İstanbul'da Fal - Falcılar

hatununn biri beni şikayet etmiş :):) bende uyarı almışım ne iyi yaa onlar reklam yaparr sıkıntı yokkk ben doğruları sölerim uyarıı o değil siz bana uyarı verseniz kaç yazar da gıcık bi durum herkes işini yapsın

yahu arkadişler valla çatlıcam meraktan düzgün biri yokmudurki yahu zaten gelipte baktıramam ama telefondan ancak yokmudur öyle birileri

burdan bi arkaşımla eskişehirdeki zuzuyu bulmaya çalışıyoruz izmire gitti diye duymuştum gerçi burası istanbul kısmı ama gören duyan birileri varmıdırki

valla kadını tanımam etmem hiçde görmedim reklam yaptığımı falanda sanmayın ben bi ümitle birilerini arıyorum sadece :) o kadın eskişehirdeyken benim kuzenim baktırmıştı gerçekten ayına kadar verdiği tarihleri tutturmuştu ona da bi arkadaşı ki bu bi erkek söylemiş ne dediyse hepsini yaşadım diye..daha sonra kuzenim o kadını çok aramış ama bulamamış yeniden baktırmak için..banada baktırırmısınn demiştim yenilerde ama izmire gitmiş ya nerde olduğu belli değil

bide lübnanlı adamı çok merak ettimm birileri imdadıma yetişsin lütfen yahu :)

ben 20 tl verdim valla bıktım zaten falcılara para yedirmekten :) bu arada üşendim gitmedim ya kimsede gelmedi ayarlayıp başka gun gidelim istiyorsanız.

ben gelmek istiyorum benide benide benide goturun ayarlayalim bu hafta musait günumuzde gidelim mii ??

uç isimin de soyledigi ortak bir sey vardi ama dun TAM TERSI gelisti olaylar... Sonuç olarak uçune de tekrar gitmem ben çunki çok onemli bir konuda tamamen soylediklerinin tersi oldu.

Olaylarin boyle olacagini ise bana ; Senay, Emine Akkaya ve Laf Çigdem soylemisti.

uç isimin de soyledigi ortak bir sey vardi ama dun TAM TERSI gelisti olaylar... Sonuç olarak uçune de tekrar gitmem ben çunki çok onemli bir konuda tamamen soylediklerinin tersi oldu.

Olaylarin boyle olacagini ise bana ; Senay, Emine Akkaya ve Laf Çigdem soylemisti.

Ben bu kişiler arasından bir tek serap hanıma baktırdım..o da çok olumlu konuştu falan yani çıkmıyor diyorsun falı..yüz yüz mi baktırmıştın canım telde mi

Ben bu kişiler arasından bir tek serap hanıma baktırdım..o da çok olumlu konuştu falan yani çıkmıyor diyorsun falı..yüz yüz mi baktırmıştın canım telde mi

Ben gidip yüzyüze baktirdim canım, bana da çok olumlu bir tablo çizmişti ama bir değil iki değil söylediği hemen herseyin tersini yasadım desem yeridir.
inşallah sana söyledikleri çıkar ne diyeyim.

Ben laf cafe çiğdemiok beğenmiştim arkadaşım götürmüştü snra bnde bi arkadaşıma git dedim gitti oda hiç beğenmemiş herşeyi bana sordu dedi. Neden birine güzel bakan diğerine bakamıyo bilmiyorum:KK4:

Ben laf cafe çiğdemiok beğenmiştim arkadaşım götürmüştü snra bnde bi arkadaşıma git dedim gitti oda hiç beğenmemiş herşeyi bana sordu dedi. Neden birine güzel bakan diğerine bakamıyo bilmiyorum:KK4:

çigdem'i bende çok begenirdim bundan 2-3 sene önce cok cok iyiydi ama bence artık yoruldu. 10 söylediğinden ( ki artık kısa bakıyor eskiye gore) sadece 3'ü tutmaya başladı ne yazık ki.

kadıköyde 2 tane fal kafeye gittim birtanesi bu siteden tavsiye ile ama isim vermiycem ikiside anı dahi bilmekten uzaktılar bi tanesi gelecek hakkında öyle şeyler söylediki olmuyacak şeyler falcı falcı gezen biri olarak birtane falcı tavsiye edebilirim söyledikleri genelde çıkıyor bir akrabama arsanı satıcan işyeri açıcan dedi biz güldük olmaz diye ama aylar sonra iyi bir ortak buldu arsasını satıp iş kurdu adı gül telefonlada bakıyor ama ulaşmak biraz zor herzaman telefonunu açmıyor telefon numarasını burdan paylaşıyorum 05368307787

sana mail aderslerimizi yazmıştık lübnanlı kişi için ne oldu geri dönüş yapmadın arkadaşım :)

arkadaşlar ben hangi mail adresini yazdıysanız tek tek mail attım gelmemişse bilemiyorum özelden mesaj hakkım yok tugceboz@msn.com mail adresim burdan yazın gelmediyse tekrar cevaplarım.

birde fulya hala orada mı nişantaşı symbol kadının bana 2009 da dedikleri olmuştu ama ayrılmıştı

fulya hala orada canım nette kafenin teli var önce ara istersen orada olup olmadığını öğren, ben gidince 1 saat bekledim bana da o kadını imam a fal baktırmaya gittiğimde bir bayan önermişti fena değil hatta belki ben ona yine giderim :KK66:

banada özwlden yazabilirmisin canim bu lubnanli yildiznamemi bakiyor fiyatlari ne kadar biraz bilgilendirebilirmisiniz kizlar moralim cok bozuk :KK43:

:) adresi cadde sokak bilmiyorum ama gittiğimizde öğreniriz göztepe tren istasyonunun ordan düz gittim bir cami vardı hemen sağa döndüm düz gittim arzu apt. solda kalıyor komik bir tarif ama sizin için sokak isimleri yazarım gittikten sonra birde ücreti demiştim ne verirsen diye :KK66:

ben gelmek istiyorum benide benide benide goturun ayarlayalim bu hafta musait günumuzde gidelim mii ??

gidelim diyorum haberleşip gidelim evet hem psikolojik destek olur ordan da başka falcılara gidelim benim falım geldi acil gidelim yani :)

X