İstanbul'da Fal - Falcılar

Arkadaşlar sbende oktaya gittim kimse yoktu benden once birine fal bakti ona soylediklerinin benzerini söyledi:))) sonra kızın arkasindan bisürü laf etti arkadaşlariyla gulduler felan.banada benzer seyler söyledi genel konustu.durumum ile ilgili hic birsey bilemedi bu sefer bana diyoki sen bir iliski bitirmissin adamin sana dönüşü yok bekleme diye bisuru şey anlattı bende dedim nası oluyo acaba adam bana dönmeye çalışıyo ariyo ailesi ariyo dedim yüz ifadesi değişti kemkum etti sen istemiyosun iste o yuzden olmaz dedi.benden onceki kiza dediki evlilik teklifi aldin mi aynisini banada sordu zaten bir genç kiza sorulcak bi cumle hayisa alacaksin diyo evet ise sana yalan söylemiş diyor.neyse benim icin oktay bitmistir heleki müşterisi nin hakkinda o konuşmaları duyduktan sonra.dusundumde bana ex ile evlenemiycegimi soylemisti ama 2ihtimalden biri ya evlenirsin yada ayrilirsin o da tutturdu gerci o dedikten 2yil sonra ayrildim.diycem şu durki 2ihtimal var tuttuğu zaman ne diyoruz bildi oysa yanlis yapiyoz neyse suan elimde 2kisi var biri tugba digeri halil enazindan ani ve durum yotumlsmalari isabetli...

Arkadaşlar sbende oktaya gittim kimse yoktu benden once birine fal bakti ona soylediklerinin benzerini söyledi:))) sonra kızın arkasindan bisürü laf etti arkadaşlariyla gulduler felan.banada benzer seyler söyledi genel konustu.durumum ile ilgili hic birsey bilemedi bu sefer bana diyoki sen bir iliski bitirmissin adamin sana dönüşü yok bekleme diye bisuru şey anlattı bende dedim nası oluyo acaba adam bana dönmeye çalışıyo ariyo ailesi ariyo dedim yüz ifadesi değişti kemkum etti sen istemiyosun iste o yuzden olmaz dedi.benden onceki kiza dediki evlilik teklifi aldin mi aynisini banada sordu zaten bir genç kiza sorulcak bi cumle hayisa alacaksin diyo evet ise sana yalan söylemiş diyor.neyse benim icin oktay bitmistir heleki müşterisi nin hakkinda o konuşmaları duyduktan sonra.dusundumde bana ex ile evlenemiycegimi soylemisti ama 2ihtimalden biri ya evlenirsin yada ayrilirsin o da tutturdu gerci o dedikten 2yil sonra ayrildim.diycem şu durki 2ihtimal var tuttuğu zaman ne diyoruz bildi oysa yanlis yapiyoz neyse suan elimde 2kisi var biri tugba digeri halil enazindan ani ve durum yotumlsmalari isabetli...

Samimi açıklama için teşekkürler.
Bu açıklama bana iyi geldi.
Evet kişiler oraya dertlerini paylaşmaya gidiyor
Kendine güldürmeye değil.
Dünyanın binbir çeşit hali var,herkesin başına herşey gelebilir.
Kimseye gülünmesi doğru değil.

sen telwe yiğite baktırmış mıydın? yorumuna baktım ama bulamadım onunla ilgili.

Evet telve yiğit e baktırdım 1 kez.olayları yorumlaması gerektiği yerlerde
Olumsuzda konuşabilmesi güzel.
An -geçmiş iyi.gelecek için bakacağız.
Emel e de baktırdım o da iyi bence an konusunda.
Güzel güzel açıklıyor.soruya gerek kalmamıştı bende.
Ama buldum birşekilde 3 soru.
Gelecek ,gelecek bakalım gekecekte bizleri neler bekliyor.

Evet telve yiğit e baktırdım 1 kez.olayları yorumlaması gerektiği yerlerde
Olumsuzda konuşabilmesi güzel.
An -geçmiş iyi.gelecek için bakacağız.
Emel e de baktırdım o da iyi bence an konusunda.
Güzel güzel açıklıyor.soruya gerek kalmamıştı bende.
Ama buldum birşekilde 3 soru.
Gelecek ,gelecek bakalım gekecekte bizleri neler bekliyor.

teşekkürler, bir arkadasım baktırmış ağzım açık kalktım dedi ama çok fal baktıran biri değildir guvenemedim yorumuna o yüzden :)

Arkadaşlar mesajlarınızın birazına baktım ama biraz karıştım :) daha önce kadıköy'de bir bayana baktırmıştık arkadaşlarla adını hatırlamıyorum arkadaşlardan birinin tamamen bildi dedikleri de oldu benimde o zamanki şeyleri biraz söylemişti ama geleceğe yönelik pek bir şey söylememişti. Tavsiyede bulunabilecek var mı?

