İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar bu arada o uzun uzun falcıları anlattığım mesajımda sembol adlı sitede fal bakan nur şahbazdan bahsetmiştim. Adanada çalışacaksın dedi bana ne alaka diye hahah gülmüştüm. Bugün aradılar iş görüşmesi için Adanadan görüşmeye çağırdılar şuan çok şaşırdım. iş makul gibi duruyor belki olur belki olmaz ama bunu bilmesi şaşırtıcı paylaşmak istedim.

Merhabalar, Telve Cafe Gülşah'a fal baktırıp memnun kalan var mı? Geçen haftalarda gittim ancak geçmiş ve an tahminleri süperdi diyemem. Gelecek ile ilgili de olması çok zor tahminlerde bulundu hatta çok spesifik isimler verdi. Gülşah'ın falı çıktı diyen var mı?

Arkadaslar ,
Bu forumda yazan, yazmayan uzaktan izleyen herkese bir sorum var....
Bir aralar hastasi oldugumuz zeynep vardi hani telefonda bakan tekirdagda.
Bu kadina fal baktiripta sonucu aynen dedigi gibi oldu diyenler lutfen yazabilirmi????
Yada tam tersi oldu diyen Ve zeynep ne diyorsa onun tersini yasayan

Bu Benim icin Cok onemli.

selam arkadaşlar. sanırım ilk mesajım bu çünkü tek uzmanlık alanım fal :) 6 yıldır gitmediğim falcı kalmadı bu mesajıda belki birilerine faydalı olur diye paylaşıyorum tek tek gittiğim falcıları yorumlayacam

öncelikle fal maceram üniversitenin ilk yıllarında bakırköyde başladı. Bu yüzden cafe lafla başlıcam
Cafe laf neşe : klasik komşu teyze falcısı dedikleri çıkmadı.
cafe laf canan : fena değil anı iyi yorumladı ama söylediklerinin yüzde doksanı çıkmadı. tek birşey çıktı o da çıkması imkansız birşeydi bu yüzden biraz şaşırttı.
cafe laf çiğdem : anı iyi bildi söylediklerinin çoğunluğu çıktı. bana ve arkadaşıma bakmıştı ikimizede çoğu söylediği şey çıktı.
cafe laf kuzey: çok tatlı bir çocuk hisleri kuvvetli şimdiki zamanı çok iyi bildi gelecek beklemede.
cafe laf andaç : bu cafedeki tek favorim kesinlikle. bana söylediği herşey çıkıyor yıllardır. pembe tablocu değil olan neyse açıkca söylüyor ve söylediği tarihlerde dediği oluyor.

cafe fincan şenay : kısa vadede dedikleri olmuştu mesela 6 gün sonra yazacak dedi ve 6 gün sonra yazdı. bunun gibi basit şeyler ama genel olarak dediği çoğu şey çıkmadı.
cafe fincan nuray: anı bildi gelecek tam fiyasko o zamanlar üniversite 2 deyken bi sevgilim vardı bunla evlenceksin dedi 4 ay sonra ayrıldık bitti gitti onun üstüne aşık bile oldum başkasına :KK70:

mandal cafe ayten : yıllar önce baktırmıştım tam hatırlamıyorum ama dediği birkaç şey oldu. ortalama bir falcı
madal cafe ada : bu tam komedidiydi :KK70: dediği anlaşılmıyor ağzının içinde birşey geveleyip duruyor sadece dediği 1 tane şey oldu. gerisi fiyasko

cafe violet tuba: bu kadın yıldız falı dediği birşey bakıyor ama bırak geleceği anı bile bilemedi. konuşurken bile özgüvensiz kendinden emin konuşamıyor çok tatlı bir bayan sıcakkkanlı ama malasef falcı değil

cafe antika öznur: çok tatlı arkadaş gibi şimdiki zamanı iyi bildi geleceğe dair net konuşmuyor ona göre kader diye birşey yokmuş seçimlerimiz belirlermiş evlilik tarzı önemli kader noktalarını ben sadece seni o sürece hazırlarım dedi ama evlilik olurmu olmazmı bilemem tarzında konuşuyor. ama kesinlikle şimdiki zamanı en iyi bilenlerden. bu kesin olurcularıda çok gördük.

