İstanbul'da Fal - Falcılar

Şimdi reklam diyeceksiniz ama...
Yaklaşık 1 saattir mutluluktan ağlıyorum. O geldi. Ben bi daha ömrümün sonuna kadar onu görmeyeceğimi sanıyoken bugün bi bahane uydurdu geldi. Çok kalmadı ama olsun geldi. Bunu söyleyen falcılara hep çok afedersiniz başka uzvumla güldüm artık onu görmem imkansız diye ama oldu.
Kalbinizi temiz tutun kızlar, iyi niyetinizi kaybetmeyin Allah muhakkak ödüllendiriyor. Senin ar edip isteyemediğin şeyi sana kendisi sunuyor. Şükürler olsun.
Bunu bilen falcılar reklam demenize rağmen laf cafe ergin, mandal ada, bi de benim telefonda özel bi falcım var geçmiş mesajlarımdan bakabilirsiniz Ayşe abla.
Btek bunlar bildi. he bi de falaaddin hahahahha. Bana da şu Gökçeden bahsedicek kimse var mı acaba ?

Yaklaşık 1 saattir mutluluktan ağlıyorum. O geldi. Ben bi daha ömrümün sonuna kadar onu görmeyeceğimi sanıyoken bugün bi bahane uydurdu geldi. Çok kalmadı ama olsun geldi. Bunu söyleyen falcılara hep çok afedersiniz başka uzvumla güldüm artık onu görmem imkansız diye ama oldu.
Kalbinizi temiz tutun kızlar, iyi niyetinizi kaybetmeyin Allah muhakkak ödüllendiriyor. Senin ar edip isteyemediğin şeyi sana kendisi sunuyor. Şükürler olsun.
Bunu bilen falcılar reklam demenize rağmen laf cafe ergin, mandal ada, bi de benim telefonda özel bi falcım var geçmiş mesajlarımdan bakabilirsiniz Ayşe abla.
Btek bunlar bildi. he bi de falaaddin hahahahha. Bana da şu Gökçeden bahsedicek kimse var mı acaba ?
Ya ben ergine is arkadaslarimizin tavsiyesiyle gittim ne bana nede onlara burda yazilanlar gibi ayni seyi soylemedi benim beyenmeme sebebim cok olumsuz konustu ama mandal adayi deniyecem umarim dedigin gibidir

Ya ben ergine is arkadaslarimizin tavsiyesiyle gittim ne bana nede onlara burda yazilanlar gibi ayni seyi soylemedi benim beyenmeme sebebim cok olumsuz konustu ama mandal adayi deniyecem umarim dedigin gibidir
Mandal Ada bayaa bayaa iyi yaa direk ismini yazmıştı son gittiğimde tek bi harf sorup

Mandal cafe bakirkoydeki mi
Bakirkoy'de laf cafe'yi gecince. Ada diger falcilara gore egosu şişkin bir cocuk degil. Cok insancil, enerjisi ve yaklasimi cok iyi.
4 yil once falci falci gezerken bana bir tek onun soyledigi cikmisti. Sonra ara vermis bulamadim. Bayramdan sonra yeniden basladi. Yine gittim, bu sene ve bu sefer soyledikleri cikmadi. Belki de ben araya cok fazla falci karistirdim diye enerjim degisti.
Ada'nin enerjisini ve kalbindeki o temizligi cok severim sahsen.

Merhaba aysenin numarasini verir misiniz?

Ben gokceye baktirdim. Ani ve gecmisi bay bildi hatta harf fln verdi. gelecekle ilgili soylediklerine 3 hafta fln var. Benim falim bitince baslar 3 hafta 5 dk sonrasi da 3 hafta olur fln dedi henuz beklemedeyim. Hatta fal icin sirada beklerken biriyle tanistim kiz sadece gokceye baktiriyormus ve hersey cikiyo fln dedi. Gelisme olursa yazarim bence deneyebilirsiniz. Ergine gelince ani ve gecmisi bildi gelecekle ilgili soyledigine 1 hafta var. Ben buradaki yorumlari okuduktan sonra cok sasirdim cunku bana bildi baya gibi gelmisti. Ama estetik olayini bana da soyledi ya :KK43:( hayatin cok degisecek estetik karari alicaksin nisan ayinda fln dedi. Laf cafe de andaca da baktirdim o da ani ve gecmisi direk bildi ve esas konuyla ilgili sana 3-4 hafta icinde ozur dileyerek gelicek ve ipler senin eline gececek dedi. Gokce ile ayni seyi soyledi andac ama ergin 2 haftaya do ecek ama sen isteneyeceksin cok ergen bu sana gore degil dedi :)) fincanda senaya baktirdim o da direk bildi ask ve is konusunu o da bu cocuk sana gelecek ve cok iyi olacaksiniz dedi :)) kadikoyde de isila baktirdim o da gelecek ve olacak iliskiniz dedi. Bakalim hangileri cikacak iyice corba oldu hahahabbaha

