İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar kadıköy symbolde serkan varmış 2 kişi bahsetti gelecekle ilgili dedikleri oluyomuş diye, var mı burdan yorum yapabilecek biri

kızlar kadıköy symbolde serkan varmış 2 kişi bahsetti gelecekle ilgili dedikleri oluyomuş diye, var mı burdan yorum yapabilecek biri

yanı bunu da bılmesem ne wardı:) kırlıkedım 3 dakıka fal bakan serkandan bahsedıyosun dımı caddedkı symboll walla o ısım bılyoo sak dıye bıkca bısey dmeıstı ama olmadıı bende bıde kahwe bakıyoo kısa yanı cok tatmın olmamıstım

Arkadaşlar yapmayın fal baktırmak şirktir.
Allah muhafaza giderken başınıza bir iş gelse imansız bırakır insanı.
Yapmayın etmeyin , size kim gelecekle ilgili (para karşılığın da ) söylediklerim çıkıyor , derse bilin ki 'şarlatan'.

Ne paralar gidiyor bu fala inanma falsız kalma meselesi yüzünden , inanmasanız bile baktırmanın sonucu hiç iyi şeyler değil.
Bu işlerle uraşan insanların sonu da iyi bitmiyor.Şeytani işler bunlar.
Bildiğiniz şeyleri hatırlatayım dedim .
Bunun yerine rüyalara odaklanın bunun bir günahı yok ayrıca doğruluk payı yüksektir.
Rüya deyip geçiştirmeyin gece yatarken öğrenmek istediğiniz her hangi bir olayı düşünürseniz sorular sorarsanız bir kaç gün için de rüyanız size yol gösterir , istihare olayı da var.
Bunlar hak olan şeyler aman arkadaşlar amacım kimseyi kırmak değil , uzak durmaya çalışın bu işlerden .

Son düzenleme:
yanı bunu da bılmesem ne wardı:) kırlıkedım 3 dakıka fal bakan serkandan bahsedıyosun dımı caddedkı symboll walla o ısım bılyoo sak dıye bıkca bısey dmeıstı ama olmadıı bende bıde kahwe bakıyoo kısa yanı cok tatmın olmamıstım

o galiba canım bilmiyorum ki bugün bi arkadaşım söyledi, ortak ıkı arkadasımız gıtmıs birinin hamile oldugunu bilmiş kızın kendisinin bile haberi yokmuş. digerine de tanısacagı insanı sevgili olacaklarını falan işte :S tamam madem canım kısa bakıyosa çekilmez o çok sagol :KK70:

o galiba canım bilmiyorum ki bugün bi arkadaşım söyledi, ortak ıkı arkadasımız gıtmıs birinin hamile oldugunu bilmiş kızın kendisinin bile haberi yokmuş. digerine de tanısacagı insanı sevgili olacaklarını falan işte :S tamam madem canım kısa bakıyosa çekilmez o çok sagol :KK70:

yanı tabıı gıtmek sana kalmıs o ama dakıkalı bakıyoorr yanı bene baktırdgımda cok kısa gelmıstıı yetmıyorrrr:)

minik ablanın arkadaşı hakkında ben bilgi veriyim sormuş herkez gitmiş memnun kalmış ama serapdan daha iyilerine baktırdığı için ona biraz basit gelmiş ama genel olarak iyiymiş bakın arkadaşlar serap ablanın ismini ben verdim burada gidip gitmemek size kalmış kimseyi zorlamıyorum kimse de benim başıma ekşimesin canım sıkılmasın ben memnunum serap abladan buradan 5 kişi ye yakın kişi gitmiş onlarda memnun kalmışş minik ablanın arkadaşı memnun kalmış ama çok memnun kalmamış durum buyken bu gidip gitmemek size kalmış sonuçda deneme yanılma yöntemi

şahsi görüşümü soranlar olursa ben serap hanıma gitmekten vazgeçtim arkadaşlar.
bilginize.

canım benim yaptırdığım işlem özel hayatımla ilgiliydi,erkek arkadaşımla ilgili..
haklısın belki bir çok insana şifa olur amaa insanlarımız malesefki çok abuk sabuklar başkalarına yardımcı olmaya çalışırken başımız çok fena ağrıyacak diye korkmaktan malesef ki kimse kimseye bu yuzden yardımcı olmaya bile çekiniyor....beni hepinizin anlayacağını umuyorum.
sadece numarasını isteyenlerle özelden paylaşabilirim...
şimdi sanada yolluyorum canım.

ben yeni üyeyim, acaba bana da numara gönderir misiniz?

belki sıkıntıma çare olabilir?

arkadaşlar

çok methedilen mercan' a fal baktırdım. Bir iki şey dışında fos. ben anlatıcam ki o yorum yapsın. Karşılıklı fikir alışverişi gibi bir şeydi. İnanamıyorum yani. Bazı falcıları öven arkadaşlar fal baktırmayı bilmiyorlar herhalde. Sen susarsın falcı anlatır, ben böyle biliyorum. Bir de doğru mu doğru mu diye sormaz. Zaten kendi gördüğüne güvenemeyen insandan ne beklenir.Neyse bu da bir tecrübe oldu.
Ben bu siteye gayet iyi niyetlerle girdim.Belki yardımım olur, ya da bana birilerinin yardımı olur diye. Ama maalesef ki bir çok kere İzmir' li Hünkar' ın telini istememe rağmen kimse yardımcı olmadı.Kimse kaale almıyor. Burası yazışma yeri olmuş. Bir kaç samimi arkadaş buradan birbirlerine mesaj gönderip duruyor. Neden başka kanallardan iletişmiyorlar ki?

