İstanbul'da Fal - Falcılar

Cnm şu an muhtemelen içinde fırtınalar kopuyordur ama eskilerin bir sözü vardır gün doğmadan neler doğar derler o adamın o kadınla evleneceği ne malum yada hemen ayrılmayacağı.içimden geldi yazmak istedim.
Aile devreye girmeseydi bende derdim. Yani Neslihan'ın söylediği kılıfta biri değil.
Bide çok arkadaşım gitti ona anlık duygularını bilinç altını yorumlar mesela ben gittiğimde bu adamla ilgili düşüncem buydu bu adamla beni bile kabul etmez noktasındaydım yani özgür olmam bakış açım falan o yüzden dikkatli olun bazı falcılar sizin bilinç altınızı okuyo karşı tarafı değil bizde a nasıl bildi diyoruz olay bu Neslihanda böyle bir kadın

Aile devreye girmeseydi bende derdim. Yani Neslihan'ın söylediği kılıfta biri değil.
Bide çok arkadaşım gitti ona anlık duygularını bilinç altını yorumlar mesela ben gittiğimde bu adamla ilgili düşüncem buydu bu adamla beni bile kabul etmez noktasındaydım yani özgür olmam bakış açım falan o yüzden dikkatli olun bazı falcılar sizin bilinç altınızı okuyo karşı tarafı değil bizde a nasıl bildi diyoruz olay bu Neslihanda böyle bir kadın
Yine de belli olmaz o işler benim bir arkadaşım nikah masasından döndü. Artı evleneletide görüyorum.

Ya ben muhtelemelen birdaha fala gitmicem o yüzden denediğim 200-300'e yakın falcı arasında en iyi bakan kişi olarak bunca yaşanan olaydan sonra gördüğüm son tablodan sonra daha önce iyi dediğim 3-4 falcıyı tamamen iptal ettim çünkü kilit olan bir noktada çok yanlış bilgi vermelerinden dolayı o yüzden en yakın bile kişi benim için LEYLA nedenini burada yazmak istemiyorum sorarsanız özelden paylaşırım.

Son düzenleme:
Neslihan konuşuluyo burada dikkatimi çekti ben onunla ilgili kısaca bilgi vereyim neden hiçbirşey bilmediğine dair:

Benim meşhur ex için geçen sene gittiğimde şunu demişti bu adam muhafazakar bir adam ve asla birlikte olduğu bir kadınla evlenecek biri değil. Hiç tahmin edemeyeceğin tarzda biriyle evlilik yapacak biri hatta şuan hayatında böyle biri var demişti. Ama asla öyle bir adam değil kaldıki şuan hayatındaki ozamanda bahsettiğim kadın her erkeğin kabul edebileceği bir tarz kadın değil. Daha söylediği 100'lerce şey en basiti bu. Hiç çıktığını görmedim ben
Şu cümleyi söylemelerine de kıl oluyorum. Muhafazakarmış öyle biriyle evlenmezmiş. Muhafazakar adam eşine mi muhafazakar sadece Allahım ya. İşine geldiğiyle istediğini yaşıyor ama evlenmez çünkü muhafazakar. Zaten bu cümleyi söyleyen falcının yüzüne yüzüne gülerdim ben.

kızlar size bişy dicem hiç beklemedğimiz bir sağlık durumu oldu bayag kötü moralimiz bozuldu aileden biri..bunu tak tak söyleyende temmuzda sütlükhve neslihandı yalan diyemem..moralimiz bozuk sağlık durumunu keeşke bilmeseydi ama dediği gbi şuan durum..ama söyle bsy var gecen sene baktırdıgımda bana en geç 2020 mart fln dediği bir konu vardı öyle bseye benzer bir durum cok az benzer bsy oldu dıyebılrıım ama olmadı sonuc olarak dediği gibi.marttan sonra da henüz olmadı

kızlar size bişy dicem hiç beklemedğimiz bir sağlık durumu oldu bayag kötü moralimiz bozuldu aileden biri..bunu tak tak söyleyende temmuzda sütlükhve neslihandı yalan diyemem..moralimiz bozuk sağlık durumunu keeşke bilmeseydi ama dediği gbi şuan durum..ama söyle bsy var gecen sene baktırdıgımda bana en geç 2020 mart fln dediği bir konu vardı öyle bseye benzer bir durum cok az benzer bsy oldu dıyebılrıım ama olmadı sonuc olarak dediği gibi.marttan sonra da henüz olmadı
cnm ALLAH şifa versin .moralinizi bozmayın.ama ben hep diyorum neslihana gitmeye korkuyorum kadın biliyor .

