İstanbul'da Fal - Falcılar

sembol'de kimi önerirsiniz?

tarığı öneririm ama öyle tarih verme net olarak tip tarif etme durumları yok onun.merak ettiğin insanın psikolojisini,bakış açısını söylüyor daha çok.

bide mesela arkadaşımın şehirdışında okuduğunu,ve daha kaç yıl okuyacağını bildi.ayrıca o sıradaki sevgilisiyle olmayacağını söyledi,çocuk peşinden düşmüyordu kızın o sıralar,aşık gibiydi,ama tarık ''onla olmaz,rahat geniş bi çocuk,kızlarla arası çok iyi,sakın kaptırma kendini fazla uzun sürmeyecek'' falan demişti,gerçektende 1 hafta sonra ayrıldılar,sana tapıyorum diyen çocuk bi ayrılalım demeye bile tenezzül etmedi.

tarık öyle soru sorup seni konuşturmaz bu da bir artı,

ayrıca şunu da belirtiyim yoğun olmayan günlerde gidin,sabah erken yada akşam geç saatlerde,öyle sıra falan bekleyip gidince fazla verimli olmuyor bence.

şimdi aradım arkadaşımı meleklerdeki falcının adı şengülmüydü diye,hatırladık beraber evet şengüldü...

arkadaşım benden sonra bidaha gitmiş ona,başta bişeyler biliyo ama sonra çuvallıyo dedi oda.kıza müzikle ilgili bişey yapıcaksın,bir iş olabilir grup kurabilirsin,bi müzik aleti öğrenebilirsn falan demiş,halbuki kızın mp3ü bilem yokturkaydirigubbakcemile3

uf yaa bende umutlanmıştım,şengül ayrıldı sanıyodum,devam ettiğini öğrenince içimden gidiyim dedim ama arkadaşımın sözleri beni vazgeçirdi..

kızlar ben erkek falcıları daha çok seviyorum,kadınlar gibi laf ebeliği yapamıyorlar ve kıvıramıyorlar,yani dedikleri daha gerçekçi genelde,ayrıca karşındakini kırmak kırmamak gibi derdide yok açık konuşuyolar,bir de bir gittiğin falcıya en az bir ay sonra gitmelisin bence.

kızlar melekler gercekten cıvıtmıs.. hele kerım dedıklerı hep dolu.. bı kes 1 de gıtmıstım 6 ya kadar randevus vardı.. şok oldum.. kı ben ona 1 sene once baktırmıstım cıkammıstı.. aynı sekılde arkdasıma da cıkamamıstı.. ve cok doru ıyı belledıgım bı falcıya 1 ay arayla gıdıckesın cok doruu... yıne kadınlar kahvesındekı pelınle dılek bana daha yakın su durumda....

Nomadic selam, Biriz Hanım'a ben de gittim. Tarih konusunda çok başarılı değil sanki ama günceli biliyor. Gelecekle ilgili söylediklerinden henüz çıkan olmadı... Burcu'yu nasıl buluyorsun sen?

Bitanem Burcu olacak olayları biliyor ama tarih konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemem 3 dediği 5, 5 dediği 7 çıkıyor yerimseniben ben Levent'den daha eminim o konuda cukulvator dostum da gitti Levent e geçen hafta baya tutmuş elektriği ve daha iyi bulmuş Burcudan (ikisine de 1 hafta arayla gitti :)) ) Levent'in bana tam bir yıl önce bu sıralarda baktırdığım falında söylediği HER ŞEY çıktı ve TARİHLERİYLE bir de şu var Burcu kahve tarota bakıyor biriz de mesela kahve ye çok dikkat ediyor falan ama Levent resmen gözlerime bakarak fal bakıyor ne bileyim belkide ben onu çok sevdim yada elektriğimiz tuttu ama benim düşüncem bu arkadaşım bu hafta cts gitmeyi düşünüyorum Levente açıkçası bakalım müsait olursam gideceğim hayatımda belli tarihlerde yaşayacağım bazı şeyler var merak ediyorum neler diyecek birde yeğenim avcılarda bir kadına tarot baktırmış asla ve asla fala inanmaz ama kadın takır takır saymış bizimki dumur olmuş tabi kadın yabancı uyrukluymuş ve git söylediklerim çıkmazsa gel beni bul bana ödediğinin 10 katı ödeyeceğim falan demiş ona mı gitsem acaba bilmiyorumkismile neyse gittiğim olursa paylaşırım zaten

Bu arada bugün Symbol'deki Levent'e gittim... Yani fena değil ama eski sevgilimle şu anki adayı filan birbirine karıştırdı... Karma birşeyler oldu:) Neyse sonunda iki kişiyi birbirine karıştırdığına kendisini ikna ettim o da kabul etti:) Yani Burcu mu Levent mi diye önceden sorulmuştu... İkisine de baktırmış biri olarak Burcu diyorum...

Levent gerçekten iyidir başka bir zaman yine dene derim ben hayatım. burcu iyi ama tarihleri tutturamayınca deli ediyor beni tabi kimsenin böyle bir sorumluluğu yok ama bilmiyorlarsa da söylemesinler canım :gitme:

Kızlar bi fikrim var forumda belirttiğimiz ve iyi dediğimiz falcıları bi gözden geçirelim ve durumu müsait olan arkadaşlarımızla toplaşıp bi gidelim belki daha iyi bi fikrimiz olur kimin daha iyi olduğuna dair :enbuyukkk:

Levent gerçekten iyidir başka bir zaman yine dene derim ben hayatım. burcu iyi ama tarihleri tutturamayınca deli ediyor beni tabi kimsenin böyle bir sorumluluğu yok ama bilmiyorlarsa da söylemesinler canım :gitme:

Yanlzı Levent gercekten fıncana kartlara filan fazla bakmıyor... Yanı kart sectırıyor bakmıs olmak ıcın bakıyor ve ıcınden gecenı söyluyor...