jasımın emınenın en ıyı yaptıgı sey esnemek:) banada subay warmıs onu anltmıstı oyle bırınıde hıc gormedım ne alaka sengulun ankı durumları fena degıldır ama o cok ıyı bı yorumcu degıldır

Merhaba,ben de birkac falci deneyimimi paylasayim dedim. Bu ara malum sebeplerden falci falci gezer oldum da. Laf cafe cigdem - ara ara giderdim ztn ona eskiden de, daha cok gitmeye basladim tabi son iki ayda . Bana hep cok pozitif, hatta ben israrla pozitif olmaya calisma bana diye israr eder oldum, ama oyle. Onceden soyledigi bir iki seyi soyledigi zmnda da yasadim, son gittigimden beri de bakalim olacagini soyledigi seyi bekliyorum. Begenirim onu ben, herseyden once cok tatli bir bayan. Erken saatte gitmek gerek. Fincan senay - ilk baktirdigim falda agzimi acik birakmisti ilk defa gitmistim ve bastan sona ne soylediyse fazlasiyla dogruydu.olumlu konusmustu, ikinciye gittigimde asagi yukari ayni seyleri soylefi. Yakin tarihler verdi cikarsa yazarim. Bu arada arkadasim da baktirmisti ona ayni gun, bu hafta boyle seyler yasayacaksin dedigi hafta aynen dedigini yasadi. Violet cafe nuray - guzel bakiyor, tutarli olur mu bilmem tabi. Falsepeti lidya- ilk defa online fal baktirdim, sanki kiz benimle yasamis gibi herseyi anlatmis,hosuma gitti. Sonuc olarak ven olumsuz bisey duymak icin ne kdr yirtinsam da duyamadim. Soyledikleri gibi olur mu, kismet:)

Kızlar rita hanımın telefon numarasını buldum ve konuştum kendisiyle.şu anda istanbul dışındaymış.belki pazartesi akşamı gelebilirmiş.

ben yeni üye oldum deli gibi ritanın numarasını arıyorum 3 yıl gecmıs mesajın ustunden ama varsa rıca etsem bana ritanın numarasını verebılır mısınız, teşekkürler.

Gittiğim falcılarla ilgili yorumları paylaşmak isterim...

Kurtuluş Rita en kötüsüydü
Aranızda giden varmı bilemiyorum ama Kurtuluş'da Anna iyidir ama çok sık gitmemek gerektiği kanısındayım, her gün günde 4-5 defa gitmek isteseniz gel der !!! Ama iyi bilir hatta karşınızdaki kişi şu cümleyi kuracak demişti ve aynı cümleyi o kişiden duymuştum!! inanılmazdı.
Dilek çok bilmez.
Geçen gün Selma Toprak'a ben de baktırdım memnun kaldım genelde ama telefonda olduğu için sanırım gerçekten dinlerken uzun geldi ve dağıldım.
Erenköy'de Şebnem müthiştir, isimleri ve telefon numaralarını olduğu gibi söyler, tipleri tarif eder falı uzun solukludur, aralardaki detaylardan çok sonuç odaklıdır. Bunu algılayabilmem geç oldu çünkü söylediği şeylerin tersini yaşadığımı ve bilemediğini düşündüğüm zamanlar çok olmuştur ama sonuç her zaman Şebnem'in dediği gibi çıkar şaşırtıcı şekilde, falın çıkmadı desende ona o söylediği şeyin altını ısrarla çizer söylediği tarihler 3-4 ay kadar atabilir ama mutlaka olayı yaşarsınız. Yalnız her dakika gitmenizi istemez, söylediklerim çıkmadan gelme der. Şu ana kadar baktırdıklarımın içinde en iyisi diyebilirim. Ümraniye'de Sevim de iyidir. Özellikle ilk baktığı fal ve gece yazarak baktığı fallar çok iyidir o da zaman zaman isim verir. Şu ana kadar batırdığım en iyiler ve en kötü bu isimlerden oluşuyor.

rica etsem şebnem hanımın numarasını verebılır mısın ozelden

arkadaşlar

çok methedilen mercan' a fal baktırdım. Bir iki şey dışında fos. ben anlatıcam ki o yorum yapsın. Karşılıklı fikir alışverişi gibi bir şeydi. İnanamıyorum yani. Bazı falcıları öven arkadaşlar fal baktırmayı bilmiyorlar herhalde. Sen susarsın falcı anlatır, ben böyle biliyorum. Bir de doğru mu doğru mu diye sormaz. Zaten kendi gördüğüne güvenemeyen insandan ne beklenir.Neyse bu da bir tecrübe oldu.
Ben bu siteye gayet iyi niyetlerle girdim.Belki yardımım olur, ya da bana birilerinin yardımı olur diye. Ama maalesef ki bir çok kere İzmir' li Hünkar' ın telini istememe rağmen kimse yardımcı olmadı.Kimse kaale almıyor. Burası yazışma yeri olmuş. Bir kaç samimi arkadaş buradan birbirlerine mesaj gönderip duruyor. Neden başka kanallardan iletişmiyorlar ki?

burda methedilen falcıların hepsi boş zaten burda birisi övülüyorsa bilki o falcıdan başka herşey olabilir..bunun dışında birisini burda sorsan bile bilen bilmeyen önüne gelen kafasına göre atıp tutuyor..ayrıca saçma sapan yorumlarına gülmeden duramıyorum..bu samimi arkadaşların yazışma yeri de konusuda çok isabetli bir tesbit olmuş..benim kişisel tesbitim ise burdaki insanların ya iyi falcı kötü falcı ayırabilecek kabiliyeti yok yada tamamen tanıdıkları falcıları öven insanlar topluluğu hoşcakal..

X