İstanbul'da Fal - Falcılar

yok artık şaka gibiymiş..peki bu hayatdaki kadını kim tavsiye etti...neye bakıyo..tavsiye eder misin

Yine bu forumda yazılmıştı hatta ben de aldım numarasını ama aramadım. Dün babcakil'e ilettim telden birini arıyorum diyince memnun kalmış demek ki, belki ben de denerim 2-3 hafta sonra falan

az once hatayli bir bayana fal baktirdim.abla guzel bakti sag olsun kisilik analizleri falan da oldukca iyiydi.ve sonrasi tam bir şok.eski erkek arkadasimin annesinin fotografini istedi gonderdim.kadin ne dese begenirsiniz?ben bu kadina daha once fal baktim adi bilmem ne hatta. oglu icin baktirdi üstelik!ogluma biri yapisti ondan ayrilmasi icin her yolu denedim haci hoca vs her seyi yaptirdim ama ayrilmadi sonlari ne olacak diye sormuş.yani kizlar dünya cok kücük o kadar falci varken kadinla denk geldik ve şükür ki kadinin kötülük yaptigi zaten bana soyluyorlardi inanmiyordum ama bir kez daha emin oldum.Allah hepimizi bu fal cukurundan gecmisin kalintilarindan kurtarsin,arkamiza bakmadan yepyeni ve mutlu yasacagimiz hayatlarimiz olsun...
Canım kadının doğru söylediğine emin misin? Ben bu kadına fal baktım deyip seni kendine bağlıyor olmasın bu falcı? Sen tatmin oldun mu bu konuda.

O cafeyi ben de biliyorum ama adı değişti sanırım. Arzu var orada ona baktırmıştım ben de, geçmiş an iyiydi. Aslı diye biri de vardı açık kumral değil mi? Memnun kaldınız mı ondan?Tabi aynı cafeden bahsediyorsak:KK45:
yani bana söyledikleri tutarlıydı ama yeni baktırdım henüz çıkıp çıkmadı diyemiyorum :)

Bana da 2 hafta içinde haberleşme var dedi, bu adamla birbirinizin geleceğinde yoksunuz sen 7 ay sonra başka bir adamla tanışacaksın dedi. Falcılara sorsak hiç birimiz yalnız ve mutsuz ölmeyeceğiz, ne zaman fal baktırsak hayatımızın aşkı bizi bulmak üzere.
Bende ayni seyi diorum işte hep biri gelecek ama gelen giden yok olanla da birşey olduğu yok. Ama buna rağmen arada kalacakmis im. Aslında hiç gitmemek lazim gerçekten olumsuz birseyler dese bu sacmaliklari an daha iyi. Çoook zengin cooook yaKısıklı bi de cooook iyi seven biri aşık olacak biri. Gerçekten sinirlerim bozuluo. Olan kişiyi de istemiycekmisim o kadar iyi biriymis ki bütün kadınların hayaliymis çok komik yaa. Sürekli zaman değiştirilir. Temmuz dediler .o geçti şimdi ekim kesin diolar. Asla inanmiorum.

Kızlar burdan cok guvendıgım bır uyenın tavsıyesı ıle Ramek e baktırdım. Kadın 10 dakıka felan baktı Persembe gunu ve soyledıgı herseyde cok haklıydı ozellıkle duygu, dusunce, gecmıs ve an konusunda gercekten cok ıyı. Hatta ılk defa safıye, neslıhan, ve zeynepten sonra bırısınden bu kadar etkılendım. Ozellıkle sordugum bır soru vardı 3 vakte kadar gerceklesecek dedı ve soyledıgı sey su an ıtıbarı ıle oldu... Kesınlıkle pembe tablocuda degıl artık bunada kanaat getırdım. Umarım dıger soyledıklerındede haklıdır ve dedıgı gıbı olur.
Ayrıca esra, neslıhan ve safıye zeynep baya bır kotulenmıs ama gercekten sonuc olarak bu 3 u ıle aynı sonucu cızdı. Hatta Ramek dedıkı bu sekılde ılerleyecek kesınlıkle duzelmeyecek yanı bır ılerı 2 gerı. Dıgerlerıne gore ıse pozıtıf gelısmeler olucak. Ama sonuc olarak hepsıde aynı sonuca bagladı.
Bu arada Ramek uzun donemlı ve yıldızname bakıyor o nedenle nıkahınızda gorunecek kısı den evlılıkten cocuktan bahsedıyor yanı hayatımızda donum noktası olusturacak seylerden bahsedıyor. ben once reklam oldugunu dusunmustum ama reklam degılmıs ben memnun kaldım.

Canım kadının doğru söylediğine emin misin? Ben bu kadına fal baktım deyip seni kendine bağlıyor olmasın bu falcı? Sen tatmin oldun mu bu konuda.
eminim ya.cunku ona gonderdigim foto kadinin profil fotosuydu bunu bildi mesela isim falan da verdi kim tarafindan numarasini aldigini soyledi.o kadar uydurmuş olamaz.

Ben de gitmiştim Esra’ya Temmuz’un sonuydu sanırım. Bana da ev ile ilgili bir gelişme olacak demişti acaba size de böyle bir şey dedi mi? Ama ilginç bir şekilde bana bu dediği olmuştu. İletişim kurmak istediğin kişiyle önce karşılaşmalar var dedi. Ekim ayında kadersel bir olay olacak dedi. Size de bu tarz cümleler kurdu mu merak ettim. Ben beğenmiştim çünkü gerçekten aynı şeyleri söylediyse üzücü.
Bana evle ilgili ve kadersel vb. şeyler söylemedi. Gelecekle ilgili söyledikleri çıkacak mı bilmiyorum ama ciddi ciddi kendinden bayağı emin konuştu. 2-3 kere de üsteledim zaten. Açıkçası bende beğendim en azından anımla ilgili şeyleri tutturduğu için ama burda bir sürü arkadaşta hepimize aynı şeyleri söyledi diyorlar bilemedim :KK43:

X