İstanbul'da Fal - Falcılar

Tutku bence de hissedebiliyor. Şöyle ki aynı durumudaydım ben de ama Tutku'nun bana söylediklerinin sonrasında gerçek olduğunu birebir aynı cümlelerle duydum. Mesela bana da hiç diğer kızı kötülemedi. Bunun enerjisi çok iyi aslında dedi. Yanında olmaktan hoşlanıyor bazen dedi. Hani öyle sana aşık senin için ölyor bitiyor demedi.

Erenköy Şebnem'in telefonlarını size özelden mesajla gönderdim dün, almış olmalısınız. Kapanan, ulaşamadığınız numaralardan biri var mı gönderdiklerimin içinde? Merak ettim... Genelde annesinin telefonundan ulaşılabiliyor Şebnem'e. Eğer köpeği varsa, dha önce kedileri de vardı o Şebnem'dir. Bir de neleri bilmişti sizde biraz paylaşabilir misiniz?

Merhaba ben bu annesıyle yaşayan kopegi olan falcı sebnemin numarasını almak istiyorum daha once suadıyede oturuyordu sızde varmı bana vermeniz mümkünmü

evet benim fallarım da çıkmaya başladı arkadaşlar ...yakin gelecek ile alakalı verdiği 2 tarih tuttu şimdi diğerlerini bekliyorum geçmişi ve anı iyi biliyor dedikleri de yakın zaman da gerçekleşiyor daha çıkan olursa yazicam 2 haftam daha var tarihlerle alakalı beklemedeyim

Tutku bence de hissedebiliyor. Şöyle ki aynı durumudaydım ben de ama Tutku'nun bana söylediklerinin sonrasında gerçek olduğunu birebir aynı cümlelerle duydum. Mesela bana da hiç diğer kızı kötülemedi. Bunun enerjisi çok iyi aslında dedi. Yanında olmaktan hoşlanıyor bazen dedi. Hani öyle sana aşık senin için ölyor bitiyor demedi.

Tutku evet ıyı hıssedıyor ve bana oha dedıgım bıseyı bıldı tek eksik zaman ve harfler sıkıntı ama olay çıkıyor bana dedıgı bı olayı gecmiş zamanda yani anda yaşanan dedıgı bı olaydı o oyle gormuştu ama ben gelecekte yaşadım bunu 1 2 gun önce... buyuzden ben ilk falınu baz alıyorum kızlar anlatamam yani olayı nasıl bildi hala şokum ben ve olumsuz uda soyleyen bırı ama olumsuz demedı bana

Dun tekrar denize fal baktirdim. Ama bir hafta arayla baktirdigim icin benzer seylerden bahsetti genel olarak. bazi degisik detaylar verdi. bunu sevdim yani tutuyo cunku cikiyo dediklerini yasiyorum. ama artik valla faldan kurtulmak isitorum bende tam bir bagimlilik oldu. denemedigim falci kalmadi nerdeyse. Simdi bekliycem bir hafta dedi en fazla ama bakalim is konusunda bir gelisme bekliyorum maddi acidan baya bir dara dustum bu aralar insallah yine cikar dedikleri. bu tutku kimdir nedir ben ona hic gitmedim mesela

Sende hıssettınmi geleceği An gbı gordugunu tek hisseden ben miyim diye sordumda...

çok uzun zaman oldu buraya yazmayalı öne çıkan falcılar Tutku ve Mirza olmuş. Mirza sembol nişantaşıdaymış sanırım Tutku da tel de bakıyormuş. bana Tutku' nun telini gönderebilir misiniz?

Kızlar tutkunun numarası olan varsa rica etsem verebilir miii sırf bunun için üye oldum

Kendi deneyimlerimden bahsedeyim biraz. Ben uzun süredir Beşiktaş kuzeye baktırıyorum. İlişkimin başlayacağı zamanı harfleri falan bilmişti. Anı bilebiliyor o konuda da sıkıntı yok. Yakın geleceği biliyor. Bir sonraki adımda olacak olayları hep bildi dediği tarihte mesaj aldım dediği tarihte barıştık. Ama sürekli iyi olacak güzel olacak diyor hiçbirşeyin iyi olduğu yok. Sürekli kopuyoruz yani gerçek durumdan daha olumlu bir senaryo çiziyor. Enerjisi iyi faldan sonra rahatlamış hissediyorum kendisini de seviyorum ama fazla olumlu senaryo. Şuan kopuk olduğum adama seneye yaza evleneceksin defi. Bakalım evlenirsem seneye buraya yazarım :KK70:

Selam cnm kuzey hangi kafede kaça bakıyor tarot mu bakıyor kısa mı tutuyor falı cevplarsan sevinirim

merhaba arkadaşlar, Anadolu yakasında gitmediğim falcı kalmamıştı ancak bugün gittiğim maltepedeki İstanbul cafede Ankaradan gelen Yıldız isminde bir falcıya denk geldim, kahve tarot beyne girme su falı aklınıza ne geliyorsa bakıyor ve işin ilginci yüzünüze bakarak herşeyi söylüyor yani kahveme bakmadan herşeyi yüzüme bakarak anlattı çok değişikti ilk kez böyle oldum, inanın şuanda bile elim ayağım titriyor şiddetle tavsiye ederim,:KK35::KK55:

X