İstanbul'da Fal - Falcılar

Hanımlar,
burada gittiğiniz falcılardan bahsedebilirsiniz ama her konuya girip falcı buldum numarasını vereyim dddiğiniz zaman sizin maksadınız reklam olmasa dahi reklam olarak algılanır ve sitede reklam yapmak yasaktır.

Selam Kizlar ben avrupadan istanbul'a gelmistim 2015'te
Sutlu kahve diye bir yer var bakirkoy'de. Millet çok ovmustu. Gittik birsuru para verdik dediklerinin hiç mi hiç biri çikmadi ! kadin kendinden o kadar emindi ki . Yok evliligim 6 ay surucekmis falan ... iki sene oldu hersey yolunda çok sukur.
Tavsiye ettiginiz bir yer varmi lutfen ?

Kızlar selam...
Ben çıkan fal haberiyle geldim :KK49::KK49:

2 hafta önce Toprak'a baktırdım, 2 vakitte iletişim içinde olacaksınız, imkansız dedim. Oyle dedim böyle dedim ve pazar günü görüştük ve şahane bir gün geçirdim. Benim Toprakla enerjim tutuyor sanırım. Göreceksin bak yüzyüze geleceksiniz dedi. Bin şükür. Aylar oldu çünkü görüşemedik yüzyüze. Neyse. Görüşme var diyenler Ergin, Emre,Toprak,Kuzey. İlerisi için çok olumlu konuşmuşlardı ama onun için şuan bişey diyemiyorum maalesef. Bu arada Ergin eylül ayının 13üne kadar haber almazsan işi bırakırım demişti. Kasım 13 konuşmaya başladık. Ki cafede Ergin'e bana baktığın fal çıkmadı deyip yanına gitmişliğim var. Bu kadar iddialı olma diye de adamı azarladım hey gidi. Tarihe takılma dediysem olur dedi. Hayat bakalım..

Sözün özü şu ki: hasretlik çok zor kızlar, tek bir umut o falcı kapıları boşuna aşındırılmıyor tarafımızca.
Dilerim gönlünüzden geçen adam yanıbaşınızda olur, tez zamanda o mesajı aramayı alır havalara uçarsınız:rapci::rapci:
Sevgiler.

Kızlar selam...

2 hafta önce Toprak'a baktırdım, 2 vakitte iletişim içinde olacaksınız, imkansız dedim. Oyle dedim böyle dedim ve pazar günü görüştük ve şahane bir gün geçirdim. Benim Toprakla enerjim tutuyor sanırım. Göreceksin bak yüzyüze geleceksiniz dedi. Bin şükür. Aylar oldu çünkü görüşemedik yüzyüze. Neyse. Görüşme var diyenler Ergin, Emre,Toprak,Kuzey. İlerisi için çok olumlu konuşmuşlardı ama onun için şuan bişey diyemiyorum maalesef. Bu arada Ergin eylül ayının 13üne kadar haber almazsan işi bırakırım demişti. Kasım 13 konuşmaya başladık. Ki cafede Ergin'e bana baktığın fal çıkmadı deyip yanına gitmişliğim var. Bu kadar iddialı olma diye de adamı azarladım hey gidi. Tarihe takılma dediysem olur dedi. Hayat bakalım..

Sözün özü şu ki: hasretlik çok zor kızlar, tek bir umut o falcı kapıları boşuna aşındırılmıyor tarafımızca.
Dilerim gönlünüzden geçen adam yanıbaşınızda olur, tez zamanda o mesajı aramayı alır havalara uçarsınız:rapci::rapci:
Sevgiler.
Gözün aydın, senin adına çok sevindim. Ben de son yedi aydır belki kırk tane falcıya gittim, beğendiğim sadece üç falcı oldu bir tanesi de Topraktı. Onun dedikleri de bana hala çıkmadı ama bu mesajın beni çok sevindirdi, bana da hala çıkma şansı var demek ki.

kızlar sirinevler de biri var telini yazayım pişman olmassınız !!!!!!!!!!!!!!

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar selam...

Sevgiler.

Kuzey ne demişti merak ettım ısteesen ozelden yazsana bi...heer falda sadece yakın gelecek cıkıyor da

Hanımlar,
burada gittiğiniz falcılardan bahsedebilirsiniz ama her konuya girip falcı buldum numarasını vereyim dddiğiniz zaman sizin maksadınız reklam olmasa dahi reklam olarak algılanır ve sitede reklam yapmak yasaktır.
özür dilerim bende bilmiyordum bunu numara verdim falcının

Kuzey ne demişti merak ettım ısteesen ozelden yazsana bi...heer falda sadece yakın gelecek cıkıyor da

Laf cafe-Kuzey'e baktırdım ben. O da 2 vakit vermişti. Ama o kadar falı sıradandı ki, geleceğin bu adamla dedi, o kadar :KK49: Verdiğim parayı hak etti mi bilmiyorum. Sürekli karşı masadaki hatuna takıldı falan. Gıybet tarzıydı daha çok :halay:

