İstanbul'da Fal - Falcılar

çok da iyi baksa, uzun da baksa 50-75-100 gibi rakamlar çok geliyor bana.
belki ben çok para harcadım bu fal işine :KK43:

aynen, en fazla 30 lira veriyorum, ki o bile fazla geliyor aslında. Para kolay kazanılmıyor, bi fal için 100 lirayı gözden çıkaramam ben.

Sibel Hanım benim tavsiyemdir.Kendisine sık sık gidiyorum.Benim için imkansız olan şeyleri-benim bile düşünemeyeceğim şeyleri bilmişti.Sibel Hanım zaman vermez tarih vermez ama yorumları isabetli.15 gün önce baktırdığım falda sevdiğin adamla ilgili ortak tanıdığınız bir kadından haber alacaksın dedi. Düşündüm taşındım yok öyle bir kadın. Çok ayrıntıya girmek istemiyorum ama varmış öyle bir kadın ve ben o haberi aldım.İş yerinde problem yaşayacaksın dedi.Bir haftadır beraber çalıştığım kişilerle boğuşuyorum.

Siz memnun kaldınız mı?

belirsiz bir süreç geçiriyorum.hayatımda çok fazla değişimler oldu. tam anlamıyla sil baştan başlıyorum.
söyledikleri çok güzeldi. inşallah gerçek olur diyelim.
mail adresim: signn35@mynet.com mail atarsan oradan daha rahat yazarım.

bu sıbel duydugum kısımı acaba bılgı werebılırmısnız acaba?

merhaba değişik kişilere baktırmak isterseniz benimde iki kişi önerim olacak ikiside telde bakıyor yani ben öyle baktırdım sorarsanız belki yüzyüzede bakarlar...ilki efsun resim falıda bakıyor tarotla beraber fiyatı 30 lira telefonu 0535 608 18 19 ben beğendim geçmişi anı duyguları düşünceleri bayağı bildi geleceği bekliyorum iki hafta olmuştur baktıralı bazı söyledikleri olmaya başladı...diğeri ise 40 liraya bakıyor asude arkadaşım aracılığıyla buldum bu bayanları bu kişiyide gönül rahatlığıyla öneririm...net ve keskin yorumları var asude hanımın dün baktırdım onada etkilendim falından...0538 278 53 71 onun numarası...forumu her zaman okuyorum nadiren yazıyorum...bu kişiler ilgimi çekti yazmak istedim...değişiklik arayanlar için...hoşçakalın

merhaba değişik kişilere baktırmak isterseniz benimde iki kişi önerim olacak ikiside telde bakıyor yani ben öyle baktırdım sorarsanız belki yüzyüzede bakarlar...ilki efsun resim falıda bakıyor tarotla beraber fiyatı 30 lira telefonu 0535 608 18 19 ben beğendim geçmişi anı duyguları düşünceleri bayağı bildi geleceği bekliyorum iki hafta olmuştur baktıralı bazı söyledikleri olmaya başladı...diğeri ise 40 liraya bakıyor asude arkadaşım aracılığıyla buldum bu bayanları bu kişiyide gönül rahatlığıyla öneririm...net ve keskin yorumları var asude hanımın dün baktırdım onada etkilendim falından...0538 278 53 71 onun numarası...forumu her zaman okuyorum nadiren yazıyorum...bu kişiler ilgimi çekti yazmak istedim...değişiklik arayanlar için...hoşçakalın

mrb ben daha önce internetten fal baktırdım ama tel.hiç baktırmadım nasıl oluyor telefonda ücreti nasıl veriyorsunuz??efsunu bende denemek istiyorum

iki ayrı Burak var ve sanırım şu sıralar 'medyum Burak'ın bilgileri dolaşıyor. konuyla ilgili Forumda "Medyum Rita Diye Birini Duyan Bilen Varmı ?" sayfasında konuşulmuş. O kişi medyum.
bir de burada eskilerden de kızların baktırdıklari hatta eskisi kadar bakmayan bir Burak daha var oyle değil mi?

