İstanbul'da Fal - Falcılar

geçenn gün bi yorum yapmıştımm D: yönetici beni kendi isteğim üzerinee engellemişş bahaneye bak :KK70: ben istemişim bide hhh20hhh gitti hhh23 geldi :KK70::KK70::KK70::KK70:

hhh23hhh .!.:
yeni çıkan yasaya göre benim üyeliğim neden iptal ediliyor peki ? hhh20hhh öğrenebilirmiyim

hhh20hhh .!.:
pardondaaa neyin cezası bu ? Reklam yapanları cezalandırın bence siz alenen ortada bu zamana kadar kimse benden şikayetçi olmamışta bu bayanmı olmuşş sizde araştırmadan hemen cezaya tabi tutuyorsunuz tebrikler engelleyin hatta tamamen üyeliğimi silin adaletinizz süpermiş bravo

Aldığınız ceza sonrası göndermiş olduğunuz mesaja istinaden üyelik iptali yapılmıştır.

Aldığınız ceza sonrası göndermiş olduğunuz mesaja istinaden üyelik iptali yapılmıştır.

hahahaha :KK70: cımbızlaa kendi anlamak istediğiniz şekilde ne güzelde çekip almışsınız ordaki cümlemi burdaki herkez o yorumun ne için yazıldığını anladıda koskoca sitenin admini mi anlayamadı ? bravooo sizi bi kere daha tebrik ettim

henüz yapmadım akşama mail atarım grupta kimler olacaksa yazsın ama bu yazımı beğenenlere mail adresimi msj atacam yarın için

bende gelmek istiyorun bakitlrkoydeyim ben kizlar birde yeni uyeyim ozel mesajim yok mail adresi yada telfnla haberleselim lubnanliyi cok merak ettim :)

Değerli arkadaşlar an itibariyle apartrmanın kapısının önündeyim hatıra fotosu mu çektirsem :KK66:)))) tuondios seninle maileşecem sonra :KK66:) evet yarına lüblanlıya gidecek olanlar listeyi oluşturun :KK66:))) saati belirleyin ben brush TEKSOY:)))))))))))

kizlar elmira,mercan ve bide yeni tureyen meltem hakkinda yorumyapin nolur :KK43:telefondan baktiracagim
Son 2-3 haftadır nerdeyse tüm siteyi baştan aşağıya okudum. Elmira ve Mercandan çok fazla sözedilmiş. Ben baktırmadım fakat okuduklarımdan çıkarttığım kadarı ile bunlar tarot açan ve değişik bir tarzda fal bakan tipler, ama 3 harflilerle bağlantılı değiller anladığım kadarı ile, dolayısıyla senin sorularına istediğin gibi cevap veremezler. Kartlar bana çok tatminkar gelmiyor hiçbir zaman. Meltem hanıma fal baktırdım, söylediği bazı şeyler doğruydu, özellikle karakter ve yakın gelecek ile ilgili genel şeyler, fakat telefonda baktırdığım için mi bilimem yanlış şeyler de söyledi. O da sorularıma ayrıntılı cevap veremedi. Özellikle şu an karşı tarafın tm olarak ne düşündüğü ile ilgili yanıt alamadım. YIldızname benzeri bir şey bakıyor galiba...Eğer paran varsa sana cezmiyi tavsiye ederim, şu anki durumu çok iyi söyler, fakat gelecek ile ilgili bazen şaşırabiliyor...

Son 2-3 haftadır nerdeyse tüm siteyi baştan aşağıya okudum. Elmira ve Mercandan çok fazla sözedilmiş. Ben baktırmadım fakat okuduklarımdan çıkarttığım kadarı ile bunlar tarot açan ve değişik bir tarzda fal bakan tipler, ama 3 harflilerle bağlantılı değiller anladığım kadarı ile, dolayısıyla senin sorularına istediğin gibi cevap veremezler. Kartlar bana çok tatminkar gelmiyor hiçbir zaman. Meltem hanıma fal baktırdım, söylediği bazı şeyler doğruydu, özellikle karakter ve yakın gelecek ile ilgili genel şeyler, fakat telefonda baktırdığım için mi bilimem yanlış şeyler de söyledi. O da sorularıma ayrıntılı cevap veremedi. Özellikle şu an karşı tarafın tm olarak ne düşündüğü ile ilgili yanıt alamadım. YIldızname benzeri bir şey bakıyor galiba...Eğer paran varsa sana cezmiyi tavsiye ederim, şu anki durumu çok iyi söyler, fakat gelecek ile ilgili bazen şaşırabiliyor...

cezmi iletişim bilgileri var mı

üzülerek söylüyorum yarın iptal arkadaşlar tuondios ile haftasonu gideceğiz kişiyle konuşup ona göre haftaya haftaiçi bir grup oluştururuz umarım kimse için sorun olmaz

Son düzenleme:
Merhaba.Ben kendim gitmedım,birşey demem,ama eltim gitmiş bir kadina,o kartalda oturuyor.....aaaayyyyyy ben size çok tavsiye ediyorum.Kadin sanki bütün hayat aile içinde,heeeeerrrrrrrşeeeeyi söylemiş,ne var ne yok ne geçmiş neler olmuş herşey yane...Eltim şaşirmiş kalmiş.

bu kadın kimmiş? kaça bakıyormuş? nasıl ulaşabilirim?
yardımcı olabilir misiniz?

X