İstanbul'da Fal - Falcılar

Can'ım özelden mesaj atın numarasını yazarım burdan yasak olabilir yıllardır bu sitedeyim yanlış anlaşılsın istemiyorum konuşun aklınıza yatarsa kimsenin günahını bu konuda almak istemem fal yani netice de ben baya baktırmış biri olarak söylüyorum

kızlar dün la porte ayhan dan bahsetim. ..bu hafta sonu olması gereken bişey vardı konu olarak ama ne yazık ki tersi oldu. ..mantıklı bişeydi o yüzden olacak diye düşündüm ama fossss. .
sonuç kimse bişey bilmiyor bizim için önemli olan olaylarla ilgili. ..yeni pozitif vaad edilen çok gerçekçi şeyler bile olmuyor onu fark ettim :KK43:

Üzüldüm bu duruma genelleme yapmak istemiyorum ama genelde o andaki durumu ruh halini biliyorlar bazen diyorum nasıl olsa o andaki üzgün halimizden cıkmak için baktırıyoruz bu telefonda olan falları yükleyip hem zamanıma yazık olmaz hem parama hemde umutlanmam diyorum bazen herkes bana eylülde olacak olan birşey var hangi falcıya gittiysem eylülde hayatınla ilgili güzel gelişme olacak dedi bekliyorum en basiti arkadaşım platonık birini beğeniyor ve gitti açıldı kıza kız reddetti bunu ve falcıların dediği şey olucak kız seni seviyor beğeniyor evleniceksiniz diyor bu umut kapısınmıdır yoksa nedir bilmiyorum

Üzüldüm bu duruma genelleme yapmak istemiyorum ama genelde o andaki durumu ruh halini biliyorlar bazen diyorum nasıl olsa o andaki üzgün halimizden cıkmak için baktırıyoruz bu telefonda olan falları yükleyip hem zamanıma yazık olmaz hem parama hemde umutlanmam diyorum bazen herkes bana eylülde olacak olan birşey var hangi falcıya gittiysem eylülde hayatınla ilgili güzel gelişme olacak dedi bekliyorum en basiti arkadaşım platonık birini beğeniyor ve gitti açıldı kıza kız reddetti bunu ve falcıların dediği şey olucak kız seni seviyor beğeniyor evleniceksiniz diyor bu umut kapısınmıdır yoksa nedir bilmiyorum

aynen cnm hiç alakasız insanlar bizi seviyor fallara göre hahhah Allahtan aptal degiliz de aklimizi kullaniyoruz bu durumlarda...
eski ile tek dogru soyleyrn ayhan oldu..ama yeni ile ilgili olaylar gelişmedi dedigi gibi..Ayhan umut dağıtmiyor..

Umut dağıtmaması güzel objektif olması
aynen cnm hiç alakasız insanlar bizi seviyor fallara göre hahhah Allahtan aptal degiliz de aklimizi kullaniyoruz bu durumlarda...
eski ile tek dogru soyleyrn ayhan oldu..ama yeni ile ilgili olaylar gelişmedi dedigi gibi..Ayhan umut dağıtmiyor..

Arkadaşlar özel mesaj nasıl atılıyor tabletten giriş yaptım ama olmuyor.nerede yanlışlık yapıyorum?falcı zehranımın nosunu öğrenmek istiyorum.

Haber verir misin bana?
Niye dersen Zehra bende şimdiye kdr ne dediyse yaşadım ne dediyse oldu. kadına güvenim tam.
Ama beklediğim önemli bir olay var, onun için de yorum yaptı. Ve ben şimdiye kdr dedikleri çıktığı için açıkçası o olayda da dedikleri olacak diye bi umut heyecan bekliyorum.
Yorumunu okuyunca vallahi bi garip oldum.
Son dakika önüne engel çıkar inşallah ya.. Zehranın falının çıkması lazım.. Yoksa ben bittim :dua: Cidden bittim.

Haber verir misin bana sonucu?
Özelden zahmet olmazsa zehranımın nosunu verirmisimiz

Kızlaar melekler kahvesi Emre için ne dersiniz giden var mı geçmiş ve an için iyiymiş galiba ama gelecekle ilgili Nasıl merak ediyoruz bilen varsa yardımcı olabilir mi ???

Hanımlar hepinize merhaba,
İstanbul cafe ahmet'e fal baktıran var mı?bir süredir merak ediyorum gitsem değer mi dersiniz?teşekkürler şimdiden

X