İstanbul'da Fal - Falcılar

merhaba arkadaşlar ,
formu uzun süreden beri takip ediyorum. bugün üye oldum.burak ın telefonunu bana mesajla atabilirmisiniz. :nazar:

Yok hayatım yok. Ben 20/24 saat çalışan bir insanım. manyak dersin. Ben aşk falan da sormuyorum. Ama karşındaki kişi kazık atmak istesin. Bal gibi de atıyor işte.

Bende fal baktırıyorum ama bu kadar falcıya bağlı kalmıyorum,yani falcının dediği herşeye körü körüne inanmıyorum.Allah dışında kimsenin geleceği bilemediğini bile bile fal baktırıyoruz.Ama bazı insanlar gerçekten 6 hissi yüksek oluyor,ve hissleriyle seni yönlendirebiliyor.tabiki de bu bir olasılık yani karşı tarafın dediklerini değerlendirmek gerekir ama körü körünede inanmamak gerekir.Herşey sende eğer birşeyin olmasını istiyorsan bu senin elinde.Örneğin bir iş yada sınav çalışmadan yada emek vermeden başaramazsın.Sevgili içinde öyle eğer istersen kendini ona bağlayabilirsen seninle olur eğer bunu başaramazsan elinden kaçar.

Yok hayatım yok. Ben 20/24 saat çalışan bir insanım. manyak dersin. Ben aşk falan da sormuyorum. Ama karşındaki kişi kazık atmak istesin. Bal gibi de atıyor işte.

bende o kadar saat çalışsam bende aşk sormam:) şaka şaka :)aslında iş hayatına atıldığın zaman insanları daha kolay tanıyorsun, iyi dediğin insanlar kötü çıkabiliyor yaa kötü aksine iyi normaldede öyle ama ben iş hayatında çözdüm olayı.aslında hani diyorsun yaakarşındaki insan kazık atıyor yaa aslında o birazda bizim elimizdee.herkezi kendimiz gibi görüp inanıyoruz öyle olmamak gerekiyor bazen hep karşındakini iyi niyetli görmemek gerekiyor.

yaa anlamıyorum kı bu uc harflısı olan falcılar bıze dusundugumuz seylerı mı soyleyebılıyor sadece,bır de su falcıların kendılerınden emın konusmalarımı yokmu benı cıleden cıkarıyo... mandal cafe adaya bır kere gıttım, sevdıgım cocuk hakkında bu senı sevmıyo soyle boyle dıyıp kotuleyıp durdu hayatına ekım ayında serkan dıye bırı gırecek dedı ekım bıttı kızlar bugun,hanı nerde serkan....
artık gelecek yorumları tutmayan falcıların,gecmıs yorumlarınada ıtıbar etmıyorum.....

neslıhanı aradım konustum suan bı gruba fal bakıyorum dedı ama ne hıkmetse konusmayı uzattıkca uzatıyor,uyuz oldum bıraz...
forumdanda kotu enerjı verıyor dıyede okuyunca acıkcası gıtmekten vazgectım..
zaten yıldızım dusuk cogu ısım bırbırıne dolanıyor,hıc bı falcının kotu enerjısını alıpta daha fazla karmasıklasmak ıstemıyorum....

arkadaşlar çok falcı gezdim . arkadaşlarımla da gittiğim falcılar oldu.onların deneyimleri ile birlikte kendi deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyoru.

yedikule aysel ile başlayabilirim.olumsuz olanları ilk olarak yazmak istiyorum:
yedikule Aysel: yakın bir arkadaşımın falcısıydı .ben gittiğimde gecekonduda bakıyordu bakımı kötüydü. işlemde yapıyor.
arkadaşıma işlem yaptı. fakat işe yaramadı.arkadaşım çok para döktü. fakat boşa gitti.
[merkezefendi saim hocanın yanındaki evdeki fal bakan bayan : merkezefendide saim hocanın yanındaki evde bakıyor.ismini hatırlayamadım. fakat kötü bakıyor. işlem için kurtuluşta zeynep ablaya gönderiyor. zeynep abla ya daha önce bir arkadaşım işlem yaptırdı .işe yaramadı.
kadınlar kulubü falcıları dilek pelin meryem: hiçbirin dedikleri çıkmadı. fosss.
damlalar cafe barış: durum analizi çok iyi fakat söylediklerinin hiç birini yaşamadım
damlalar cafe tuğba : durum analizi ve geçmiş iyi: gelecekle ilgili sadece bir konuyu yaşadım. yeni birisi ile tanışmıştım. onun için gittim. bu adamla çok güzel geçecek dedi. fakat görüştüğüm kişi başkasıyla evlendi.
damlalar buse: bence kötü
lafcafe çiğdem: çok sıra bekliyorsun durum analizi iyi. söylediklerini yaşayan arkadaşlarım oldu. fena degil
lafcafe yiğit: bece çok kötü . durum analizini bile bende yapamadı.
lafcafe diğer falcılarınıda denedim. memnun kalmadım.

fİNCAN CAFE : BENCE gitmeye değmez boşuna zaman para kaybı:

ÜÇ vakit didem: ben memnun kalmadım dediklerini çıkmadı.