Bu arada Etiler'de Boğaziçi Üniversitesi'nin yakınında ŞUŞU cafe'den Şengül adından br bayan var... Deneyen ya da duyan oldu mu?

birde yeğenim avcılarda bir kadına tarot baktırmış asla ve asla fala inanmaz ama kadın takır takır saymış bizimki dumur olmuş tabi kadın yabancı uyrukluymuş ve git söylediklerim çıkmazsa gel beni bul bana ödediğinin 10 katı ödeyeceğim falan demiş ona mı gitsem acaba bilmiyorumkismile neyse gittiğim olursa paylaşırım zaten

ayy kimdir bu kadın daha çok bilgi istiyoruuum :d
bu arada kurtuluşta anna diye bi bayan var bu ara onun pşindeyim
ama bakmıyo tanıdık olmayanlara
bi tanıdık buldum araya soktum gene kabul etmedi,yeni kişilere vakmıcakmış
pofff şu kadını tanıyan eden biri varsa ne olur bana ulaşsın yani bi şekilde
acaip taktım ona=)

Birleşip gidelim demişsiniz ya ben Avcılar'daki bayana gitmek için adayım. Birleşip gidilecekse ona gitmek isterim mesela.

ayy kimdir bu kadın daha çok bilgi istiyoruuum :d
bu arada kurtuluşta anna diye bi bayan var bu ara onun pşindeyim
ama bakmıyo tanıdık olmayanlara
bi tanıdık buldum araya soktum gene kabul etmedi,yeni kişilere vakmıcakmış
pofff şu kadını tanıyan eden biri varsa ne olur bana ulaşsın yani bi şekilde
acaip taktım ona=)

detayları öğrenicem canım birazdan yazarım

Bitanem Burcu olacak olayları biliyor ama tarih konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemem 3 dediği 5, 5 dediği 7 çıkıyor yerimseniben ben Levent'den daha eminim o konuda cukulvator dostum da gitti Levent e geçen hafta baya tutmuş elektriği ve daha iyi bulmuş Burcudan (ikisine de 1 hafta arayla gitti :)) ) Levent'in bana tam bir yıl önce bu sıralarda baktırdığım falında söylediği HER ŞEY çıktı ve TARİHLERİYLE bir de şu var Burcu kahve tarota bakıyor biriz de mesela kahve ye çok dikkat ediyor falan ama Levent resmen gözlerime bakarak fal bakıyor ne bileyim belkide ben onu çok sevdim yada elektriğimiz tuttu ama benim düşüncem bu arkadaşım bu hafta cts gitmeyi düşünüyorum Levente açıkçası bakalım müsait olursam gideceğim hayatımda belli tarihlerde yaşayacağım bazı şeyler var merak ediyorum neler diyecek birde yeğenim avcılarda bir kadına tarot baktırmış asla ve asla fala inanmaz ama kadın takır takır saymış bizimki dumur olmuş tabi kadın yabancı uyrukluymuş ve git söylediklerim çıkmazsa gel beni bul bana ödediğinin 10 katı ödeyeceğim falan demiş ona mı gitsem acaba bilmiyorumkismile neyse gittiğim olursa paylaşırım zaten

Evet detayları öğrendim :lepi:

Avcılar Belediye nin oralarda Oral Cafeymiş Bakan Kadının Adı İrina çok memnun kalmış tekrar söylüyorum toplaşıp gidelim bi gün kızlar lütfenn olumunekankayizsmile

Evet detayları öğrendim :lepi:

Avcılar Belediye nin oralarda Oral Cafeymiş Bakan Kadının Adı İrina çok memnun kalmış tekrar söylüyorum toplaşıp gidelim bi gün kızlar lütfenn olumunekankayizsmile

ne kadara bakıyomuş canım sordunmu acaba? bu ay paramı falcılara yedirdim resmen yaa
yok yani hiçbiride tatmin edemedi beni kıl oldum vala :uhm:

Kızlar Üsküdardaki pasajın içindeki cafedeki Fulya' ya baktırmıştım ben gelecekle ilgili dedikleri tarihler pek tutmadı söylediklerinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zamanla görücem ama geçmişimi iyi bildi.
Oraya gidip fal baktıran olursa burdan yorumlarını paylaşsın lütfen:eek:

Üsküdar angel cafe'deki Fulya Sündüs'ten mi bahsediyorsunuz? Gittim bende...

oral cafe...hiç duymadım bi sorayım.

bu kadın nereli demiştin canım?

sence değer mi 20tl'ye...

neler söylüyor isim tarih falan veriyormu

şimdi sayayım beraber karar verelim

1- yeğenim erkek (erkeklerin fala önyargısını mutlaka bilirsiniz - ayrıca bir bilim fakültesinde okuyor (!) )
2- şimdi konuştum tekrar kendisinden bilgileri almak için 6 ay içinde söylediklerinin çoğu çıkmış okuyacağı bölümden okulun ilçesine kadar detay vermiş! hala çok şaşkınım diyo

neyse hiç kimse için %100 garanti yoktur bilirsiniz bu paraya değer mi bilmem ben verebilirim kendi adıma konuşayım. kadın mükemmel bile olsa o an elektriğin tutmaz yine olmaz o yüzden toplu gidelim dedim ama bende anadolu yakasındayım avcılar çok uzak ama toplanma falan olursa ayarlar gelirim kaydirigubbakcemile5

X