konuya bir açıklık getirsek

iki ayrı Burak var ve sanırım şu sıralar 'medyum Burak'ın bilgileri dolaşıyor. konuyla ilgili Forumda "Medyum Rita Diye Birini Duyan Bilen Varmı ?" sayfasında konuşulmuş. O kişi medyum.
bir de burada eskilerden de kızların baktırdıklari hatta eskisi kadar bakmayan bir Burak daha var oyle değil mi?

konuya bir açıklık getirsek

Aynen bu Burak medyum değil değil mi be medyum olmayan Burak'ın telini istiyorum:KK70:

Evet 2 Burak var sanırım, benim bahsettiğim medyum olmayan Burak :) Ben de eskisi gibi bakmıyor diye biliyorum, medyum olan hakkında bi bilgim yok. Kendini medyum diye tanıtanlara güvenmem pek :)

he burak benim kanka :KK1:
şaka maka öneren benim.
ne yaşadı bilmem ama kadınlar kulubunden arayanlara pek bakmak istemiyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende size bir falcı tavsiye edebilirim. Taksimde istiklal caddesi üzerinde, büyük-parmak kapı sokakta, marmara büfenin tam karşısında zeno cafe diye bir yer var. Bahsedeceğim falcı taksimde ün salmış. Arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim. Giderken kafam çok karısıktı. Zihnim cok yorgundu. Size orada geçirdiğim dakikaları özetliyeyim. Kahvemi söyledim sıramın gelmesini bekledim. Kısa bir sure sonra medyumumuz karşıladi beni. Medyum hira.. çok kibar bir tavırla masasına davet etti. Masaya oturduğum anda tüylerimi ürperten bir etkiyle karşı karşıya kaldım. Karşıma oturdu. öncelikle burcumu ve adimi aldı. Bu medyum diğerlerinden farklıydı. Yarattiği aura çok başka, cok güçlüydü. Hayatımla ilgili birçok sorunu, planlar imi, düşündüklerimi tek tek söyledi. Hatta sorduğum soruları yüksek sesle bizim göremediğimiz varlıklara sordu... Yakında hastalanan dedemden geçirdiğim ameliyata kadar.. Titredim. Yaşadığım deneyim çok ilginçti, heyecanlıydı. Geleceğimle ilgili olumlu, pozitif kehanetlerde bulundu. Ayrıca verdiği telkinler sayesinde hayatimi yoluna soktum. Enerjisi yoğun ve yüksekti. Masadan kalktığımda kafamdaki bütün soru işaretleri yok olmuştu. Oldukça dinlenmiş ayrıldım kafeden. üstelik keyifli sohbeti kısa süreliğine de olsa beni dünyadan uzaklaştırdı. Kısacası isinin ehli bir medyum diyebilirim. Gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız... Helena

ahh canııım vah canıım ...hatta yalanar istiyorsan yalanlar söyleyeyim ama incinirsin lavinyaa...

Arkadaşlar, öylesine bir iki konu merak ettiğim için ve belki iyi şeyler duyarım diye eğlencesine bir fal baktırmak istiyorum, sanırım AYDAN diye birisi iyi fal bakıyordu. Ancak forumda çalıştığı yerden ayrılmış diye okudum. Aceba yeni yeri neresi bileniniz varmı, bana lütfen yardımcı olurmusunuz. Teşekkür ederim.

YOK LÜBNANLI YOK MELTEM HANIM YOK AHMET YOK MEHMET ALİ VELİİİ....NE FAL ÇEŞİTLERİ NE FALCILAR GELİP GEÇTİ BU FORUMDAN HATTA BU KONUYA YILLARDIR YORUM YAPIYOR VE Bİ TANE BİLE BİLEN FALCI BULAMADIK BULDUK MU KOCAMAN BİR HAYIIIIIIIIIR!!! BURDA BİRBİRİMİZİ KANDIRIP DURUYORUZ YOK GEÇMİŞİ BİLDİYDİ DE ANIN UCUNDAN YAKALADI DERKEN GEÇMİŞ KONUSUNDA HEPSİ NAKAVTTTT....BOMBOŞ BİR ÇABA BENCE EN GÜZELİ ALLAHA YARADANA TEVEKKÜL ETMEK.. HAYIRDA ŞERDE ALLAHTAN FAL BAKTIRDIKÇA BENCE HEPİMİZ DİPSİZ BİR KUYUYA YUVARLANIYORUZ..HADİ GELİN BUGÜN DUA EDELİM GELECEKTE BIRAKIN BİLDİĞİ GİBİ GELSİN ZATEN BİZ 1 MİLYON TANE FAL BAKTIRSAKDA ALLAHIN DEDİĞİ OLMUYOR MU? AYRICA GİDEN SEVGİLİERDE NERDEYSE HİÇBİRİ DÖNMÜYOR BAZISI EVLENİYOR BAZISI BİLMEM NE YAPIYOR AMA DÖN-MÜ-YOOOOOR!BOŞVERİN DOSTLAR VAZGEÇİN BU SEVDADAN...HEPİNİZE SEVGİLER:KK14:

