İstanbul'da Fal - Falcılar

Astroloji konusunda Hülya Balikavlayan, Dinçer Güner, Sema Kılıç netten araştırın.

Teşekkürler, sağolun. Sema Kılıç'la bir çalışmamız oldu; yıldız haritama bakmıştı ayrıntılı olarak.. Çok doğru tahminleri ve yorumları var. Hülya Balıkavlayan'la iletişime geçebilirim,siz Hülya hanıma baktırmış mıydınız, memnun kaldınız mı?

Selma Taşpınar(Toprak'a) yıldızname baktıranlar oldu mu? Daha önce pek yıldızname baktırmadım. Merak ediyorum; telefonla bakabileceğini belirtmiş sitesinde, iyi verim alınabiliyor mu?

Bir de Erenköy'de Şebnem diye bir hanım varmış, iyiymiş konusunda. Telefonunu bilenler özelden atabilir mi? Ya da jacobsmonarc@gmail.com adresine yazabilirler mi?

Teşekkürler herkese... :)

Son düzenleme:
mercannıls kardes benm sorma sebebımde altından kım cıkacagı? Sonucta hangı falcıya gıtsek zatn para bosa gıdıyoo ayrıca fal we falcı herkse gore farklıdır ıyı olup olmaması

Sevgili Yubıle ciğim.senin sorma sebebini anladım zaten.
Yalnızca reklamları anladığımıza bir açılım getireyim istedim.
Ayrıca senin yorumlarınada herzaman güveniyorum canım.
Forumu samimiyetle ,dürüstliükle takip edip eden birisisin belli
Oluyor Zaten.
Sevgilerimle...

Teşekkürler, sağolun. Sema Kılıç'la bir çalışmamız oldu; yıldız haritama bakmıştı ayrıntılı olarak.. Çok doğru tahminleri ve yorumları var. Hülya Balıkavlayan'la iletişime geçebilirim,siz Hülya hanıma baktırmış mıydınız, memnun kaldınız mı?

Hayır ben kimseye baktırmadım, kendi horoskobumu kendim çıkardım... am bu saydığım isimlerin bu konuda iyi olduklarını biliyorum..

anadolu yakasında bır falcıya gıttım soylemedıgını bırakmadı herseyı alenı bır sekılde soyluyor cıkarken dayanamadım agladım herkese tavsıye ederım bosuna paranızı savurmayın bılene gıdın arastırıp

öyle bir yazmışsın ki, ağzına geleni söylemiş, ağzından çıkanı kulağı duymamış gibi. :KK9: ama ağlatan falcı kimse istemez :KK37:

arkadaşlar ben astrolog sema kılıç a Sinastri ( iki kişinin aşk uyum analizi, ilişkinin gidişatı ve olası evlilik durumu) baktırmak istiyorum..ama dolandırı mıdır değil midir..daha önce hiç deneyimi olan var mı öğrenebilir miyim acaba

arkadaşlar ben astrolog sema kılıç a Sinastri ( iki kişinin aşk uyum analizi, ilişkinin gidişatı ve olası evlilik durumu) baktırmak istiyorum..ama dolandırı mıdır değil midir..daha önce hiç deneyimi olan var mı öğrenebilir miyim acaba

ben bir sure twitterda takip ettim kendisini ama hicbir yazdigi burc yorumu tutarli degildi, hep kendini ovuyor falan.. artik takip bile etmiyorum. twitter hesabiniz varsa bir sure takip edin once derim ben.

Kadikoyde kimya sugezer e gtmis olan var mi ? Gecen tabelasini gordum tarot ve reiki yaziyodu merak ettim
Bide cafe pen nerede ?

ben bir sure twitterda takip ettim kendisini ama hicbir yazdigi burc yorumu tutarli degildi, hep kendini ovuyor falan.. artik takip bile etmiyorum. twitter hesabiniz varsa bir sure takip edin once derim ben.

O zaman araştırmak gerek önce..cafelere gidemiyorum telde bakıcak birini bilmiyorum en son bunu düşündüm ama bakalım

Erenköy Şebnem'in telefonlarını size özelden mesajla gönderdim dün, almış olmalısınız. Kapanan, ulaşamadığınız numaralardan biri var mı gönderdiklerimin içinde? Merak ettim... Genelde annesinin telefonundan ulaşılabiliyor Şebnem'e. Eğer köpeği varsa, dha önce kedileri de vardı o Şebnem'dir. Bir de neleri bilmişti sizde biraz paylaşabilir misiniz?

Merhaba bende Erenköy falcı şebnem in telefonunu alabilirmiyim lütfen

Merhabalarr uzun zamandır girmyodum başıma bişey gelince hemen giryim sizlerle paylaşıyım dedimm biliyosunuz fallara merak sarmıştımm bazıları çıkmış bazılar fos çıkmıştı ama seviyoruz işte falları :)) kızlar 2 hafta önce bi arkadaşımın vasıtasyla biriyle tanıştımmm evde bakıyo kız çok tatlı çok sevecen ilk başta korkmadım değil arkadaşım bana bak herşeyi duymak istediğinden emin misin dediğinde amann kaç falcıya gittim demiştim .. neyse kız zaten normal değil bellii herşeyi size yemin ederim herşeyi saöyledi hatta erkek arkadaşımın evini içini tarif etti evet bazı yerlerde şaşıryo ama duraksıyo ama eski erkek arkadaslarımdan tut çalıştığım işe kadar hatta eski erkek arkadaşın sözlü biliyosun dmi dedi evet dedim onla konuşman var haftaya dedi hade cnm ne konuşcam dedim konuştuk :s bu erkek arkdaşımla sorunlarımz vardı zaten bi adı konamadı bana güvenmiyo kız drek bu bu olay şu kızlar yüzünden olmuş güvenmiyo ve çocuk 6 ay burda yok dedi askerlik gözkyo dedi ki askerde şuan :s unutmyorum o haftası veda yemeği vardı beni istemdi tartışmıştık kıza sordum bilmiyomuş gibi veda yemeği olcak mı dedim evet olcak ama seni istemiyo unut dedi ne yaparsan yap gidemiycen dedi ama ondan sonraki gün berabersin güzel vedalaşma var ama gittiğinin ertesi günü kavga var 1 1 buçuk hafta haber alamıycan dedi kızcak dedii hakkten alamadım hakkten kavga ettik ve daha 3 ün önce aradı beni :s sizinle pylaşıyım dedmm birazcık pahalı ama başka falcıya gerek yok tabi bu benm fikrim beğenende olur beğenmeyende ama kim gittiyse hayran kalıp çıkıyo şimdi ben överim başkası beğenmez olabilir ama kızın farklı olduğunu anlıyosun zaten daha saymadığım bir sürü şey anlattı tabi ... ordan çıktığınzda vah niye para gitti demedm ki kaç falcıya para yerdim!!!! neyse canlar bilgi almak isteyen varsa ben yardımcı olurum zaten falcılara vere vere para kalmadı ama bu kız diyo herşeyi duymak istediğne emin misin diye:s ay yine tuaf oldum neyseee bilgi vereyim dedim:KK52:

Ben internette dolaşırken yeni gördüm bunu. Ben de bu bilgileri alabilir miyim acep? :) Ya da almış olanınız varsa şeetse bana da. Fal istiyorum fallll.....:))

X