konusunda yanlış anlaşılma olmuş sanırsam) giden varmı?
küçükyalıdaki içinde sosyete falcısı ve kırıklar gece evde bişeyle yaşıyormuşlar diyince korktum.sosyete falcısı ise niye illa gel memnun kalacaksın diye ısrar etti bunuda çözemedim.
ilk ikisi hakkında daha detaylı bilgi istiyorum.hatta beykozdaki ne kadar isterse verecem.bir tane olsun adam gibi olsun.

Mimikciğim, havale işlemini gerçekleştirdim. PRO kart başvuru formunu doldurdum. Bilgilerinize hoşçakalın.

Kızlar Kokoş Gülşen ve Güneşli'deki seda hakkında yorumlarınızı alabılırmıyım??

Kokoş Gülşen kımdır nerde bakar?Nasıldır?Gıtmeye degermı? Bırde Seda hakkında yorumlarını alıyım Acill,Dun bır konusma gectıde Seda yı onerdıler,bır grup gıdıcez ıyı dersenız ondan sızlerın yorumunu onayını almadan gıtmemmmmmm::):KK8: Çokkk öpüyorummm bu forumu da cokk sevıyorummm:) ne blyım yazasım geldi:KK1:

Kızlar Kokoş Gülşen ve Güneşli'deki seda hakkında yorumlarınızı alabılırmıyım??

Kokoş Gülşen kımdır nerde bakar?Nasıldır?Gıtmeye degermı? Bırde Seda hakkında yorumlarını alıyım Acill,Dun bır konusma gectıde Seda yı onerdıler,bır grup gıdıcez ıyı dersenız ondan sızlerın yorumunu onayını almadan gıtmemmmmmm::):KK8: Çokkk öpüyorummm bu forumu da cokk sevıyorummm:) ne blyım yazasım geldi:KK1:

Güneşli Seda ise tavsiye etmiyorum...
Sadece kağıdı yazdıklarını okumada çok başarılı ...
bu forumda da beğenmeyenler çıkmıştı

forumda bahsedilen idealtepe ve küçükyalı'daki fal bakan kişilerin yerlerini tam olarak bilen var mı kızlar?

Son düzenleme:
Hımm evet sanırım o seda anlatmıslardı kagıda yazdırıyormus fln,neyse soyledıklerınızı dıkkate alıcam,Arkadaslar Kokoş Gülşen kim bilen varmı? nerde bakıyor Ve De?
Birde Symbol Bahara tarot baktıran varmı?Cıktı dıyebılen varmı,Cunku ıyı bır enerjı aldım ondan sankı yasadıklarımı bılıormus gbı tespıtlerı dogruydu..Bırde Symbol Beşiktaş Nihal Cok basarılıydı Tıp tespıtınde..Nıhalınde cıktıgı olmusmudur?

Kesinlikle tavsiye etmiyorum..1 arkadaşım telefonla arıyor..kadın resmen sallayıp duruyor..olan arkadaşımın 40 tl sine oldu....
Ben den uyarması...40tl iyi para.yazık etmeyin paranıza....
Burda bir yazı yayınlanmıştı.Ella İstanbul'un en dandik falcısı diye..Ben bu cümleye kesinlikle katılıyorum....

isim bilenler bende fos çıktılar.ilk duyduğumda aaa ooo falan demiştim ama harf ve isimden başka birşey bilmediklerini zaman geçince anladım.bu yüzden isim harf yada burç verenlerden uzak duruyorum.
cadde sembol serkan tüm harfleri bilmişti hatta ismi bile söyledi çocuğun ve annemin.ama dedikleri an ve gelecek yalan çıktı.
nişantaşı sembol bahar hep ismindeki harfleri söylerdi oturur oturmaz.takıntı yapmıştı galiba.hep harf yazar.ama dediklerinin hiçbiri çıkmadı.an ve gelecek yok.harften başka marifeti yok serkan gibi.
taksim sembol nesil bana bir sürü harf yazdı bu harfler seninkinde var dedi.yok dedim.o zaman sen bunla olmayacan başkası olcak dedi kıvırdı.iş olayı çıkmadı.özel hayatta çıkmadı.
kadınlar kahvesi pelin de harf yazmıştı sonuç malum anlatmaya değmez.çizdiği pembe tabloya hiç inanmamıştım zaten.
kibritçi kadın harfleri çizmişti bunun için okuma yazma bilmiyor demişlerdi ama bana harfleri yazdı.o da çıkmadı.
melekler şengül burç ve harf söylerdi iyiki falcılığı bıraktıda kurtuldu millet yalanlarından.
orda gülşen var.bir kere gittim o kadar saçma anlatıyorduki ben kalkacaktım sıkıldım.asıl konuya bile gelemedi nesil gibi.hatta bir tip tarifi verdi sanki senaryo yazıyor dizilere.o da harf vermişti.
soğanlık emine bazı kız ismi harfleri verdi ama kel alaka hiç ucundan bile geçmedi anlattıkları ile yaşananlar.[

iyi diyebiliceğin bir isim varmı gittiklerin arasında bilebilen gelecekle ilgili hepsi fos sanırım bunların..
l

engelli arkadaşımıza benimde bir katkım olsun istiyorum,
cumaya kadar havele yapıcam bilgine,en son 9 kişi bulunmuştu ben ile 10 oldu sanırım,umarım bir 5 kişi daha çıkar bu güzel şeye vesile olmak için.