Çok geçmiş olsun, inşallah bi an önce sağlığına kavuşur.
Aynı şeyi ben de Yeliz’de yaşamıştım. 2 sene önce baktığı falda aileden birinin kalple alakalı bi şey olacağını, hemen hastaneye gitmezsek çok geç olacağını söylemişti. 2 sene sonra dediği oldu. Doktor hemen gelmeseydiniz çok geç olurdu dedi. Ama onun dışında özel hayat ve işle ilgili söyledikleri olmadı.

P purring valla çok etkilendim bu sabah tekrar d,inledım temmuzda baktığı fal vallahi söylemiş kız yalan konuşamam ..ama kendimle alakalı söyledikleri henüz olmadı vadesi var söylediğinin,geçen senede aile ile ilgili bişey söylemişti ama henüz o da olmadı ..mal mülk ile alakalı

P purring valla çok etkilendim bu sabah tekrar d,inledım temmuzda baktığı fal vallahi söylemiş kız yalan konuşamam ..ama kendimle alakalı söyledikleri henüz olmadı vadesi var söylediğinin,geçen senede aile ile ilgili bişey söylemişti ama henüz o da olmadı ..mal mülk ile alakalı
İnşallah söylediği güzel şeyler çıkar, olumsuzlar uzak olsun.

Bende bugün duyduğum şok bir haberle hiçbir falın çıkmadığını hatta tam tersi olduğunu söylemek istiyorum benim için en önemli olan fala gitmemin asıl sebebi olan olayın tam tersi çıktı. Ve yaşadığım hayal kırıklığı, maddi kayıpları en önemlisi kendime verdiğim zararın şuan nekadar çok olduğunu anladım. Bana verdikleri her umut ve kandırmaca için hepsini Allah’a havale ediyorum benim için fal işi artık bitmiştir... Tek üzüntüm harcadığım koca bir zaman boşa geçirilmiş düşünülmüş zaman resmen falla yaşatarak anımı kaybetmişim insanlar hayat yaşarken ben girdapta arafta yaşamışım. Çok ama çok pişman ve üzgünüm keşke sihirli değneğim olsa zamanı geri alıp bu fal işine bulaşmasaydım ve size şuan yaşadığım boşluğu pişmanlığı hissettirip vazgeçirebilseydim. Tamamen yalan aldatmaca Evren’in bize falcılar aracılığıyla kurduğu tuzak olduğunu artık okadar iyi anlıyorum ki. Keşke bedeli bukadar ağır olmasaydı. Hem beni bu duruma getiren insanı hemde insanların hayatlarını mahveden falcıları Allah’a havale ediyorum

Ne Safiye’si, ne zehrası, ne Zeynep’i, ne tutkusu hepsi koca bir boş
Her zaman yazıp dillendirdiğim gibi gaybı Allah bilir... Bizim için aslında hayırlı olanı Allah zaten yaşatır, fakat biz kendi istediğimiz gibi olsun isteriz ama Allahın ne istediği önemli bizim değil haliyle..
Çok fal baktıran biri değilim ama baktırıyorum takılmadan tabii.. O bunu söylemişti neden olmadı demem demedim de.. Boşandım bunun böyle olması gerekiyordu dedim zira bu benim sınavımdı.. Ha dediğini yaşadığım falcı oldu mu oldu elbette onlarda zaten birkaç kişidir. İrade diye birşey var Allah akıl vermiş bize... Herşeyin hayırlısı olsun inşallah, lütfen hayatınızı sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşayın

