İstanbul'da Fal - Falcılar

Zehra, safiye, destan, pucca Arzu hangi cafede bakıyorlar acaba?
cnm benim bildiğim pucca arzu ve zehra ankarada ki asla her ikiside çıkmaz boşa arama.safiye benim hamile bir arkadaşıma yanlış adres verdi o derece güvenilir destanı ben de merak ediyorum.

gerçekten kızlar destan olayını bir açar mısınız?mesajları karıştırınca beğenenler varmış. kimlerde çıktı?

Kızlar Nakta, Zeynep, Ramek, Nihal, Pelin, 5dk Arzu, Kader, Asyam Kafe, Melekler Kahvesi, Kadınlar Kahvesi, Sembol kafe, Gülistan, Fikriye, bunların hiç ama hiçbir dediğinin çıktığını görmedim. Hatta tam tersi bilinç okuduklarını düşünüyorum. Eğer azda olsa küçük bir ihtimalde doğruluk payı (%10) olan bir fal baktırıyım diyosanız. Deneyebilecekleriniz en azından anda yarı yada daha az tutan yani kendi düşüncemiz değilde gerçekte olan duyguları hissedebilen;
Zehra, Safiye, Destan, Pucca Arzu, Dingonun ahırı Ezgi, Melekler Gamze bunlar denenebilir gerisini atın.

Ya defalarca denediklerim oldu sırf burada iyi diyolar diye bide birtek kendim denemiyorum kuzenim, teyzem, arkadaşlarım hepsine denetiyorum kendim de belki ilk falında odaklanamamıştır diye deniyorum yok çoğu bilinç altınızı okuyo çoğu kurnazlık yapıp ağzınızdan laf almaya çalışıyo kıvırıyo yani yok dediğim gibi denemek isterseniz bu saydıklarım var. Yada yeni birilerini deneyebilirsiniz
Gelecekle ilgili yarı yarıya olsa bile tutturan sadece Ramek oldu bende. Asıl önemli olan kısmı tutturdu diyebilirim. Çok acı konuştu ve maalesef haklı çıktı. Tutmayan kısma zaten o zaman da inanmamıştım hiç.

kızlar medyum elmirayı tanıyan var mı?iranlıymış.

Kızlar destan tan olarak nerede? Birileri sembol yazmış ama taksim mi?

Gelecekle ilgili yarı yarıya olsa bile tutturan sadece Ramek oldu bende. Asıl önemli olan kısmı tutturdu diyebilirim. Çok acı konuştu ve maalesef haklı çıktı. Tutmayan kısma zaten o zaman da inanmamıştım hiç.
Daha önce de soruldu ama tam cevap alınamadı diye biliyorum...Elmira ile Ramek aynı kişi mi? Ben sadec elmiraya baktırdım....şiveli, öğretmen gibi konuşan bir kadındı..Ramek de öyle mi

Daha önce de soruldu ama tam cevap alınamadı diye biliyorum...Elmira ile Ramek aynı kişi mi? Ben sadec elmiraya baktırdım....şiveli, öğretmen gibi konuşan bir kadındı..Ramek de öyle mi
Ben Elmiraya baktırmadım hiç. Ramek sanırım kırklı ya da ellili yaşlarda biriydi ama şivesi falan yoktu gayet düzgün konuşuyordu.

Merhabalar. Online fal topiginden onderilen Elif isimde bir falcidan yorum aldim. Gecmis ve anda superdi hatta bugune kadar hic bir falcinin bilemedigi ve bilemeyecegi detaylari bildi, saskinliktan gozlerim doldu yorum alirken o derece bildi bende. Fiyati ortalamanin ustu ama 1 saate yakin telde konusmusuz. Yalniz gelecek icin biraz pembeye bagliyor olabilir. Diger konulari bilemiyorum ama ana konu hakkinda olumlu sayilabilecek, karsi tarafin karakterine hic uymayacak olursa mucize olacak bir seyden bahsetti. Vadesi Subat ayi, olursa yazarim ama dedigim gibi gelecek buyuk bir ihtimalle cikmayacak, baktiran cogu kisiyi de sordugu kisilerle olumlu bir gelecekten bahsetmis sanirim kirmak istemiyor ve sorulan kisiyle olmayacak demiyor. Yine de anda ve gecmiste iyi bilen biri, bu kisimlari merak edenlere onerebilirim.

Arkadaslar telfon numarasi verdigimiz safiye ve yelize fal baktiranlar olumlu olumsuz yorumlarinizi yazarmisiniz rica etsem💃
Sordugunuz telefonda bakan Yeliz mi? Ben 2 sene once baktirmistim, uzun ve detayli bakiyor enerjisini sevmistim. Cok sasirtmasa da gecmis ve anda da iyiydi. Gelecek icin soyledigi bir sey oldu, hatta o konuyla alakali o anda olan bir durumu bir tek o bildi. Onun disinda gelecekle ilgili bana uzak vade vermisti, 3 sene icinde yeni biriyle tanisma gordu mesela henuz olmadi ama daha 3 sene olmadi belki o soyledigi de cikar. Yeliz benim memnun kaldigim ender falcilardan, cok uzak vade verdigi icin daha sonra tekrar yorum almak isterim.