Bi
Ben gokceye baktirdim. Ani ve gecmisi bay bildi hatta harf fln verdi. gelecekle ilgili soylediklerine 3 hafta fln var. Benim falim bitince baslar 3 hafta 5 dk sonrasi da 3 hafta olur fln dedi henuz beklemedeyim. Hatta fal icin sirada beklerken biriyle tanistim kiz sadece gokceye baktiriyormus ve hersey cikiyo fln dedi. Gelisme olursa yazarim bence deneyebilirsiniz. Ergine gelince ani ve gecmisi bildi gelecekle ilgili soyledigine 1 hafta var. Ben buradaki yorumlari okuduktan sonra cok sasirdim cunku bana bildi baya gibi gelmisti. Ama estetik olayini bana da soyledi ya :KK43:( hayatin cok degisecek estetik karari alicaksin nisan ayinda fln dedi. Laf cafe de andaca da baktirdim o da ani ve gecmisi direk bildi ve esas konuyla ilgili sana 3-4 hafta icinde ozur dileyerek gelicek ve ipler senin eline gececek dedi. Gokce ile ayni seyi soyledi andac ama ergin 2 haftaya do ecek ama sen isteneyeceksin cok ergen bu sana gore degil dedi :)) fincanda senaya baktirdim o da direk bildi ask ve is konusunu o da bu cocuk sana gelecek ve cok iyi olacaksiniz dedi :)) kadikoyde de isila baktirdim o da gelecek ve olacak iliskiniz dedi. Bakalim hangileri cikacak iyice corba oldu hahahabbaha
Bir de mandal cafe topraga baktirdim o da gecmis ve anda iyi idi ve bu cocuk kopek gibi geri gelecek sana dedi

Yeni bir üyenin de 5 yıllık üyeye reklam ve marketing demesi ne ironik :) reklam yapıyor olsaydım umay ile kıyaslamazdım umay şuan başka bi yerde çalışıyor
Ben üyeliğim yeni olabilir ama ben bu platformu 3 yıldır takip ediyorum niye böyle bir komplekse giriyorsunuz askerlik te olan çömezlik vs benzer saçma mantık senin eski olman seni daha nitelikli yapmaz ki

Bence Reklam kokmuyor kimse kimseden kazanmıyor milyon tane falcıya gidiyoruz iki gün önce ergin nermin mirza gökçe çnk bunlar aynı şeyi söylemişti dedikleri şekilde de gerçekleşti kk dan bir iki arkadaş da biliyor. Evet aynı şeyleri söylemiş ama ben hala savunuyorum ki detayları şahane . Haa ama kendi eşşekliği nie herkese aynı şeyi söyleyip adını lekeliyorsa oda ilginç zaten çok iyi bir falcı hiç gerek yok kendi hatası. Ben ergini çok yeni keşfettim zaten ama kesinlikle bırakmıyacağım bir falcıdır. Bana burda hiç bir Allahın kulu reklam yapıyorsun diyemez çünkü günde beş falcıya giden bi insanım eşşek değilim reklam yapacak kdr kimse anamın babamın oğlu değil. Neyse dediğim gibi dört kişi aynı şeyi söyledi ve o söyledikleri şekilde ilerledi bilin istedim .
Gökçe'ye ben Yen'i gittim etkilenmedim evet samimi ama sana soru sorarak mantıksal yorumlar yapıyor birde anda iyi olduğunu gelecekle ilgili topa girmediğini hissettim

Gökçe'ye bende gittim bişey anlamadım bana soru sorarak mantıksal yorumlar yaptı bir iki çelişkisini yakaladım gelecekle ilgili topa pek girmiyor anda kalıyor .

Gökçenin falı çıkan var mı? gitmeye değer mi...eskide kötü yorumlar var, ben de telde birkez baktırdım, çok genel şeyler söylemişti, yani herkese uyar şeyler...tavsiye eden kimler ?
Bana senle evlilik yok ama dönerse direk evlenirsin
Bugün Gökçe'ye baktırdım ama sanki biraz karışıktı. Harf bilmede çok iyiydi, ama geçmiş bir ilişkim için önce 'pişmanlıklar başlamış' dedi, daha sonra 'hayatında biri var, aklına bile gelmiyorsun.' dedi.
Fincan için çok güzel bi fal dedi, tarot için daha çok olumsuz şeyler söyledi. Açıkçası kafam karıştı.
bende çelişkili buldum senle evlilik yok dedi bu kişiyle dönerse direk evlenirsin dedi birde soru sorarak ilerledi mantıksal olarak böyle vs dedi ben hiç etkilenmedim benden aldığı veriyle yorumladı

Bana eskisi için önce pişmanlıklar başlamış dedi, sonra hayatında birisi var onunla çok mutlu dedi. Ben zaten dönmesini istemiyorum. Şu anki sevgilimle ilgili de 4-5 gün içerisinde kavga edeceksiniz dedi. 4-5 günü geçtik aramız gayet iyi. Sonra size ayrılık görmüyorum dedi, daha sonra bi kart açınca da yeni bir ilişki gözüküyor sana dedi. Çok karışık bi faldı yani.
Ben normalde 3-5 falcı var onlara giderim başkasını pek denemem burda övüldüğü için gittim açıkcası pişman oldum hem çelişkili idi gelde benden veri alarak mantıksal ilerledi

X