İstanbul'da Fal - Falcılar

Selam,Sevgi benim arkadaşım.Daha doğrusu,ona birkaç kez gittim geldim,bu vesileyle arkadaş olduk.Ben şahsen çok severim kendisini,daha önce bir erkek arkadaşım vardı,onun için gitmiştim,o zaman tanışmıyorduk,olmaz bu,gözümün içine bakıyorsun olur diyeyim diye ama olmaz demişti :) Sonra başka bir erkek arkadaşım oldu,onun için de her gidişimde ısrarla sabret gelecek diyor bana.Sevgi detaylar veriyor,örneğin "sol kolunda şöyle bir iz var mı?" ya da "çenesinde şöyle bir durum var mı?" falan gibi.Evet,aynen o gazete küpüründe dediği gibi pahalı azcık,en son 50 liraydı yanılmıyorsam,kredi kartı ile ödendiğinde 55 lira alıyor,ufak bir cafe oldugu için,birkaç gidişten sonra tanışıyorsunuz bir şekilde ve artık bakılan fallar biraz da hissetmekten çok hissettirmekten geçiyor,yani nabza göre şerbete dönüyor.Tercih sizin
Canım sevgi cafe kapandı dendi bana o yuzden gıtmedim bu arada yoğun tempolu çalışmaktan bakamadım burası karışmış yahu bayadır fal baktırmıyorum zaten bu surede de iyi falcı cıkmamış sewindim buna bir arkadaşım nişantası symbol u övdü haftaya oraya gidebilirim haber veririm sizlere :KK53:

Canım sevgi cafe kapandı dendi bana o yuzden gıtmedim bu arada yoğun tempolu çalışmaktan bakamadım burası karışmış yahu bayadır fal baktırmıyorum zaten bu surede de iyi falcı cıkmamış sewindim buna bir arkadaşım nişantası symbol u övdü haftaya oraya gidebilirim haber veririm sizlere :KK53:
Yok yok,Rexx in karşısındaki sokakta,ama sevgi randevusuz bakmaz

Cezmi nin adı çok geçiyor ya,yorumlara baktım biraz,herkese arama gelecek mi diyormuş?Kimseye de bu iş olmaz dememiş mi bu adam?Bilen,baktıran varsa bir yorum yapsın merak ediyorum çok

Saglik sorunlari sebebiyle ara vermisti suanda acti kafeyi randevu alarak gidebilirsin 1 gun onceden ararsan yer bulabilirsin

Ya bişey sölyeyebilir miyim,ben de onlar kadar salağım sanırım he :) Nasıl anlıyorsunuz reklam oldugunu,derseniz ki ip ler inceleniyor,tüm mesajlar aynı adresten,OK somut kanıt anlarım,ama tövbe anlamıyorum yahu,mal mal okuyorum ben de,hatta diyorum ne biçim düşük düşük cümleler kurmuşlar anlaşılır bile değil okuma yazmaları mı yok nedir :))
Somut kanıtlarda oluyor fakat reklam üyelikleri kendilerini belli eden yorumlarda yapıyor, o yorumlara denk gelince anlıyorsunuz ki kişi reklam için gelmiş.

ben kesnlikle Meliha Hanım diyorum. Ben bir bayana gitmiştim Dikmende tavsiye üzerine durumu bildi karşı taraf ve düşünceleri de bildi ancak plan gelecek kısa vade hep atmasyon...İstanbulda yaşayan arkadaşım buraya geldi bir günlük eğitime oturduk ben bu konuyu açınca kendisi 10 yıldır telefonla baktırdığını söyledi. Ben çok şaşırdım. Hadi canım dedim.Geçen seneden beri belki 15 defa baktırdım. Yazın çok kötü bir kavga yaşadım. sabaha kadar uyumadım. kendisine telefon açtım ve 1 saat sonra aradım dediği saatte. Aklımda bunları sormak da yoktu. Direk yaşadığım kavgadan başladı. yaptıklarına çok pişman senden en kısa zamanda özür dileyecek. sebebi bunlar bunlar dedi....bnları yapmaya çalışıyor şu tarihte bu olacak bu gibi birileri diye kesin net tarif etti. telefonu kapattıktan tam 10 dakika sonra arkadaşım aradı. önce açmadım tekrar aradı ben hiç konuşmadım kendisi özür dileyerek pişmanlığını anlattı sebeplerini söyledi ve diğerleri de iki hafta içinde yaşadım.Bundan sonraki tüm baktırdıklarımı tek tek not adım ve sorularımı tam cevapladı. hiçbir zaman buradaki bazı arkadaşların yazdığı gibi mesela M harfli biri dememiştir. işyerinde ocak ayından sonra görev ve sorumlulukların artacak 2işe bakacaksın dedi ve 3 şubattan beri her gün toplantılara ve eğitim için görevlendirildim. İstanbuldaki arkadaşım da hangi katta oturacağını kaç arabası ve ne renk arabası olacağını çocuklarına kim bakacak kaç sene bütün bunları detaylı bildiğini söylemişti Hatta eşi de üst düzey yönetici bazen eşime de karar aşamasında baktırıyorum dedi.

