İstanbul'da Fal - Falcılar

amannnnnnn valla insanin gideside gelmiooo.....
arkadaslar suanda bi arkadasmla konsutm msnde....2ay önce symbol cafeye gitmis oda fal baktirmaya.bi bayan bakmis falina.
isim tam vermemis,ama 2 harf vermis m ve t sevgilisinin ismi zaten mert...bikac sey bilmis...
ama ben simdi symbol cafede bi bayanin baktigini ilk defa duydum arkadasimdan.
normalde ordakilerin hepsi erkek degilmiydi arkadaslar?
levent bora batu vs vs vs vs???????hic bayan ismine rastlamadik forumda !!!!!!!!!
ama arkadas bana sadece kadin bakio zaten dedi....acaba omu yanlis bilio????kafamçokkarıştı

Canım bildiğim kadarıyle emine var bir de ismini hatırlayamadığım bir iki bayan var ama bence diğerlerinin yanından bile geçemezler bende baktırmıştım başkasının hayatını anlatmıştı bana, yani anlattıklarının benle ilgisi yoktu :))

kadıkoy angelstekı burcuyu tavsıye ederım monami taksımdekı emrede ıyıydı semayı tavsıye ettıler ben begenmedım gemıdekı dılegın ılk ıkı falı bana cıktı tavsıye ederım taksımde kadınlardakı meryemın ılk ıkı falı baNA cıktı tavsıye ederım gulsen var benetton sokagında myranın eskı falcısıydı sımdı yenı yer acmıs myranın yanında ıkıncı katta enetton sokagında tavsıye ederım

Kesinlikle bence de Burcu çok iyi...

nomadic karşılaşırız belki kaydirigubbakcemile5 ne diosun yani adana ya mı gidelim CADIARZU aslında olabilir gezmiş oluruz adana yı da görmüş oluruz hem

Canım walla süper fal uğruna dünyayı gezecek potansiyel var bizde hihoyyyt

Gittin mi Burcuya ne yaptın merak ediyorum :uhm:

Tryamour Selam Canım,
Güneşlideki Nilüferin telini verdiğin için çok teşekkür ederim. Sen baktırmışmıydın, hani gitmeye değermi? Birde kaç liraya bakıyordu?

gitim canım orda mıydın sen bilmiorum..ama burcu 5 den sonra geldi :KK70: ya çok iyi desem yalan..hep geleceğe yönelik söledi..şu olmuş şu da şöle die hayatımdaki bişeyi bilmedi açıkcası.ama söleyecekleri olur gelecek için onu bilemem tabi.yani ne fallar baktırdım.hemşire olduğumu bilen bekar olduğumu bilen.ilişkim olduğunu bilen..ama bu öle değildi..ilerde şu olcak falan filan dedi bilemiorum kaldıki inşallah olmaz hiç ii şeler sölemedi :KK43: sen gittin mi seninki nasıldı nomadic ??????

bir önceki mesajından anladığım kadarıyla memnun kalmışsın canım :)

canım fena değil gibiydi yaklaşık 1 ay sonra kokusu çıkar bazı şeylerin..yazarım buradan.ben falımda çıkanları kağıda ya da telime yazarım olup olmadığna bakmak için..5 falcı gezdim 3,5 ay daalkisalkisalkis

nomadic ... ayrıca bu hafta sonu da senin dediğin 2. yere gidecem cadde cafe symbol a bakalım o nasıl

nomadic bi de ..ya böle nomadic die de hitap etmek kötü yaw :roflol: ner neyse..bana cadde symbol u da tarif etmen gerecek canım..sanırım erenköy sınırları içinde ve ben oraları hiççç bilmem..tarif edersen detaylı çok sevinirim Şeniz

çukalvator sende falkoliksin galiba:)) neyse halim çıksın falimzemuszemus

şimdi şöle bişe..insanlar bazı sıkıntılardan kurtulmak yada deşarj olmak için doktorlara gidip para verirler..bunu da öle düşünüorum..bana bişeler sölüo beni motive edio..herkese tabiki değil çok seçiciyimdir,ama bazı insanların elektirğine ve yeteneklerine inanırım.bizim bazı duygularımızı sömürüp saçmalayan kendini bişe zanneden falcılar var ne yazııkki.ben taksimdeki bi falcıya dedim mesela.yazık dedim 2 kelimeyi bi araya getiremiosun insanlar kuyruk olmuş senden bi teselli beklio.ne kendini ne insanları kandırma kalk git burdan dedim .. kadın şok oldu..ama ii oldu..bunun dışında metafiziğe ve elekriğide inanırım..bunların temelimde senin duygularını karşındakinin hissedipsana sölemesi var ama çok nadie insanlarla karşılaştımki benim bile bilmediğim şeyleri bana söleyen..demekki bu başka bişe..yetenek..his..adı herneyse..insanların kaderleri biraz da kendi ellerinde.ne kadar güzel bakarsa baksın ben yaşantımı o fala göre asla yönlendirmem ama kulağıma küpe yaparım

gitim canım orda mıydın sen bilmiorum..ama burcu 5 den sonra geldi :KK70: ya çok iyi desem yalan..hep geleceğe yönelik söledi..şu olmuş şu da şöle die hayatımdaki bişeyi bilmedi açıkcası.ama söleyecekleri olur gelecek için onu bilemem tabi.yani ne fallar baktırdım.hemşire olduğumu bilen bekar olduğumu bilen.ilişkim olduğunu bilen..ama bu öle değildi..ilerde şu olcak falan filan dedi bilemiorum kaldıki inşallah olmaz hiç ii şeler sölemedi :KK43: sen gittin mi seninki nasıldı nomadic ??????