Sordugunuz telefonda bakan Yeliz mi? Ben 2 sene once baktirmistim, uzun ve detayli bakiyor enerjisini sevmistim. Cok sasirtmasa da gecmis ve anda da iyiydi. Gelecek icin soyledigi bir sey oldu, hatta o konuyla alakali o anda olan bir durumu bir tek o bildi. Onun disinda gelecekle ilgili bana uzak vade vermisti, 3 sene icinde yeni biriyle tanisma gordu mesela henuz olmadi ama daha 3 sene olmadi belki o soyledigi de cikar. Yeliz benim memnun kaldigim ender falcilardan, cok uzak vade verdigi icin daha sonra tekrar yorum almak isterim.
Eger telefon numarasının sonu 19 ise ayni kişiden bahsediyoruz😊Bilgi icin teşekkür ederim,Yelize ben baktirdim anı bildi evt ama bana Kasım ayı demisti beklediğim konu icin daha var yani,30 dakikaya yakin fal bakmisti tatli bir bayan ,gelecek icin cikan oldumu buradakilere bilmiyorum bir dönem bayağ kisi baktirdi burdan

Eger telefon numarasının sonu 19 ise ayni kişiden bahsediyoruz😊Bilgi icin teşekkür ederim,Yelize ben baktirdim anı bildi evt ama bana Kasım ayı demisti beklediğim konu icin daha var yani,30 dakikaya yakin fal bakmisti tatli bir bayan ,gelecek icin cikan oldumu buradakilere bilmiyorum bir dönem bayağ kisi baktirdi burdan
Evet 19'la bitiyor :) Enerjisi kesinlikle guzel ve yakin gelecekte soyledigi bir sey olmustu. Bana cok uzun vade verdi , 1 sene daha var verdigi tarihe ama genel anlamda guzel bakiyor fiyati da uygundu.

Evet 19'la bitiyor :) Enerjisi kesinlikle guzel ve yakin gelecekte soyledigi bir sey olmustu. Bana cok uzun vade verdi , 1 sene daha var verdigi tarihe ama genel anlamda guzel bakiyor fiyati da uygundu.
Ben baktırdım ama beğenmedim belkide enerjim tutmadı verdi tarihde deği olay olmadı bende patladı mesela :KK43:

Ben baktırdım ama beğenmedim belkide enerjim tutmadı verdi tarihde deği olay olmadı bende patladı mesela :KK43:
Bana da net cikti diyebilecegim bir sey bildi, spesifik ve hisleri olmayanin goremeyecegi bir konuydu. 2 sene icinde tekrar baktiracak kadar etkilenmemisim ama fiyatina gore ozellikle uzun bakiyor ve her sorunu cevaplandiriyor. Bir de cok uzun vade verdi, kayit almadigim icin gelecek ongorulerinden bir kac net sey kalmis aklimda yeni tanisacagim bir kisi ve ozelliklerini anlatmisti o henuz olmadi.

Bana da net cikti diyebilecegim bir sey bildi, spesifik ve hisleri olmayanin goremeyecegi bir konuydu. 2 sene icinde tekrar baktiracak kadar etkilenmemisim ama fiyatina gore ozellikle uzun bakiyor ve her sorunu cevaplandiriyor. Bir de cok uzun vade verdi, kayit almadigim icin gelecek ongorulerinden bir kac net sey kalmis aklimda yeni tanisacagim bir kisi ve ozelliklerini anlatmisti o henuz olmadi.
Belkide bizim enerjimiz tutmadı sana çıkmasına sevindim

Bu kaçıncı baktırmanız peki daha önce hiç bildiği oldu mu? Ben de yarın gitmeyi düşünüyorum. Eğer tavsiye edeceğiniz başka falcı da varsa taksimde söylerseniz çok mutlu olurum
seneler önce gittiğimde o zamanlar hayatimdaki kisiyle olmayacagini bilmisti. bu aralar birkac aydir tekrar gittim ama tamamen patladi. ozel birkac detay var onlari mesaj atayim

Bugün asmin can a gittim arkadaşım ile birlikte ve inanılmaz memnun kaldık. Kimsenin bilmediği bir şeyi bildi hayretler içinde kaldım. Gelecek ile ilgili söyledikleri için beklemek gerekiyor ancak geçmişi ve anı çok iyi bildi. En azından fiyatına göre memnun etti bizi. Çok da cana yakındı gerçekten

X