İstanbul'da Fal - Falcılar

askolsun kızlar sehirler arası yollarda geçmekteydi ömrüm şimdi gördüm kırdınız bak kalbimi :KK43: yollayım da utanın :KK1:

yok cnm yaa ben sadece sabırsızlandığım için hayıflandım :KK70: hepimizin derdi aynı malesef :KK43:(
çok saol gönderdiğin için de anlamadığım bi kısım var msj hakkımda yok burdan sorucam mecbur :)) ilk duanın en sonunda fatiha yazıyor ondan sonra fatiha mı okucam anlayamadım ://

Son düzenleme:
yok cnm yaa ben sadece sabırsızlandığım için hayıflandım :KK70: hepimizin derdi aynı malesef :KK43:(
çok saol gönderdiğin için de anlamadığım bi kısım var msj hakkımda yok burdan sorucam mecbur :)) ilk duanın en sonunda fatiha yazıyor ondan sonra fatiha mı okucam anlayamadım ://

ben öyle anladığım için öyle yapmıştım. ama bak adam dönmedi hala ha söylemedi deme sonra :KK1:

niye özelden yolluyorsunuz buraya yazın herkes faydalansın,
buraya yazmayacaksanız bana da yollar mısınız duayı?

benım de şu aralar favorım damlalar barış.öyle üstün körü bakmıyor ılgılenıyor bayag

elektıgıde cok guzel rahatlatıyor benı :) gectıgımız haftalar da gıtmıstım ,bana bı tarıh

vermıstı .bu tarıhtı bu olacak demıstı .aynen verdıgı tarıhte dedıgı olayı yasayınca

tekrar gıttım .sımdı verdıgı tarıhlerı beklıyorum bakalım ne olacak .

ama genel olarak barıs'tan memnunum .damlalar da tugbayı da merak etmıyor degılım .

ben tuğbayı denemiştim canım.daha önce yazdıklarıma bakarsan bir fikrin olur.zam yapmış diye duydum gerçi ama bir kez olsun denemeye değer nokta atışları gerçekten iyiydi.sen benim eski yazdıklarımı bir kurcala baya detay vermiştim diye hatırlıyorum :)

ben öyle anladığım için öyle yapmıştım. ama bak adam dönmedi hala ha söylemedi deme sonra :KK1:

dua sonuçta direk allaha ulaşıyor araya hacı hoca girmeden kısmetse olur değilse allahın takdirine kalmış :)) sen vesile oldun sonuçta allah razı olsun dönsede dönmesede :)) koca ramazan boyunca tek dileğim bu allah sevdiğim kişiyle yuva kurmayı nasip etsin bana ve hepimize :KK43:(

dua sonuçta direk allaha ulaşıyor araya hacı hoca girmeden kısmetse olur değilse allahın takdirine kalmış :)) sen vesile oldun sonuçta allah razı olsun dönsede dönmesede :)) koca ramazan boyunca tek dileğim bu allah sevdiğim kişiyle yuva kurmayı nasip etsin bana ve hepimize :KK43:(

ay ya aminnn!!!!!

ben su anda mesaj hakkim olmadigindan yazamiyorum.. sadece sunu soyleyebilirim benim araciligim disinda ulasabiliceginiz birisi degil.. kesinlesmeden adres,iletisim ya da baska bilgileri veremiyorum.(((( .eger gorusmek isterseniz gorusmelerinizi ben ayarliyorum..))))) hep soruluyor soru ucreti 1000 tl.. su fali bakiyor ve 3 saat suruyor.. isteyenler ozel mesaj ile bana ulasabilir mail adresi ile iletisim kurabiliriz..

Şakamısınız siz reklamın agbabası bu 1000 tl hemde menejeri de var görüşmeleri ayarlıyomuş hahahaha

önce memnun kalan müşterisi sonra menejeri oldu insanları aptal yerine koymaya çalışmıyolarmı mübarek günlerde allah bildiği yapsın..1000 tl le kaçtane fakir doyar..Bende fal meraklısıyım ama bu kadarda değil...

önce memnun kalan müşterisi sonra menejeri oldu insanları aptal yerine koymaya çalışmıyolarmı mübarek günlerde allah bildiği yapsın..1000 tl le kaçtane fakir doyar..Bende fal meraklısıyım ama bu kadarda değil...

abartı bu yaaaaaaa başka bişi değil 1000 tl yaaaaa yazık günah keyfi fal baktırmak lazım bence en fazla ederi 20 tl bence ya =) ona bile acıyorum

eskiden dayımın karısı bakardı fala öle parayla filan değil akrabalara sadece resmen söylemişti bişiler olmuştu ama o da artık bakmıyor çok kötü birşey görmüştü ölüm o günden sonra tövbe etti.. Aklım almıyor benim hala nasıl falcılar isim filan verebiliyorki şaşırıyorum bazen yaa cafede dinleme cihazı mı var acaba heheh =)))

arkadaşlar çok güzel fala bakan bayan tanıyorum kadıköyde kadınlar kahvesi diye bir yer var bayanın ismi zeynep şimdi orada çalışıyor ama evine de kabul ediyor ataşehirde oturuyor

jua mrb bu pen cafe dediğin tam olarak nerde oluyor tarif edebilir misin birde kahve falı mı yoksa tarota mı iyi bakıyor birde kac para bilgin var mı teşekkür ederim:)
çok iyi bir falcı biliyorum kadıköyde kadınlar kahvesinde ismi zeynep sanırım evindede bakıyor

X