Kadıköy'dekilerin tırt çıktığı konusunda çoğunluk hemfikir sanıyorum :)
en azından son donem diyelim

bakırköy'deki yiğit'e birkaç ay önce baktırmıştım, şimdi düşünüyorum da gelecek çıkmadı, anda da tutmayanlar oldu hatta, yada en azından 50 liraya daha iyi bakanlar olmuştu

bakırköy'deki yiğit'e birkaç ay önce baktırmıştım, şimdi düşünüyorum da gelecek çıkmadı, anda da tutmayanlar oldu hatta, yada en azından 50 liraya daha iyi bakanlar olmuştu

dediğim gibi ben henüz baktirmadim, gerçi benim baktirdiğim ve beğendiğim isimleri beğenmeyenler de var, o ayrı.
olumlu olumsuz tüm yorumlar yapılsın ki biz de kararımızı verebilelim.

dediğim gibi ben henüz baktirmadim, gerçi benim baktirdiğim ve beğendiğim isimleri beğenmeyenler de var, o ayrı.

Başka önerisi olan :)

birde yıldızname baktıran var mı aranızda

evet ben de boyle dusundugum icin paylasayım dedim konusu gecmisken

teşekkürler, bir arkadasım baktırmış ağzım açık kalktım dedi ama çok fal baktıran biri değildir guvenemedim yorumuna o yüzden :)

Ağız açık kalacak kadar da değil tabiki.
Zaten ben ağzım açık kaldı dediğim blr falcı da
Görmedim Zaten.
Bir kısım durumu tam kalbinden vuruyorlarsa,
Bazı konuları da tam tersi söyleyebiliyorlar.
Doğru söylenen kısım daha çok ise,
Önemli konuların bir kaçını yakalayabiliyor ise
Ve gelecek içinde birkaç şey tutturabildi ise,
O falcıya iyi diyoruz sanırım.
Beklentilerimiz çok arttı galiba bizim çok.

bugun ailem cafe gülşene gittim baktıgı faldan çok memnun kaldım üç kelime ile başından savmıyor en azından büyük bir sabırla sorulara cvp veriyor (bana bile dayandıysa daha ne diyim :)) umarım gelecek için söyledikleri de olur büyük bir umutla bekliyorum
Gülsenin gelecek için yaptıgı yorumlar çıktı diyen var mıdır?

Önemli konuların bir kaçını yakalayabiliyor ise
Ve gelecek içinde birkaç şey tutturabildi ise,
O falcıya iyi diyoruz sanırım.
Beklentilerimiz çok arttı galiba bizim çok.

katılıyorum, dediğim gibi çok fal baktirmayan biri olduğu için etkilenmesi de kolay olacaktır, onu tahmin ettim.
gezdikçe tatmin olma çıtası yükseliyor.

gerçi hep söyleniyor burada, gelecek ummuyorum diye.
ben umuyorum. gelecek bilmeyecek başka? geçmişimi ve şu ani bende biliyorum.

gerçi gelecekle ilgili çıkan olmadı, belki söylenen 10 şeyden ancak 1'i yada ikisi..
zaten bulsam oyle birini ahh ahh .. :)

bugun ailem cafe gülşene gittim baktıgı faldan çok memnun kaldım üç kelime ile başından savmıyor en azından büyük bir sabırla sorulara cvp veriyor (bana bile dayandıysa daha ne diyim :)) umarım gelecek için söyledikleri de olur büyük bir umutla bekliyorum
Gülsenin gelecek için yaptıgı yorumlar çıktı diyen var mıdır?

bana çıktı, burada beğenilmiyor pek, tarzını bende beğenmedim aslında kafası çok karışık konsantre olmuyor, etrafla konuşuyor falan.
ama dogruya dogru, kızın hem de olmaz dediğim birşeyi ne yazık ki çıktı.

Ben Gülşen e de baktirmistim 45dk bskmisti kimse yoktu ve ilk bakisiydi cok konsantreydi.ki dedikleri cok tutarliydi enazindan an olarak gelecek ufak tefek şeyler yaşadım.zaten bişey volcaksa olur olmszsada olmaz gidenler fallarla dönmez

X