TALİN: DURUM ANALİZİ VE GEÇMİŞ Yaşam ile sizi büyülüyor. ilk gittiğimde söylediği bir olay gerçekleşti. olaydan sonra sık gittim. sonraki tüm fallarının hiç biri çıkmadı.beni yanlış yönlerdirdi.

dejavu yiğit: sadece isim biliyor. onun dışında hiç bir şey bilmiyor.

dejavu duygu: isim veriyor: çok etkilenmiştim. fakat dediklerinin hiçbirini yaşamadım kötü bence

bakırköy emel: fena değil. ama söyledikleri bir kısmını yaşadım. çıkmayanlarda oldu. arkadaşlarıma söyledikleri çıkmadı.
dejavunun diğer şubesindeki falcıları denedim. kötüydü.

taksim uçurtma cafe nermin: suya baktırdım hiç bir şeyi bilemedi . değmez:

monaliza cafe : orda ismini hatırlayamadığım bir bayana baktırdım. kötüydü.

Rana: daha önce taksimde bir cafede bakıyormuş. şimdi serbest bakıyor. ücreti 20 tl idi .30 tl olmuş. durum analizi ve geçmiş deneyimleri iyi . fakat gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı.

kurtuluş rita:arkadaşlar çok kötü hiç gitmeyin.

KURTULUŞ MELAHAT:fena değil fakat gelecekle ilgili söylediklerinden sadece birkaçını yaşadım . söylediklerinin çoğu çıkmıyor.evinde bakıyor.

EDİRNE MELAHAT: melahat ablayı 15 yıldan bu yana tanırım.son 2 yıldır gitmiyorum.fena değildir.dedikleri zaman zaman çıkar. rahatlamak istediğimde ona giderdim.

symbol nihal: bence durum analizi o ndenle beni etkiledi. fakat gelecekle ilgili söyledikleri çıkmadı.

anadolu yakasında notradamus anka: çok kötüydü. su falı için 80 tl istedi. pahalı deyince 50 tl indirdi.hiç bir dediğini yaşamadım

başka cafelerde burcu ,serkan, arzu abla, nermin ,mine bence gitmeye değmez.

güneşli seda: tam dolandırıcı.sakın gitmeyin

beğendiğim bir kaç falcı var.

bende o kadar saat çalışsam bende aşk sormam:) şaka şaka :)aslında iş hayatına atıldığın zaman insanları daha kolay tanıyorsun, iyi dediğin insanlar kötü çıkabiliyor yaa kötü aksine iyi normaldede öyle ama ben iş hayatında çözdüm olayı.aslında hani diyorsun yaakarşındaki insan kazık atıyor yaa aslında o birazda bizim elimizdee.herkezi kendimiz gibi görüp inanıyoruz öyle olmamak gerekiyor bazen hep karşındakini iyi niyetli görmemek gerekiyor.

Evet te turta çok zor yaaa. İnsanlara şüpheyle yaklaşmak çok zor. yapamıyorum. Bana yaklaşana da sinir oluyorum. Bu yüzden bir sürü köpeğe bakıyorum:) Sadık, nankör değil, karşılıksiz çıkarsız bir sevgi:KK43:
İşimden soğuttu insanlar beni. Her seferinde gaddar, acımasız davranıcam diyorum. Olmuyor canım olmuyor. En son Burak 'a gittim evvelsi gün. Umarım dedikleri çıkar. Hayatımda iyi birşeyler olmasına ihtiyacım var.

tubili34 seni falcılarda mı görmüşler bakıyııımm, noldu biyoenerjiler çabuk haber ver bakıyım :KK66::KK37:

Defalarca dedik ki, mail adresinizi, telefon numaralarınızı paylaşmayın, burayı herkes okuyabiliyor, mail ya da telefon numaralarınız istemediğiniz kişilerin eline geçerse sorumlusu kk yönetimi değil, bu yazı üzerine mesajlarınızı silersenizde direk uyarı alacaksınız.
Mail adreslerinizi yazmaya devam edersenizde uyarı alacaksınız.

Tanıyan tanımayan mail adresinizi alsın, belki bu şekilde uyarıları dikkate almayı öğrenirsiniz.

Not: büyü, büyücü, hacı, hoca, muska mevzularına da girmeyin dedikçe yazıyorsunuz ya, işte bu yüzden de her an ceza alabilirsiniz.

minikdepresif,
telefonu gönderdiğin için çok teşekkür ederim. özelden sana mesaj gönderme hakkım yokmuş fakat mesajını alabildim.
en kısa zamanda gözlemlerimi paylaşırım.:KK1:

daha önce emelim cafede çalışan yiğit in telefonunu arayan arkadaşlar vardı. telefonu bende var .isteyen olursa tel verebilirim.
iyi akşamlar

daha önce emelim cafede çalışan yiğit in telefonunu arayan arkadaşlar vardı. telefonu bende var .isteyen olursa tel verebilirim.
iyi akşamlar

bendim bendim o :) ne kadar sevindim sende numarası olmasına sana özel mesaj atıyorum. bu arada merkez efendideki baktırdığın falcının adı gülşen ben çok giderdim eskiden ona herşeyi bilirdi mükemmeldi. ama gel gelelim çok bozuldu eskiden kimi götürsem hayran kalırdı şimdi ne bana söyledikleri çıkıyor ne götürdüklerim memnun :KK43: :KK43: :KK43: sanırım o da ticarete döktü kendini bozdu.

aslında benim eskiden msj hakkım yokken profil bilgilerimde iletişim kısmına mail adresimi yazmıştım ve sadece bende ekli arkadaşlarım görebilecek şekilde gizlemiştim. mail adresinizi paylaşmak istediğiniz birileri olursa burda paylaşmak yerine o kişiyi arkadaş olarak ekleyip profilinizden görmesini sağlayabilirsiniz :)

X