YOK LÜBNANLI YOK MELTEM HANIM YOK AHMET YOK MEHMET ALİ VELİİİ....NE FAL ÇEŞİTLERİ NE FALCILAR GELİP GEÇTİ BU FORUMDAN HATTA BU KONUYA YILLARDIR YORUM YAPIYOR VE Bİ TANE BİLE BİLEN FALCI BULAMADIK BULDUK MU KOCAMAN BİR HAYIIIIIIIIIR!!! BURDA BİRBİRİMİZİ KANDIRIP DURUYORUZ YOK GEÇMİŞİ BİLDİYDİ DE ANIN UCUNDAN YAKALADI DERKEN GEÇMİŞ KONUSUNDA HEPSİ NAKAVTTTT....BOMBOŞ BİR ÇABA BENCE EN GÜZELİ ALLAHA YARADANA TEVEKKÜL ETMEK.. HAYIRDA ŞERDE ALLAHTAN FAL BAKTIRDIKÇA BENCE HEPİMİZ DİPSİZ BİR KUYUYA YUVARLANIYORUZ..HADİ GELİN BUGÜN DUA EDELİM GELECEKTE BIRAKIN BİLDİĞİ GİBİ GELSİN ZATEN BİZ 1 MİLYON TANE FAL BAKTIRSAKDA ALLAHIN DEDİĞİ OLMUYOR MU? AYRICA GİDEN SEVGİLİERDE NERDEYSE HİÇBİRİ DÖNMÜYOR BAZISI EVLENİYOR BAZISI BİLMEM NE YAPIYOR AMA DÖN-MÜ-YOOOOOR!BOŞVERİN DOSTLAR VAZGEÇİN BU SEVDADAN...HEPİNİZE SEVGİLER:KK14:

Hepsi yalan gerçekten. Yapmamız gereken tek şey şükretmek ve dua etmek. Aslında böyle fal baktırarak iyi gidebilecek şeylerin de kötü gitmesine neden oluyoruz ama hep bi umut işte. Bizim için hayırlı olmayan bir şeyi çok istediğimizde Allah yine verir ama sonucu bizi sadece üzer. Mesela senin için hayırlı olmayan birini çok seviyosun, beraber olabilmek için dualar ediyosun en sonunda beraber oluyosun ama hayırlı olmadığı için sonu kötü bitiyo. Sonra da hadi bakalım falcılara :) Sanki çok paramız varmış gibi bi de falcılara para saçıyoruz. O yüzden en iyisi hayırlısını dilemek, elimizdekilerle mutlu olmayı bilmek. Her şeyin bi nedeni var. Bırakın giden gitsin, karşımıza başka insanlar da çıkacak. Bi kapı kapanır başka kapı açılır.

Kimseye falcılara gitmeyin diyemem, ben de zamanında çok gittim, hele bi dönem çok param olsaydı herhalde her gün giderdim :) sonunda noldu, benim kıyamadığım adam, kendisine küfürler eden bi kızla beraber oldu hala da birlikteler :) Ben de çoktan geçmişi yerinde bıraktım yoluma devam ediyorum. Boşuna üzmeyin kendinizi, kimse sizden değerli değil. Bir de şu falcılara 30 liradan fazlasını vermeyin en azından. 100 lira 300 lira verip de sonunda kocaman bi sıfırla karşılaşmak var işin sonunda. Dua okuyacağım diyerek 500 lira isteyenlerden uzak durun, kendiniz dua okuyun. Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun :) Benden de sevgiler hepinize :)

X