İstanbul'da Fal - Falcılar

evet kızlar Burak'a baktırmış bulunuyorum. açıkçası kısa ama öz bir faldı ve benim için yeterliydi. ben beğendim. ama şunu da belirteyim çok rahat konuşabileceğiniz tatlı sempatik biri

canım bana da gönderebilir misin numarasını? bir de ne kadara bakıyor, anadolu yakasına gelir mi ki?

Kızlar, ben de İst. Anadolu yakasında yaşıyorum ve bu sıralar sadece kafamı dağıtmak amacı ile bile olsa fal baktırmaya ihtiyacım var. Bana Anadolu yakasında güvendiğiniz biri varsa önerebilir misiniz?

Bir ara kadıköy angels cafede gizem vardı gençti ama falı gayet ıyıydı duydugum kadarıyla yıne kadıkoyde faydem cafeye gecmıs randevu ıle calısıyomus denemenızı ısterım arkadaslar.. Tek kelıme ıle harıka...

kızlar, ben de ist. Anadolu yakasında yaşıyorum ve bu sıralar sadece kafamı dağıtmak amacı ile bile olsa fal baktırmaya ihtiyacım var. Bana anadolu yakasında güvendiğiniz biri varsa önerebilir misiniz?
faydem cafede kadıkoy.... Gizem ver bence bir dene gayet ıyı... Salı ızınlıymıs...

canım ben vazgeçtim bu aralar faldan uzak durmam gerekiyor ama sen gittinmi naaptın iyi baktımı birde fulyayı övüyorlar bu aralar biraz kafamı dinleyim diyorum başıma kötü şeyler geldi vala bu aralar fal uzak olsun bna :KK43: :KK43:
Geçmiş olsun cnm ya inş geçici sıkıntılardır. Biz de zaten keyfimiz yerinde olsa falcılarda işimiz ne, boşluktan işte :KK43: Baktırdım bugun 1'de gittim kimse yoktu hemen baktı bana. Hastaydı ama performansı iyiydi beğendim yani. Çıkarsa da ilk burdan yazarım :)

ben gizeme baktırdım,çok saçma ve yanlış şeyler söyledi.hiçbiri de çıkmadı,tam tersi oldu

minikdepresif ben çok merak ediyorum elmirayı ,burakla elmira arasında sadece fiyat farkı mı var ?falları arasındaki fark nedir ?

fiyat farkı var sadece.
bu akşam ben baktırmaya gittiğimde bi bayan vardı sarışın sitedendi :) kim o itiraf etsin :KK52:

birde şu var , ben artık pahalı fal baktırmak istemiyorum , büyü diyen falcıya fal baktırmak istemiyorum.
ee takıntı bi ilişkim yok , falcı falcı gezmeme gerek yok :) buldum kafama göre daralınca baktırıyorum.

Uzun zamandır yoğunluktan giremiyordum siteye. Neslihan furyasından ben de ayağım kayarak nasibimi almıştım. Paylaşmak istedim. Evimin dekorunu, benimle ilgili olan bazı kişilerin bire bir tiplerini tarif etmş olmasına, kısa dönemde soğuk algınlığı yaşayacağımı bilmesine rağmen, diğer söyledikleri tam bir fiyasko oldu, çıkmadı.
Beni yönlendiren arkadaşa da verdiği tarihler ve olacak dediği şeyler 27 Ekim itibariyle gerçekleşmedi.
Bileni de bilmeyeni de paylaşmak gerek:))

taksimde bir cafede baktırdım gül diye biri baktı kahve fincanını açmadan bakıyor şaşırdım doğrusu ilginç geldi baya bildi

arkadaşlar gizem var çok iyi isimdeki çoğu harfleri ve tarıhlerı cok net verıyor biraz kısa bakıyor ama fazla net bence

Slm kızlar,
Temmuz ayında yaşadığım o sancılı süreçten hemen sonra bnde buraya üye olup falcı falcı gezip derman aramaya dert anlatmaya teselli bulmaya karar vermiştim. ilk deneyimim son deneyimim oldu gibi bişe oldu :) sadece gülşene baktırıp onun verdiği son tarih olan ekim ayını bekledim durdum cunku benim için önemli bi tarihti başka falcıya gidersem olacakların süresi uzar aman enerjim düşer fln die sabrettim durdum :) önceki verdiği tarihlerde aynen onun dediği gibi geçti çoğu anlattığı şeye uygun olaylar yaşadım. ekim ayıda geldi çattı ve de her ne kdr tam dediği gibi bi gelişme olmasada çok şükür o sancılı süreçten kurtuldum çok şükür atlattım artık erkek arkadaşımla dağlar denizler kadar aramızda çok büyük dertlerimiz kalmadı artık normale yani bundan 6-7 ay öncesine döndük sayılır. evlilik işi kader kısmet ve zamanla olabilecek bişey, gülşen bana sadece bu konular gündeme gelecek ekimden aralığa kdr dikkat et bu 3 ay çok öneli demişti,henuz evlilik konuları gundeme gelmedi ama çok şükür bana karşı olan nefreti bitti sonunda buzları eridi geriside sanırım benim elimde artık bundan sonra daha dikkatli olucam gidişatı olumlu yönde ilerletmeye çalışcam yani biraz daha sabır biraz daha sukunet göstericem. bayramda marmarise gittik amcasının yanına, çok güzel geçti inş bundan sonrada böle geçer bana tekrar bir şans vermesi tekrar sevmeye başlaması bunlar çıkan fal haberlerinden daha mutlu edecek bir gelişme... umarım herkes dileğine kavuşur, umarım benimde artık önüme terslikler çıkmaz, Allah bozmaz, nazar değmez...

X