Laf cafe-Kuzey'e baktırdım ben. O da 2 vakit vermişti. Ama o kadar falı sıradandı ki, geleceğin bu adamla dedi, o kadar :KK49: Verdiğim parayı hak etti mi bilmiyorum. Sürekli karşı masadaki hatuna takıldı falan. Gıybet tarzıydı daha çok :halay:

heee bende bizim kuzey sandım cafe benımdeydı eskiden.. neydi o gunler aklıma geldi tam iletişim tarihi çıkmıştı banada ne sevınmıştım

selam kızlar eskiden dejavu cafede bakan edi nin numarasını yada başka bir iletişim kanalını bilen var mı ? teşekkürler..

kızlar beşiktaş kuzeyin olumsuz konuştuğu kimse var mı? hani bu adamla olmazsınız senin karşına başkası çıkacak falan dediği. çünkü bana hep olacak diyor, üstelik senin hayatına başka kimse girmeyecek ben sizi hep birlikte görüyorum diyor. ama ciddi iletişim problemlerimiz var. eğer aklındaki kişiden değil de başkasından bahsettiği biri varsa yazar mısınız? sadece isteklerimi mi söylüyor merak ettim.

kızlar beşiktaş kuzeyin olumsuz konuştuğu kimse var mı? hani bu adamla olmazsınız senin karşına başkası çıkacak falan dediği. çünkü bana hep olacak diyor, üstelik senin hayatına başka kimse girmeyecek ben sizi hep birlikte görüyorum diyor. ama ciddi iletişim problemlerimiz var. eğer aklındaki kişiden değil de başkasından bahsettiği biri varsa yazar mısınız? sadece isteklerimi mi söylüyor merak ettim.
Bana aylardır küs olduğum ve hiç konuşmadığım erkek arkadaşımla ilgili, seni hala seviyor,tekrar bir araya geleceksiniz ancak sonunuz olmayacak demişti. Fakat bunu da bu kişinin yaşça benden çok küçük olduğunu söylediğim için mantıksal bir çıkarım yaparak dedi bence. Yoksa daha da olumlu konuşabilirdi. Başka bir erkekten bahsetmedi hiç.

Bana da tamamen kopuk olduğum adam ile ilgili olumlu şeyler söyledi...o olumlu şeyler hiç olmadı , olacak gibi de değil..daha da koptuk...ben de merak ediyorum olumsuz konuştuğu var mı diye??

N
Bana aylardır küs olduğum ve hiç konuşmadığım erkek arkadaşımla ilgili, seni hala seviyor,tekrar bir araya geleceksiniz ancak sonunuz olmayacak demişti. Fakat bunu da bu kişinin yaşça benden çok küçük olduğunu söylediğim için mantıksal bir çıkarım yaparak dedi bence. Yoksa daha da olumlu konuşabilirdi. Başka bir erkekten bahsetmedi hiç.
Bana da seni seviyor dediği adamın başkaları ile fingirdeştiğini yakaladım....ve o dönem aslında sevenin o olmadığı benim olduğuma adım gibi eminim , şu an zaten hiçkimse kimseyi sevmiyor

genel anlamda geçmişi ve anı bildiği için kuzeyi seviyoruz ve inanıyoruz ama hep olumlu olunca insan inancını yitiriyor. benim durumumda başkaları da var mı diye merak etmiştim. aktif olarak burada yazan hemen herkes kuzeye gitmiştir sanırım. lütfen herkes bu konuda fikrini yazabilir mi?

genel anlamda geçmişi ve anı bildiği için kuzeyi seviyoruz ve inanıyoruz ama hep olumlu olunca insan inancını yitiriyor. benim durumumda başkaları da var mı diye merak etmiştim. aktif olarak burada yazan hemen herkes kuzeye gitmiştir sanırım. lütfen herkes bu konuda fikrini yazabilir mi?

ben bunalımdaoldugum bi donem kuzey hakkındabayagı arastırma yapmıştım kızlarla mesajlasmıştımda 3 kişiye mi ne olumsuzkonuşmış banada ex den sonra hayatıma bırı gırmıştı onun ıcın bakmıştım onın için kesınlıkle olumsuz demişti oylede oldu ben bıraktım adamı zaten gecıcı bir alevdi hatta bunu bana kuzey kendı dedı belki sızdeki de oyle bı durumdur buyuzden yenileri goremıyordur......kuzey le fal baktırdım sıralarda cok mutluydum buyuzden hakkında bısey denılınce dırekt yazasım gelıyor buraya...... ama ben genel olarak umutsuzum ama keske bırazda olumsuz konuştuguna denk gelsem bazen boyle yorumlara ınanamıyorum ya bnde surecı en ıyı o ve tutku bilmişti.... şuda var falcı lar var ıyı desınleer dıe olumsuz konuşabiliyorlar.... bunada dıkkat edın....
eger yenı bir kımseyı gorebilen falcı varsa ki yok o notstadamus baba vanda felandır yani bende dusunceleerı bılsın yeter....

hayır artık kalan son umut kırıntılarım da aşırı olumlu yorumlar duya duya umutsuzluğa dönüştü. bir yandan iyi oldu sık sık fal baktırmayı bıraktım en azından. zaten denemediğim kimse kalmadı ama en sık gittiğim falcılardan biri oldu kuzey. söyledikleri tutarlı ama fazlaca olumlu sanki. umarım yaşarım söylediklerini diye teselli etmeye başladım artık kendimi.

X