kızlar ;şöyle elle tutulur bir falcı varmı?benim bir arkadaş gelecek ankaradan o da benden medet bekliyor da bende de yok .....
bir öneriniz olabilir mi?bir de bu fi kafe handeydi galiba o bayana nasıl ulaşırım onu duymuş ,internetteki tel iptal acaba kapandı mı?
bana bir öneride bulunabilir misiniz?
misafirim cuma günü burada olacak.
Canim bende ariyorsum buradan bir arkadaşımızın önerisi ile beylikduzunde nebahat hanim var sagolsun kizcagiz telefon numarasini da birakmis evde bakiyo diye cok emin olamadim ama bi cesaret yazdım..daha oncebi iki kez baktirmistim cafelerde o da Tarot istiyodum...valla gittim inanamadim harika bakim yapiyor diğerleri gibi klise degil ev ortamı inanilmaz rahat detayli anlatiyor soru sormana izin veriyor..sonra ben cok memnun kaldim diye uzakta olan bi arkadasima telefonda bakim yapti telefonda olmasina ragmen arkadasimda cok memnun kaldi kahveyi de tarotu da araci kullaniyor sanki,tarifleri detaylari direk net veriyor açık sözlü sırf sen duymak istediklerin icin memnun kal diye konusmuyor ben acayip etkilendim kesinlikle öneririm telefon numarasi

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen katılıyorum. Eskiden Ayhan ışıkta ne falcılar vardı. Şimdi hep üçkağıtçı dolmuş. Ama vardır falı çıkan mutlaka bulmak lazım. Beşiktaşta varmış dediler de o söyleyen kişi göremedim bir daha cenazesi vardı. Şu bakırköy'deki okanı merak ediyorum. Açıkçası ben artık biraz fal gurmesi oldum galiba. Çok iyi referans olmaz ise gitmem. Gerçekten çıkan lazım.
Bayanlar bende ariyordum tesadüfen buradan bir bayanin referansi ve önerisi ile beylikduzunde nebahat hanim varmis,sagolsun kizcagiz telefon numarasini da verdi evde bakiyo diye cok emin olamadim ama bi cesaret yazdım..daha oncebi iki kez baktirmistim cafelerde o da Tarot istiyodum...valla gittim inanamadim harika bakim yapiyor diğerleri gibi klise degil ev ortamı inanilmaz rahat detayli anlatiyor soru sormana izin veriyor..mebla da yuksek değil..sonra ben cok memnun kaldim diye uzakta olan bi arkadasima telefonda bakim yapti telefonda olmasina ragmen arkadasimda cok memnun kaldi kahveyi de tarotu da araci kullaniyor sanki,tarifleri detaylari direk net veriyor açık sözlü sırf sen duymak istediklerin icin memnun kal diye konusmuyor ben acayip etkilendim kesinlikle öneririm isterseniz telefon numarasi

Canim bende ariyorsum buradan bir arkadaşımızın önerisi ile beylikduzunde nebahat hanim var sagolsun kizcagiz telefon numarasini da birakmis evde bakiyo diye cok emin olamadim ama bi cesaret yazdım..daha oncebi iki kez baktirmistim cafelerde o da Tarot istiyodum...valla gittim inanamadim harika bakim yapiyor diğerleri gibi klise degil ev ortamı inanilmaz rahat detayli anlatiyor soru sormana izin veriyor..sonra ben cok memnun kaldim diye uzakta olan bi arkadasima telefonda bakim yapti telefonda olmasina ragmen arkadasimda cok memnun kaldi kahveyi de tarotu da araci kullaniyor sanki,tarifleri detaylari direk net veriyor açık sözlü sırf sen duymak istediklerin icin memnun kal diye konusmuyor ben acayip etkilendim kesinlikle öneririm telefon numarasi
İyi bir reklam olmuş detayli adres var telefon numarası var süper Mune Mune Kazen Kazen