Çok şaşırdım hayatım bugüne kadar götürdüğüm veya gönderdiğim herkes şaşkınlıkla bahsetti ki emin ol benim içinde aynı şey geçerli walla kusura bakma üzüldüm şimdi ben yönlendirmiştim seni affet kuzum beni :eek: mafoldumben

nomadic bi de ..ya böle nomadic die de hitap etmek kötü yaw :roflol: ner neyse..bana cadde symbol u da tarif etmen gerecek canım..sanırım erenköy sınırları içinde ve ben oraları hiççç bilmem..tarif edersen detaylı çok sevinirim Şeniz

İstediğin gibi hitap et tatlım kaydirigubbakcemile3 tamam canım sana istediğin gibi detaylı bir tarif vereceğim Senin için derin bir araştırma yaptım sırnaşık şey Kırıntının arkasındaki yer kapanmış şimdiki yerleri Bağdat caddesinde Boynerin hemen yakınında Kemal Tanca nın kenarındaki aradaymış internet sitesinden symbol cafe diye de bulabilirsin birde burdan numara vermek yasak ordan arayıp tarif alabilirsin olumunekankayizsmile

Çok şaşırdım hayatım bugüne kadar götürdüğüm veya gönderdiğim herkes şaşkınlıkla bahsetti ki emin ol benim içinde aynı şey geçerli walla kusura bakma üzüldüm şimdi ben yönlendirmiştim seni affet kuzum beni :eek: mafoldumben

canım benim üzülecek ne var ki..aaa..taksimdekilerden bin kat iyiydi bi kere yerimseniben
dedim ya belki de çıkar söledikleri çok şaşırırım.ama hayatımda birinin olup olmadığını bile bana sordu :eek:lmaz:

İstediğin gibi hitap et tatlım kaydirigubbakcemile3 tamam canım sana istediğin gibi detaylı bir tarif vereceğim Senin için derin bir araştırma yaptım sırnaşık şey Kırıntının arkasındaki yer kapanmış şimdiki yerleri Bağdat caddesinde Boynerin hemen yakınında Kemal Tanca nın kenarındaki aradaymış internet sitesinden symbol cafe diye de bulabilirsin birde burdan numara vermek yasak ordan arayıp tarif alabilirsin olumunekankayizsmile

ya bir de taksimde inside deki batu için ne düşünüosun..yorumlarda ii demişler ama batu mu caddedeki mi.. levent ti adı heralde hangisi dir daha ii acaba ???

ya bir de taksimde inside deki batu için ne düşünüosun..yorumlarda ii demişler ama batu mu caddedeki mi.. levent ti adı heralde hangisi dir daha ii acaba ???

bu arada nomadic istanbulda gittiğim en ii falcı hala niko :) eğer karşılarsam yada iyileşmişse tekrar alıştığını öğrenirsem kesinlikle seni ona yönlendircem olumunekankayizsmile

bu arada nomadic istanbulda gittiğim en ii falcı hala niko :) eğer karşılarsam yada iyileşmişse tekrar alıştığını öğrenirsem kesinlikle seni ona yönlendircem

Batuya ben direkt baktırmadım ama çok baktıran arkadaşım oldu ve anlattıklarını birebir yaşayarak gördük o da levent de iyidir ama tarzları farklı işte mesela bir kız arkadaşıma anneni bu ara çok kızdırma kızsa bile haklıymış gibi tavır yapma sonra gece vakti ağlayarak kendine kalacak yer ararsın demişti arkadaşım hakikaten annesiyle baya kötü tartışmalar yaşadı sonra evden kaçtı ve gece vakti ağlayarak kendine kalacak yer aramıştı sonra bir arkadaşıma sen ya evlisin yada sevgilin evli falan demişti kız yok öyle bir şey falan dedi sonra kıza verdiği ipuçlarıyla kız adamın maalesef evli olduğunu bulmuştu zemuszemus

Birde canım bunlarında bazen günü saati tutmuyor çok iyi bakan birden bakamıyor falan Levent bana demişti ki eğer falcının sana bir nebze daha iyi bakmasını istiyorsan Beni 3 - 5 arkadaşım gönderdi çok övdüler sizi inşallah benimde fikrim öyle olur de hırs yapıp daha iyi bakarlar :lepi: Şeniz

X