İstanbul'da Fal - Falcılar

kızlar, ben ahmet'in melekler kahvesinde çalışan arkadaşına fal baktırdım. galiba o sitede çok az çalışıyomuş. telefon numarasını istedim. daha çok telefondan bakıyomuş... tel nosunu alınca size de atarım :KK200::KK200:
Kısa seans bakıyor daha ucuza ama bende hiç vakit harcamıyor, hatta en seri konuşan falcı diyebilirim Gülistan için. Bazı dediği şeyler çıkmadı ama önemli bir kaç nokta var beklediğim onlar bakalım ne olacak. Bir şey de söylediği gibi olmadı ama öte yandan ablamla ilgili söylediği şey, anlık mesele, ve burada yazmak ıstemediğim başka bir özel şey dediği gibi çıktı.

Ben Gülistan'ı o terbiyeli seviyeli ve profesyonel üslubu dolayısı ile seviyorum. Vaktinde seansa alır, kibar konuşur, geç kalacaksa mesaj atar vs vs. Onun ayarında ve terbıyesınde bırıne daha rastlamadım. Dediği her şey çıktı mı hayır, çıkacak mı sanmıyorum ama bu piyasa çok laçka ve bayağı. Çıtayı epeyce yükselten biridir gülistan bu anlamda.
izmir Gülistan mı ?

Valla ben kısa baktırıyorum 300 e ama artık her ay baktırıyorum o yüzden bişey diyemicem deniyorum 75 e 100 e soru sormasın bana o kim bu kim .. He yeni bişey aramıyomuyum tabiki farklı yorum için arıyorum baskasınıda acığım gaybı cok kurcalamıyorum hele su ara kuran okuyorum arada bilinmesi mümkün değil anca his tahmin edilebilir
Buda patates olmuş Gülistan a baktırmayın gidin sevap işleyin kedileri köpekleri besleyin yoksul çocuklara kitap giysi alın Gülistan boş bir Falcı senin bildiğini sana satıyor çelişkili patavatsız ben Aleviyim a sen şusun a sevdiğinin evli çocuğu var eee ben yüzyüze baktırdım verdiğim 300 TL ye acıdım

kızlar, ben ahmet'in melekler kahvesinde çalışan arkadaşına fal baktırdım. galiba o sitede çok az çalışıyomuş. telefon numarasını istedim. daha çok telefondan bakıyomuş... tel nosunu alınca size de atarım :KK200::KK200:
Melekler açıldı mı ? Ahmet epey iyidir sınırlarını bilen saygılı

300 Tl ye Hikaye dinlemek güzel demek ki sana seni satan biri 2 çelişkili 3 pahalı zaman geçirmek için aynı şeyleri tekrar edip duruyor bana sen Alevisin dedi harika ne büyük keşif
Üslubun ve tavrın hiç değişmiyor. Sana insanlar neye , ne kadar , niçin para harcadıklarını açıklamak zorunda değil. Bana çıkmadı çelişkili dersin geçersin,iyi bir falcı bulursan paylaşırsın. Sana çelişkili oldu diye herkese aynısı olduğunu nereden çıkarıyorsun, herkes aşk için baktırmıyor: anlık merakı olan da var iş için baktıran da var, hastalık için baktıran da var.
Sen baktırmıyorsan ve beğenmiyorsan bitmiştir. Başkasının deneyimi senin için önemli de değil. İnsanlar olumlu yorum yapıyorlar diye suçlu mu oluyor, demek ki memnun kalmışlar.

