İstanbul'da Fal - Falcılar

tamam canım çok sağol..ben yarın angel's a gidiyorum o zaman . 2 den sonra :KK70: burcu'ya baktırıyorum..sonrada symbol'e giderim..gelir gelmez de paylaşırım..bu arada ben izmirde muhteşem fallar baktırdım kahve içtim fincanı garsonla götürttürdü.masada sadece ikimiz ne kart ne fincan var.duvara baka baka ne isitosan sor dedi hepsi harfi harfine çıktı. ama istanbulda o kadar iyi falcılarla hiç karşılaşmadım.en iyisi taksimdeki rus tatlı çocuk..niko idi..o da en son gittiğimde hastanede idi iyileşti mi ve şu an nerde bakıo bilmiyorum

tamam canım yarın bende bir uğramayı düşünüyordum belki karşılaşırız vereliniortak
walla canım aslında adanada bir falcı varmış adı fatoş ona bi git bir daha hiçbir fala yada falcıya ihtiyacın olmaz diyorlar o memlekette bir arkadaşım var ondan öğrendim bazen gitsem mi diye düşünüyorum

canım birazdan arkadşımla buluşup gideceğiz tarığa gitmeyi düşünüyoruz akşam haber veririmm..
ya inanamıyorum kendime daha 2 gün önce fal baktırdım bağımlımı oluyorum ney:))sırnaşık şey

Falı keyif olarak gör hayatım bir kere bir falcı demişti bana sen ne kadar rahat olursan fala bakanda o kadar iyi görürmüş mantık ne bilmiyorum ama böyle demişti :icecream:

Falı keyif olarak gör hayatım bir kere bir falcı demişti bana sen ne kadar rahat olursan fala bakanda o kadar iyi görürmüş mantık ne bilmiyorum ama böyle demişti :icecream:
valla pek rahat olduğum söylenmez zaten sıkıntılı anlarda gittiğimizi düşnüyorum..
adana mı ya yakın olsa giderim valla:)) neyse sen yerini adını öğrende haber ver belki gideiz...:kahve:

Batu, yanılmıyorsam bir arkadaştan duyduğuma göre ıstiklal Caddesi'nde Benetton mağazasının yakınlarında Beyoğlu Cafe varmış, oradaymış.

Son düzenleme:
canım ikiside iyi bence ama burcuda çok fazla kişiyi denettirdim ama Leventin tarih konusundaki başarısı şaşılacak derecede. ikisini mukayese edecek olursak ikiside çok iyidir Burcu detaya girer Levent detayını sen sordukça cevaplar birde Levent çok sorunlu insanlara bakmak istemiyor sivri dillilik yapıyor ama emin ol her ikisinden de memnun kalırsın bence aralarına biraz zaman koyarak (1 hafta gibi) her ikisine de git

Ben Levent'e birkaç kez baktırdım ama çıkmadı. Beyoğlu'ndayken en fazla tutulan kişiydi Symbol'de.

tamam canım çok sağol..ben yarın angel's a gidiyorum o zaman . 2 den sonra :KK70: burcu'ya baktırıyorum..sonrada symbol'e giderim..gelir gelmez de paylaşırım..bu arada ben izmirde muhteşem fallar baktırdım kahve içtim fincanı garsonla götürttürdü.masada sadece ikimiz ne kart ne fincan var.duvara baka baka ne isitosan sor dedi hepsi harfi harfine çıktı. ama istanbulda o kadar iyi falcılarla hiç karşılaşmadım.en iyisi taksimdeki rus tatlı çocuk..niko idi..o da en son gittiğimde hastanede idi iyileşti mi ve şu an nerde bakıo bilmiyorum

İzmir'de baktırdığın kim? Öğrenebilir miyim? İzmir'e gittiğim zaman denerim.

valla 3 yıl oldu..orda fal bakılan kafelerin olduğu bi cadde var herkes bilir orayı..yan yana fal cafeler var..orda 3 katlı falan bir bina sarmaşıklar vardı dışında..su falı falan bakılıo ve o sokaktaki en pahalı bakan yer orasıydı..gitsem hatırlarım ama adı aklımda yok cnm malesef .. pek yardımcı olamadım mirmirmirmir

nomadic karşılaşırız belki kaydirigubbakcemile5 ne diosun yani adana ya mı gidelim CADIARZU aslında olabilir gezmiş oluruz adana yı da görmüş oluruz hem

evet karşılaşabiliriz neden olmasın . ne diosun yani şimdi adanaya mı gitsek CADIARZU gezmiş oluruz hem güzeldir oralar :dance:

ben en ünlü medyuma baktırdım ama söylediği hiçbir şey çıkmadı.hepsi para tuzağı.

arkadaslar bi falci icin baska sehre gitmeye degmez bence.
bu benim fikrim sadece...zemuszemus

canım birazdan arkadşımla buluşup gideceğiz tarığa gitmeyi düşünüyoruz akşam haber veririmm..
ya inanamıyorum kendime daha 2 gün önce fal baktırdım bağımlımı oluyorum ney:))sırnaşık şey

cnm gittim baktırdık arkadaşımla.10dk falan sürmüştür heralde geleceğe yönelik bir şeyler söyledi bekleyip göreceğim ama sanki bişiler bilio gibi geldi ya bakalım bikaç aya çıkar bazı şeylerin kokusu...
arkadaşım da memnun kaldı bekleyip görelim:))dedijklerinden birisi olursa yazarım hemen ayrıca gider tekrar baktırırm..
bu arada pelinden de hala vazgeçmiş değilim bir gün onada tekrar gidceğim nasip olursa:içelim:

falkolik peki tarik nasildi??iyi baktimi?delikafadulden

dediğim gibi 10dakika anca sürdü..geleceğe yönelik 3 4 şey söyledi bekleyip göreceğim..şuanki şyleri bildi..yani olumsuz bir şey söylemedi..soru sordum bikaç bir cümlelik yanıtlar verdi..1 2 ay geçsin bakalım biliomu bilmiyor mu belli olur.. unutmam lazım bu fal işini bir süre bağımlı oldum yaaa daha 2 gün önce başka yere baktrdıydım...ben bütün baktırdıklarımı yazıyorum bekliyorum ne olacak diye..
tavsiyelere açığım fal konusnda:emir_bebek:

kızlarrrr...:KK70: bugun kaadınlardaydım tıklım tıklımdı... yokmu bugun orda olan kımse bakıımmm:KK70:D

amannnnnnn valla insanin gideside gelmiooo.....
arkadaslar suanda bi arkadasmla konsutm msnde....2ay önce symbol cafeye gitmis oda fal baktirmaya.bi bayan bakmis falina.
isim tam vermemis,ama 2 harf vermis m ve t sevgilisinin ismi zaten mert...bikac sey bilmis...
ama ben simdi symbol cafede bi bayanin baktigini ilk defa duydum arkadasimdan.
normalde ordakilerin hepsi erkek degilmiydi arkadaslar?
levent bora batu vs vs vs vs???????hic bayan ismine rastlamadik forumda !!!!!!!!!
ama arkadas bana sadece kadin bakio zaten dedi....acaba omu yanlis bilio????kafamçokkarıştı

bayan var orda canım ama bildiğim kadarıyla 1 ay önce falan başladı,en azından biz 1 ay önce gittiğimizde onun için yeni demişlerdi...

X