ben kesnlikle Meliha Hanım diyorum. Ben bir bayana gitmiştim Dikmende tavsiye üzerine durumu bildi karşı taraf ve düşünceleri de bildi ancak plan gelecek kısa vade hep atmasyon...İstanbulda yaşayan arkadaşım buraya geldi bir günlük eğitime oturduk ben bu konuyu açınca kendisi 10 yıldır telefonla baktırdığını söyledi. .................Ben çok şaşırdım. .............Hadi canım dedim. ...Geçen seneden beri belki 15 defa baktırdım. Yazın çok kötü bir kavga yaşadım. sabaha kadar uyumadım. kendisine telefon açtım ve 1 saat sonra aradım dediği saatte. Aklımda bunları sormak da yoktu. Direk yaşadığım kavgadan başladı. yaptıklarına çok pişman senden en kısa zamanda özür dileyecek. sebebi bunlar bunlar dedi....bnları yapmaya çalışıyor şu tarihte bu olacak bu gibi birileri diye kesin net tarif etti. telefonu kapattıktan tam 10 dakika sonra arkadaşım aradı. önce açmadım tekrar aradı ben hiç konuşmadım kendisi özür dileyerek pişmanlığını anlattı sebeplerini söyledi ve diğerleri de iki hafta içinde yaşadım.Bundan sonraki tüm baktırdıklarımı tek tek not adım ve sorularımı tam cevapladı...................... hiçbir zaman buradaki bazı arkadaşların yazdığı gibi mesela M harfli biri dememiştir......bana en son işyerinde ocak ayından sonra görev ve sorumlulukların artacak 2 işe bakacaksın dedi ve 3 şubattan beri her gün toplantılara ve eğitim için görevlendirildim. İstanbuldaki arkadaşım da hangi katta oturacağını kaç arabası ve ne renk arabası olacağını çocuklarına kim bakacak kaç sene bütün bunları detaylı bildiğini söylemişti Hatta eşi de üst düzey yönetici bazen eşime de karar aşamasında baktırıyorum dedi.

ben kesnlikle Meliha Hanım diyorum. Ben bir bayana gitmiştim Dikmende tavsiye üzerine durumu bildi karşı taraf ve düşünceleri de bildi ancak plan gelecek kısa vade hep atmasyon...İstanbulda yaşayan arkadaşım buraya geldi bir günlük eğitime oturduk ben bu konuyu açınca kendisi 10 yıldır telefonla baktırdığını söyledi. Ben çok şaşırdım. Hadi canım dedim.Geçen seneden beri belki 15 defa baktırdım. Yazın çok kötü bir kavga yaşadım. sabaha kadar uyumadım. kendisine telefon açtım ve 1 saat sonra aradım dediği saatte. Aklımda bunları sormak da yoktu. Direk yaşadığım kavgadan başladı. yaptıklarına çok pişman senden en kısa zamanda özür dileyecek. sebebi bunlar bunlar dedi....bnları yapmaya çalışıyor şu tarihte bu olacak bu gibi birileri diye kesin net tarif etti. telefonu kapattıktan tam 10 dakika sonra arkadaşım aradı. önce açmadım tekrar aradı ben hiç konuşmadım kendisi özür dileyerek pişmanlığını anlattı sebeplerini söyledi ve diğerleri de iki hafta içinde yaşadım.Bundan sonraki tüm baktırdıklarımı tek tek not adım ve sorularımı tam cevapladı. hiçbir zaman buradaki bazı arkadaşların yazdığı gibi mesela M harfli biri dememiştir. işyerinde ocak ayından sonra görev ve sorumlulukların artacak 2işe bakacaksın dedi ve 3 şubattan beri her gün toplantılara ve eğitim için görevlendirildim. İstanbuldaki arkadaşım da hangi katta oturacağını kaç arabası ve ne renk arabası olacağını çocuklarına kim bakacak kaç sene bütün bunları detaylı bildiğini söylemişti Hatta eşi de üst düzey yönetici bazen eşime de karar aşamasında baktırıyorum dedi.
Bahsettiğin kişi kim? Ne kadara bakıyor?