Bayanlar bende ariyordum tesadüfen buradan bir bayanin referansi ve önerisi ile beylikduzunde nebahat hanim varmis,sagolsun kizcagiz telefon numarasini da verdi evde bakiyo diye cok emin olamadim ama bi cesaret yazdım..daha oncebi iki kez baktirmistim cafelerde o da Tarot istiyodum...valla gittim inanamadim harika bakim yapiyor diğerleri gibi klise degil ev ortamı inanilmaz rahat detayli anlatiyor soru sormana izin veriyor..mebla da yuksek değil..sonra ben cok memnun kaldim diye uzakta olan bi arkadasima telefonda bakim yapti telefonda olmasina ragmen arkadasimda cok memnun kaldi kahveyi de tarotu da araci kullaniyor sanki,tarifleri detaylari direk net veriyor açık sözlü sırf sen duymak istediklerin icin memnun kal diye konusmuyor ben acayip etkilendim kesinlikle öneririm isterseniz telefon numarasi
Merhaba.
Ya kusurabakmayın ama birşey soracağım benim bahsettiğim 3 falcı arasındaki kişiden bahsediyorsunuz ve ben özelden mesaj yazıp bilgi ve iletişim isteyen arkadaşlar için bile arayıp izin istedim buna sizde dahilsiniz. Tamam gitmişsiniz memnun kalmışsınız bunu paylaşmanız güzel ama bu şekilde herkese açık bir yerde telefon numarasını paylaşmak için izin istediniz mi? Bence istemediniz çünkü bana müsade ederken bile lütfen çok kişiye verme ben çok yoruluyorum artık gerçekren ihtiyacı olan varsa paylaş dedi. Bende dediğini yaptım. Gerçekten neboş abla benim için çok değerli ve böylr bir platformda yaptığınız yanlıştan dolayı adının bu şekilde reklam gibi algılanmasını istemiyorum. Lütfen kaldırın o numarayı.

Merhaba.
Ya kusurabakmayın ama birşey soracağım benim bahsettiğim 3 falcı arasındaki kişiden bahsediyorsunuz ve ben özelden mesaj yazıp bilgi ve iletişim isteyen arkadaşlar için bile arayıp izin istedim buna sizde dahilsiniz. Tamam gitmişsiniz memnun kalmışsınız bunu paylaşmanız güzel ama bu şekilde herkese açık bir yerde telefon numarasını paylaşmak için izin istediniz mi? Bence istemediniz çünkü bana müsade ederken bile lütfen çok kişiye verme ben çok yoruluyorum artık gerçekren ihtiyacı olan varsa paylaş dedi. Bende dediğini yaptım. Gerçekten neboş abla benim için çok değerli ve böylr bir platformda yaptığınız yanlıştan dolayı adının bu şekilde reklam gibi algılanmasını istemiyorum. Lütfen kaldırın o numarayı.
Telefonun yazilmasi nahos olmus gercekten insan dusunmeli biraz herkese acik bir ortamda bir insan telefonunun paylasilmasini ister mi? Forumda mesaj yazdiktan sonra o mesaj degistirilmiyor ve silinmiyor diye biliyorum ama moderatorlerden istenebilir belki kaldirilmasi. Bu arada Nebahat Hanim telefonda bakiyor mu evine gitmeden?

Merhaba.
Merhaba.
Lütfen kusurabakmayın asla böyle birşeye sebebiyet vermek istemedim.. ben burada da yeniyim kız arkadaşlarım fal için birini arıyorsan kadınlar klübüne bak orada herkes birbiri ile deneyimlerini paylaşıyor enazından güvenilir olur içinin sindiğine gidersin diyince geldim..yorumunuzu görünce de size yazdım... Ben gerçekten memnun kalınca da bunu paylaşmanınzararı olacağını düşünmedim bu yüzden kendisine de sormadım...lütfen kusurabakmayın şuan kaldırmak için uğraşıyorum zaten...ama yapamıyorum da açıkçası

Merhaba.
Lütfen kusurabakmayın asla böyle birşeye sebebiyet vermek istemedim.. ben burada da yeniyim kız arkadaşlarım fal için birini arıyorsan kadınlar klübüne bak orada herkes birbiri ile deneyimlerini paylaşıyor enazından güvenilir olur içinin sindiğine gidersin diyince geldim..yorumunuzu görünce de size yazdım... Ben gerçekten memnun kalınca da bunu paylaşmanınzararı olacağını düşünmedim bu yüzden kendisine de sormadım...lütfen kusurabakmayın şuan kaldırmak için uğraşıyorum zaten...ama yapamıyorum da açıkçası
Falci denemeniz burda olumlu olumsuz yorum yapmanız guzel cunku söylediğiniz gibi herkes duzgun güvenilir bir falci ariyor,sadecr yorum yazsaydınız reklam diye de algılamayın zaten gitmek isteyen özelden yazıp aliyor numarayi

X