çingene cafe flori : romanyalı bir kadın fena değildi dediklerine daha zaman var bekleyip görücem ama tutarlıydı falı.

enfal: bu arkadaş isim falan biliyor anıda iyi biliyor ama gelecekle ilgili tek birşey bile tutmadı.

bakırköy falcıları sanırım bu kadar aklıma gelen bunlardı. geçelim ataköye

sentinus cansu : cansuya 2 kere gittim ama en ilginç fal tecrübemdi sanırım. ilk gittiğimde herşeyi bildi direk ismimi ve ikinci ismimi söyledi. en yakın arkadaşımın ismini direk söyledi kuzenimin ve eski sevgilimin ismini harfsiz direk söyledi kalp atışlarım hızlandı tabii. bana dediki senin adam 21 gün içinde yazacak sana. hiç umudum yoktu 3 aydır konuşmuyorduk çünkü. 21 gün bitti dedim hani nerde tam 22. günün sabahı bir sms telefonda NASILSIN ? ( whatsappdan engelliydi :) ) ben şok. o anda dediğim ilk cümle ULAN CANSU :KK70: aradan 15 gün falan geçti tabii hızımı alamayıp bidaha gittim arkadaşımla. masaya oturuken yanındaki boşluğa döndü dediki ben bu kıza çok üzülüyorum dedim efendim ?? dediki boşver tatlım takılma ben üzülmem. heyecanla anlattım dediklerin çıktı söyle oldu böyle oldu falan bana dedi ki sana bir falcı olarak diyeceğim tek şey fallara bu kadar kafayı takma ben sadece hislerimi söylüyorum. neyse yine fal baktı bana ve arkadaşıma ama ne ilginçtir ki bu sefer ne bana ne arkadaşıma dediği tek bir kelime bile çıkmadı. çok fiyasko bir fal oldu. ( daha sonra bir arkadaşım daha gitti onada dedikleri çıkmadı )

katina cafe füsun : bu da ilginç bir fal tecrübemdi daha doğrusu fal değil ebced hesabı. kadın takır takır bu zamana kadar ne yaşadıysam anlattı çok ilginç net tarihler veriyor mesela 5 eylülde şu olacak 15 kasımda bu olacak gibi. ilk verdiği tarih 24 temmuz ve dediği şey gerçekten oldu bundan sonraki en yakın tarih ekimde beklemedeyim. ebced fusuna baktıranlar buraya yazabilirmi yada bana özelden ulaşabilir mi dedikleri çıktımı merak ediyorum çünkü kadın evlilik tarihime kadar gün ay yıl olarak net söyledi. fiyatı biraz pahalı 150 tl ama çok ilginç ve gittiklerimin içinde beni en çok etkileyendi.

fındıkzade makbule nene : bu nene evde kurşun dökerek fal bakıyor biraz şiveli konuşuyor dediği tam anlaşılmıyor :KK70: ama öyle ilginç kimsenin bilemeyeceği şeyleri bildi ki düşününce şaşırıyorum. bir daha gitmem ama çünkü korkutucu yanına dönüp konuşuyor. kurşunu küçük bir piknik tüpünde döküyor bazen sinirleniyor KISMAYIN ŞU ATEŞİ diye bağırıyor :KK70: :KK70: ama dedikleri oldu gerçekten.

şimdi gelelim online internet falcılarına aslında internetten fal pek tercihim değildir ama bir süre memlekete gittim orası köy gibi bir yer 1 ay kaldım falcı bulamayınca bende buraya sardım.