[

QUOTE="fridass, post: 39297127, member: 564023"]ben kesnlikle Meliha Hanım diyorum. Ben bir bayana gitmiştim Dikmende tavsiye üzerine durumu bildi karşı taraf ve düşünceleri de bildi ancak plan gelecek kısa vade hep atmasyon...İstanbulda yaşayan arkadaşım buraya geldi bir günlük eğitime oturduk ben bu konuyu açınca kendisi 10 yıldır telefonla baktırdığını söyledi. Ben çok şaşırdım. Hadi canım dedim.Geçen seneden beri belki 15 defa baktırdım. Yazın çok kötü bir kavga yaşadım. sabaha kadar uyumadım. kendisine telefon açtım ve 1 saat sonra aradım dediği saatte. Aklımda bunları sormak da yoktu. Direk yaşadığım kavgadan başladı. yaptıklarına çok pişman senden en kısa zamanda özür dileyecek. sebebi bunlar bunlar dedi....bnları yapmaya çalışıyor şu tarihte bu olacak bu gibi birileri diye kesin net tarif etti. telefonu kapattıktan tam 10 dakika sonra arkadaşım aradı. önce açmadım tekrar aradı ben hiç konuşmadım kendisi özür dileyerek pişmanlığını anlattı sebeplerini söyledi ve diğerleri de iki hafta içinde yaşadım.Bundan sonraki tüm baktırdıklarımı tek tek not adım ve sorularımı tam cevapladı. hiçbir zaman buradaki bazı arkadaşların yazdığı gibi mesela M harfli biri dememiştir. işyerinde ocak ayından sonra görev ve sorumlulukların artacak 2işe bakacaksın dedi ve 3 şubattan beri her gün toplantılara ve eğitim için görevlendirildim. İstanbuldaki arkadaşım da hangi katta oturacağını kaç arabası ve ne renk arabası olacağını çocuklarına kim bakacak kaç sene bütün bunları detaylı bildiğini söylemişti Hatta eşi de üst düzey yönetici bazen eşime de karar aşamasında baktırıyorum dedi.

Nerede bakıyor bu bayan?

Istanbul cafedeki semaya baktırcam bugün kızlarr sonundaa :)) baktırdıktan sonraki yorumlarımı paylaşırımm :))

Istanbul cafedeki semaya baktırcam bugün kızlarr sonundaa :)) baktırdıktan sonraki yorumlarımı paylaşırımm :))
Yapmaaa :) paran bosa gider git bi kiz arkadasinla sohbet et ona fal baktiricagina ayni sey :) bi caciktan anladigi yk bnce bn bi dha gitmem agzini ariyo nabza gore serbet veriyo

Ya bazı şeyleri bildi mesela eski ilişkimi ne kadar sürdüğünü ne kadar zamandır ayrı olduğumuz falan filan ama yine de beni çok tatmin etmedi çok inandırıcı gelmedi açıkçası. bide 1 1buçuk aya tarih verdi olcak mı bakalım olursa paylaşırım ama dediğim gibi çok tatmin olmadım eksik gibi geldi sorduğum kişilerde iyi analiz yapamadı bence...

Yani şöyle söylım sanki seyleri var öle bakıyor sanki ve erken gitmek lazım yorulmuştu tam konuşamadı ama harf falan gayet iyi cok ta enerjık bır sey :))

Arkadaşlar Seba dan memnun musunuz,değil misiniz?Eşimle ayrılma noktasındayız bana hem iyi bir falcı hem işlem yapabilecek işinin ehli birisini tavsiye eder misiniz?.Lütfen gerçekten bilen birileri mesaj atarsa sevinirim

X