Kendisini çok merak ediyorum ama benim bütçemi çok aşıyor şöyle 100 TL filan olsa denerdim kesin
Gerek yok pahalı kalitelidir algısına kapılmayın derim çelişkili zaman kaybı zaman geçirmek için fincanı çevirip duruyor iki kelime edip sorulara net cevap vermiyor lafı dolandırıyor ; hastalık biliyor birde anı 30 dakika değil 50 dakika kaldım ; gelecekle ilgili hastalıklar dışında hiçbir şey yok mesela işlerin 2019 Eylül’de yoluna girecek dedi sonra yok 2020 de beni seviyor mu sevmiş !! Ya seviyordur yada hayır bunu bile dolandırdı sonra bu yasak aşk üçkeni hani sevmişti vs sen Alevisin eee o evli eee boşuna merak etmeyin yazık 300 TL nin 100 fal baktır 200 ile bir şey al lütfen gülistandan uzak durun ; İzmir’de gittim beni İzmir’de oturuyor sanıyordu İzmir’de kalacak mıyım evet dedi geçici iş için gitmiş 1 ay sonra İstanbul’a dönmüştü o esnada ben İstanbul fan geliyorum dedim sonra ağız değiştirdi gideceksin ama yine bu bölgeye geleceksin ; olay şu andan yola çıkarak mantıksal gelecek yorumları yapıyor bildiği gelecekle ilgili bir şey yok bir arkadaşımı anlattım dedim ki bu kişi biraz yalancı güvenilmez biri bu kişiyle iş nasıl olur benim söylediğim cümleleri bana söyledi yok sizin ailede kadınlar şansız ne anlamda dedim cevap vermedi ; bizim ailede kadınlar gayet mutlu bu platform üzerinden Ramek Gülistan ve Janset R baktırdım Janset ve Gülistan yüz yüze Ramek tlf ile Janset eh işte ama Gülistan ve Ramek patates çelişkili

Üslubun ve tavrın hiç değişmiyor. Sana insanlar neye , ne kadar , niçin para harcadıklarını açıklamak zorunda değil. Bana çıkmadı çelişkili dersin geçersin,iyi bir falcı bulursan paylaşırsın. Sana çelişkili oldu diye herkese aynısı olduğunu nereden çıkarıyorsun, herkes aşk için baktırmıyor: anlık merakı olan da var iş için baktıran da var, hastalık için baktıran da var.
Sen baktırmıyorsan ve beğenmiyorsan bitmiştir. Başkasının deneyimi senin için önemli de değil. İnsanlar olumlu yorum yapıyorlar diye suçlu mu oluyor, demek ki memnun kalmışlar.
Yeni aynı gang hala başkalarına yanlış örnek olmaya devam edin kimlerin ahını alıyorsunuz 300 TL lik patates falcıyı överek yanlış yapıyorsun ben burada uzun liste yayınladım kimlere kaç kere gittim vs ben burada kimseyi övmedim yok muhteşem demek açıktan ya ben 300 TL veriyorum kaliteliye gidiyorum diyerek ego tatmini yada organik ilişki anlarsan tamamen duygusal 300 TL ye yazık diyorum hala bla bla bu ülkede asgari ücret 2300 TL ve insanlar bu parayla geçinmeye çalışırken hala Gülistan a git demek ...

Yeni aynı gang hala başkalarına yanlış örnek olmaya devam edin kimlerin ahını alıyorsunuz 300 TL lik patates falcıyı överek yanlış yapıyorsun ben burada uzun liste yayınladım kimlere kaç kere gittim vs ben burada kimseyi övmedim yok muhteşem demek açıktan ya ben 300 TL veriyorum kaliteliye gidiyorum diyerek ego tatmini yada organik ilişki anlarsan tamamen duygusal 300 TL ye yazık diyorum hala bla bla bu ülkede asgari ücret 2300 TL ve insanlar bu parayla geçinmeye çalışırken hala Gülistan a git demek ...
Arkadaş sitede 10 senedir üyeyim tanıyan tanır zaten, kimseye buradan tavsiye verdiğimi yada bazı üyelerin verdiğini göremezsin. Yazdıklarım/ yazdıklarımız ortada. Kimse gülistan’a gitmek zorunda değil, tek bir gidin mesajımı ne açıktan ne de özelden göremezsiniz.
2300 lira asgari ücretle ne alakası var ayrıca, ucuz diyen mi var. Belki müşteri kitlesi sene de bir baktırıyor, belki ayda 50 bin lira kazanıyor da terapi gibi gidiyor, sana ne bana ne. Amma abarttın yani.

