İstanbul'da Fal - Falcılar

tamamen doğru .dediğin gibi beyin okuma ,tavra göre.
benim geleceği süprüz gören bir nilüfer oldu baktırabilirsen ona (yüzyüze telden çıkmıyor)baktir. başkası yalan.
Nilüfer kim canim nerde bakiyor ,seninle alakali önemli bir konuyu tarihi ve detayi ileri söyledi biraz bahsedermisin

Nilüfer kim canim nerde bakiyor ,seninle alakali önemli bir konuyu tarihi ve detayi ileri söyledi biraz bahsedermisin
cnm bende ankaradaki nilüfer ilk falında harfiyen çıktı. hatta ona kızmıştım. ama sonradan ben istanbula gelince telden baktığı hiç çıkmadı .bende telini sildim. olay bu.

ya istanbulda da vardır da henüz bulamadık.(ya da en azından ben bulamadım)

İstanbulda bulsak daha iyi olur valla
ya şimdi aklıma geldi de bundan 25 30 yıl kadar önce (ölmediyse eğer)annemler şirinevlerde nuran diye bir falcıya gitmişler. kadın ne dediyse herkese çıkmış. böyle birini tanıyan var mı? şu an 65 70 yaşlarında olması lazım.

kızlar bugün itibariyle patlayan falcılar (kesin olarak)
niko(saklı bahçe)
neslihan(buna inanmak güç)(sütlükahve)
çiğdem(laf)
andaç (laf)
zeynep(telden)
nihal(telden)
gamze(telden)
leyla(kadınlar kahvesi)
aslı(kafe 46)
ve son kazık yediğim ayrıca son derece ukala olan saçma bir kadın olan sevgi(bir melek kafe)
bunları denedim desteksiz olarak benim duymak istediklerimi söylemişler .belki bilgi işinize yarar.en azından bu dolandırıcılara boş yere para vermezsizniz.
not:benim asıl fal baktırmaktaki maksadım bilen gerçek falcıların olmasıdır. hep bahsederim nilüfer gibi (ankaradaydı.yeri ve telini kaybettim.)
yani özet bunlar şarlatan.
cafe bimelek sevgi'ye birkaç defa gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki baktığı şeyin falla alakası yok. bana olumsuz şeyler söyleyince dobra biri sanıp yine gitmiştim. kendi halinde bir şeyler anlatıyor. hatırladıkça parama acırım

cafe bimelek sevgi'ye birkaç defa gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki baktığı şeyin falla alakası yok. bana olumsuz şeyler söyleyince dobra biri sanıp yine gitmiştim. kendi halinde bir şeyler anlatıyor. hatırladıkça parama acırım
yok ya kadın tam çatlak beni bir dövmediği kaldı.sakın soru sorma,sus konuşma,yorum yapma,ben herşeyi bilirim......
gerçekten rahatsız biri.ona gittiğim için bende çok kızdım kendime haram olsun ona verdiğim para.

yok ya kadın tam çatlak beni bir dövmediği kaldı.sakın soru sorma,sus konuşma,yorum yapma,ben herşeyi bilirim......
gerçekten rahatsız biri.ona gittiğim için bende çok kızdım kendime haram olsun ona verdiğim para.
Ona gittiğimde kötü şeyler duymak istiyordum. Ama geçmişi, anı, karşı tarafı bilmiyor, anlatmıyor bile. Kendi halinde bir senaryo uydurup hayat dersi vermeye çalışıyor. Birkaç şey bilip nokta atışı yapsa hadi neyse ama o da yok. Karşınızda biri öylece konuşuyor, enerjiyi dibe çekiyor. 35 liraydı sonra zam yapmışlar ona da şaştım kaldım. Müşterisi de oluyordu, çok garipsedim

Ona gittiğimde kötü şeyler duymak istiyordum. Ama geçmişi, anı, karşı tarafı bilmiyor, anlatmıyor bile. Kendi halinde bir senaryo uydurup hayat dersi vermeye çalışıyor. Birkaç şey bilip nokta atışı yapsa hadi neyse ama o da yok. Karşınızda biri öylece konuşuyor, enerjiyi dibe çekiyor. 35 liraydı sonra zam yapmışlar ona da şaştım kaldım. Müşterisi de oluyordu, çok garipsedim
aynen cnm. enerji vampiri gibi kadın :KK52:

kızlar;herkes birselin nosunu istemiş. baktıran oldu mu?nasıl buldunuz?ben numarasını almıştım ama gitmedim.

X