tellwe asmara : tam bir komediydi anı bile bilemiyor ama iade isteyince veriyor o yüzden demek kredisi o kadar yüksek ama kesinlikle baktırmayın.
tellwe kocaalem : ya ben ne diyeyim ki buna falın başında demiş ki ayrılık gözükmüyor sonunda demiş ki sorunsuz bir şekilde ayrılcaksınız :KK70:
tellwe RUHANIM : kesinlikle fiyasko şimdiki zamanı bile bilemedi iade isteyince bana bir mesaj atmış aynen şöyle siz kendinizi çok mu akıllı sanıyosunuz hayır iade etmiyorum falan. e tamamda ablacım bari anı biraz bilseydin gelecekte Allah kerim der geçerdik sen şuan bile benle alakasız şeyler söylüyosun. bende tamam dedim hiç tartışmaya girmedim.
tellwe taraca: buda anı bile bilemeyenlerden ama enerjisi diğerlerine göre daha iyi en azından birşeyler yapmaya çalışıyor o yüzden iade istemedim.
tellwe cococherry: adı amber galiba bu yine diğerlerine göre biraz daha iyiydi anı bildi ve gelecekle ilgili yazacak dediği tarihte adam yazdı.

yine internette sembol kahve falı diye bi site var canlı chat veya arama şeklinde oluyor.

sembol tarotcu ecrennur: canlı chatti ağız arıyor diyoki hangi konuda sorucaksın küsmüsün birliktemisiniz e bu kadar bilgiyle bende fal bakarım. ay ama pardon bu kadar bilgiyle bile bakamadı :KK70: o kadar feciydi yani
sembol nur şahbaz ve güz güzeli aynı kişiler sanırım : diyoki adanaya çalışmaya gitcen falında 01 plaka çıkmış ya ahahah :KK70: yorumlarım bu kadar
sembol el abyaz: tuz falı dediği birşey bakıyor o kadar kredi veriyorsun sadece 4 soru sorma hakkın var. hisleri kuvvetli biri bu her halinden belli artık anlıyorum ama cevaplar çok tatmin edici değildi ve çok kısaydı. canlı chatle bakıyor.

sembol tuğçe : direkt aramayla bakıyor. bu kızda çok ilginç birşey var şuanki zamanı çok iyi bilemiyor ama gelecekle ilgili dediği çoğu şey oldu. bende 2 kez baktırdım arkadaşımda ikimize dediği şeyler oldu ayrıca çok candan samimi bir kız.

şimdilik aklıma gelenler bu kadar aklıma geldikçe yazarım yine :)

Arkadaslar ,
Bu forumda yazan, yazmayan uzaktan izleyen herkese bir sorum var....
Bir aralar hastasi oldugumuz zeynep vardi hani telefonda bakan tekirdagda.
Bu kadina fal baktiripta sonucu aynen dedigi gibi oldu diyenler lutfen yazabilirmi????
Yada tam tersi oldu diyen Ve zeynep ne diyorsa onun tersini yasayan

Bu Benim icin Cok onemli.

Benim sürekli telde baktırdıgım zeynep izmirde diye biliyorum. Çıkan falı ve karşı taraf konusunda anı iyi analiz edebiliyordu bana falları çıkmıştı eğer ondan bahsediyorsak. Hanii şu kafam kafamda karışık diyen zeynep bebim söylediğim

Merhabalar bu kör Melahata hiç fal baktıran oldu mu hakkında bilgi bulamıyorum siz yazalı yıllar olmuş ama bilginiz vardır belki
CANIM KÖR MELAHAT DEDİĞİN KURTULUŞ SON DURAĞIN ORADA OTURAN MELAHAT İSE, BEN YILLAR ÖNCE BAKTIRDIM. SADECE KAÇ KARDEŞ OLDUĞUMU BİLMİŞTİ BİRDE AİLE İLGİLİ BİRAZ BAHSETMİŞTİ,HİÇ GİTMESEN DAHA İYİDİR.

Benim sürekli telde baktırdıgım zeynep izmirde diye biliyorum. Çıkan falı ve karşı taraf konusunda anı iyi analiz edebiliyordu bana falları çıkmıştı eğer ondan bahsediyorsak. Hanii şu kafam kafamda karışık diyen zeynep bebim söylediğim

Evet AMA
Bu kadin tekirdagda diye biliyrm ben.
Evet surekli hayatima dair daha ne yapabilirim diyen zeynepten bahsediyoruz.