Sana çıkmadı işte bitti yorumu yap geç, herkesi alıntılaya alıntıya yazmışsın, bir de zerre çekinmeden “ gang” diyorsun, şaka gibi cidden.
Lütfen bir daha alıntılayıp yazma bana. Beni senin çıkmayan falın da , Gülistan’ın fiyat tarifesi ve müşteri kitlesi de alakadar etmiyor.

Hayır bir de “ yine aynı gang” demiş, hangi gang miş o tavsiye edip ah alan. Ağzımı bozuk bir şey yazacağım olmayacak, madem itham ediyorsun insanları üyelerin nicklerine bak önce, kim kimi övmüş, veya tavsiye etmiş vs. buket olayındaki tayfayı resmen getirip buraya karıştırmışsın.

Hayır bir de bize ne senin listenden. Demek ki herkes cafe cafe falcı gezmiyor liste yayınlayacak kadar. İnsanların işlerini, yaşadıkları yerleri bilmeden atıp tutup yazıyorsunuz.
Ne manyak insanlar var burada. Cidden şok oluyorum.
Bir de tavsiye vereyim: giden geri gelmez, kazara geldiğinde ise iş işten geçmiş olur, boşuna para bayılmayın.

Bu fal keşke çıksa ama mümkün değil. Gelecek değişken nir şey, eğlence dışında manyak gibi sürekli fal baktırmak bağımlılıktır, haberiniz olsun.

Akşam akşam sinirlendim durduk yere.

Arkadaşlar bu cezmi’ye ulaşabilen var mı? 2019 da bir ses verdi, hatta havale de yaptım ama geri geldi . Sonra da cezmi ölüye yattı:)

Hala basılma travmasını atlatamadı galiba , ama çok zaman geçmiş konjonktür değişti 😂

Ben Gülistan'a fal baktırmadım. O nedenle iyi veya kötü diyemem ama saçma sapan ithamlarda bulunmuşsun. Ne yalan söyliyim o kadar parayı da vermem. philly philly yorumunda zaten kesin deneyin falı çıkıyor dememiş. Aksine bazı dediği şeylerin çıkmadığını söylemiş. philly philly gülistan için zamanında fal bakar, gecikecekse bunu belirtir bu açılardan övmüş. Niye bu kadar uzattınız? Çete diyorsunuz ortada öyle bir durum da yok, öven olduğu gibi ben daha çok kötü eleştiren gördüm. Şahsen tanımıyorum kendisini ama philly philly şu forumda gözüm kapalı güvendiğim üyelerden biri. Bana özelden mesaj atsın şu falcıyı mutlaka dene desin denerim.

Arkadaşlar bu cezmi’ye ulaşabilen var mı? 2019 da bir ses verdi, hatta havale de yaptım ama geri geldi . Sonra da cezmi ölüye yattı:)

Hala basılma travmasını atlatamadı galiba , ama çok zaman geçmiş konjonktür değişti 😂
Baskın da baskınmış. Ben niye abartıldı dedim ama bir üye haberin linkini paylaşmıştı. Bence mutlaka bakmaya devam ediyordur.

kızlar sonunda dayanamadım şu meşhur trans zeynebe baktırdım. çatlak gal
ba .hep aynı şeyleri söyledi. ben telfon kaydı programını indirdim yiğenim silmiş. kayıtta alamadım. ama biriyle ilgili kafamı çok ama çok karıştırdı. şimdi trans zaynebe baktıranlara ortak sorum. anda ne kadar başarılı.
ve en önemli soru geleceği biliyor mu? ve açıkçası benim işlem yaptırmış olduğum ve ara da çalıştığım biri ile ilgili ileride senin işlerini halletmeyecek ve onunla çalışmayacaksın dedi ki bu sıkıntılı.
ne derece güvenilir. bir de ben okumuştum sürekli tekrarladığı kelime yada cümleler çıkarmış.
evet hanımlar yorumlara açığım.

ama hep aynı şeyleri tekrarladı. ya kızlar sizde de ağladı mı?

ben biraz korktum. karşı tarafla ilgili anlatırken ağladı da.

X