engelli arkadaşımıza benimde bir katkım olsun istiyorum,
cumaya kadar havele yapıcam bilgine,en son 9 kişi bulunmuştu ben ile 10 oldu sanırım,umarım bir 5 kişi daha çıkar bu güzel şeye vesile olmak için.

oy oy oy gece gece ne güzel haber olduk 10 :)
kaldı 5 kişi ..
ben yarından sona 3 gün yokum muhtemelen. o sırada katılıcak arkadasımız olursa pazar aksamı alırım listeye :KK69:

Değerli arkadaşlarım,
İnsanları kandıran, arkalarından enayi bunlar diyen, şu kadının parasını çok yedim diyen, erkeklerin falına bakmayan, kendisi uyduruktan semender falı bakan ve büyücülük yaptığınıda söyleyen bir adamdan size bahsetmek istiyorum.

Bu adam arslan bey adını takma olarak kullanmaktadır. Kadıköy'de adı M-u diye bir cafesi vardır.
Bana fala inananlara bir yerimle gülüyorum diyen bu adama, peki sen nasıl bakıyorsun fala dediğimde bana cevabı: Fala baktığım kişinin ağzından çaktırmadan hayatına dair ipuçları öğreniyorum sonra o kişinin hayatına dair bir kaç cümle ediyorum donup kalıyor, çok aptallar var!

Bu şahıs insanları dolandırmak için A.Ş şirketi kurmuştur ve şirket hiç bir iş yapmamaktadır. Genelde kadınları bu şirkete ortak etmeye çalışır ve kadınlardan ortaklık parası alır, alamaz demeyin çünkü bu adam yer cücesi bir tip olup çok tatlı dilli birisidir, onunla konuşsanız yok canım bu adam dolandırıcı olamaz derseniz ama zaten sizi dolandırmak için böyle görünmesi lazım.

Bu adam bir çok kişiyi dolandırmıştır, hakkında savcılıkta bir çok şikayet vardır ama işlerini hep yasalara ve kitabına uydurduğu için hep kurtulmuştur.

Aman dikkat arkadaşlar, bu adama fal baktırmaya sakın ha gitmeyin başınıza bela alırsınız.

FAL KONUSUNA GELİNCE:
Fallar ve büyüler konusunda uzun yıllar bilahare araştırma yapmış birisi olarak söylüyorum.

Fal ve büyücülük yalanın daniskasıdır.
Falcı bir şeyleri gerçektende görebilseydi sayısal lotodaki sayıları bilirdi ve yazıp zengin olurdu, sizin ağız kokunuzu niye çekseydi?
Akıllı olun!
Büyü olsaydı Filistin İsrail'e büyü yapar ve belkide yok ederdi. İsrail düşman ülkeleri büyü ile yok edemezmiydi, ederdi bence çünkü neden kat trilyonlar harcayıp silahlar yapsaydı değil mi?

Büyücülük şarlatanlıktır. Kuran, İncil, Tevrat, Zebur veya diğer dinlerin kitaplarının ayetleriyle asla ve asla büyü yapılamaz, yapanda yoktur çünkü böyle bir şey yok! Bu sözler sırf 5 yıl dinler üzerine yapmış olduğum araştırmaların sonucudur, sallama değil!
Kutsal kitaplarla, yıldızlarla fal veya büyü yapıldığını ve böyle bir şeyin olduğunu söyleyen hassiyetsiz, sahtekar bir insandır.

BU TÜR ŞARLATANLARA KESİNLİKLE İNANMAYIN VE PARANIZI KAPTIRMAYIN, YAZIKTIR!

Sevgi ve saygılarımla.

Not: Fal büyü konusunda danışmak isteyen veya tartışmak isteyen arkadaşlar bana pm ( mesaj atabilirler )

kızlar bakırköydeki duyqum cafedeki duyquya giden yokmu hiç? herkes çok övüyor 25tlye bakıyormuş cafe tıklım tıklım onu bekleyenlerle dolu..dün gittim çok sıra var diye geri geldim perşembe yada cuma randevu alıp tekrar gidicem..hiç giden yada duyan yokmu arkadaşlar?

ben duyguya 3 sene once falan gitmistim.ozamanlar dejavu cafedeydi.isim biliyor insan cok sasiriyor ama gelecekle ilgili soyledigi hicbir sey olmadi fos yani...bence degmez derim...

X