Zeynep bana son 2 falında hayatına yeri biri gircek deyip duruyor herkesemi böyle diyor bilmiyorum ona göre çok mutlu olacakmışım :)

Ben bugün çapada falcı saadet diye birine gittim. Arkadaşım çok iyi şöyle iyi böyle iyi herşeyi biliyor fln dedi neyse gittim belki 20 kişi sıra bekledim o kadar kalabalık ki...
Girdim içeri 40 lı yaşlarda insanın yüzüne dik dik bakıyo bi gizemli karanlık oda fln var kendini korkunç göstermeye çalışan biri. Bir iki bişe söyledi anne adı dogum tarihi karşı taraf ismi bir sürü bilgi istedi yahu arkadaş bir şey dahi tutturamaz mı insan. En azından komşu teyze falı bakar gibi bak yolun var sana kısmet var fln de 50₺ ydi. Parasını da geçtim. 1,5 saat bekledim boş yere. He bu arada bende ona baktım dik dik :) yada belki enerji meselesi

Kızlar hadi size bilgiler veriyim.
Bugün 5 falcıya baktırdım dünde tel de sadece gökçeye baktırdım
İlk olarak forumdan bi arkadaşımızın söylediği bi isme gittim kötü şeyler söylemedi ama beni çok tatmin etmedi fal ağır ilerliyor ben isterimki bi çırpıda söylesin.
Sonraa mandal toprak o çocuğa hastayım. Şakk şakk şak herşeyi söyler 5 dakika içinde soracak soruda kalmaz gene bugün döktürdü benimkinin evlenme niyeti ile geldiğini neden kavga ettiğimizi felan 6 gün 6 hafta içinde dönüş var hiç hüsnü kuruntu bile yapmana değmez dedi verdiği tarihde kuzey nermin tutku gökçe ile aynı tarihe geliyor .
Bayramın 3. Günü istanbulu bırakıp edirne de fal baktırmaya gittim :) lan ben kafayı yedim galiba neyse edirne merkez de elara fal cafe tamer o çocuğun falınıda çok beğendim edirnede olanlar kesinlikle gitsin oda diğer kişilerle aynı tarihi verdi kişilik analizleri süperdi benim kafamdaki şeyleride bildi
Sonra bugün sunace ablamızın referansı ile keşkee o referansı hiç olmasaydı :) evinde bakan önceden de fincan cafe de çalışmış zuhale baktırdım odaa kötü bişi söylemedi gelecek vs dedi ama çiçekçi falı gibi bakıyor benim gibi fal guruusunu tatmin etmedi :)
Sonra laf cafe andaç veya çiğdeme fal baktırmaya gittim ikiside tatildeymiş ordaki çocuk ergin diye yeni birinin geldiğini mutlaka denemem gerektiğini söyledi bende denedim tabiki laf cafe erginide çok beğendim detaylı bakıyor ve olayları güzel analiz ediyor oda eylül ayı içinde dedi benim dengesizin nasıl bi dengesiz oldupunu birebir anlattı :) yani tavsiye ediyorum.
En son da melekler bahçesi seval e gittim benimkinin evlenip boşandığını bildi zaten ben bep derimki bunu bilirse falcıdır çünkü kimse bu detayı vermiyor seval ablayıda beğendim onuda tavsiye ederim haaa genel olarak sıralaman kim derseniz gökçe tutku nermin bunlar benim göz bebeklerim :)
Ayyy bi süre ara veririm andaç gelince ona baktırcam bide makbule nineyi denicem o kdr :)

Benim cafe lafta 2 favorim var 1 numaram andac 2 cigdem. Dedigi cogu şeyi yaşadım tabii olmayanlarda oldu ama genel itibatiyle iyi bir falci bence. M mutlutavsan

Son düzenleme:
Bu aralar mandal cafe topragi cok duyuyorum genel itibariyle giden herkes memnun mu dedigi hersey cikiyor mu ?

Bu aralar mandal cafe topragi cok duyuyorum genel itibariyle giden herkes memnun mu dedigi hersey cikiyor mu ?
Toprak bende anda kliseydi verdigi tarihler cikmadi ama enerjisi cok guzel ona diyecek lafim yok. Onun dışında Ben beğenmedim açıkcasi

X