İstanbul'da Fal - Falcılar

bu arada isim bilmek ve geçmişi bilmek çok iş değil onları zaten aracılarla yapıyorlar, hı geleceği de tutturabilen var mı böyle bir yeti olabilir mi orası da tartışılır,ama benim falcıya gitme sebebim daha çok duyguları düşünceleri öğrenmek

:1no2:
evet arkadaslar uzun bır aradan sonra yanı tam 1 ay sonra bugun dılege gıttım:emir_bebek: hatta bır arkdasımı da götürdum o şokta zaten kaydirigubbakcemile3 dogum gununde annesınden araba ıstedıgıne varana kadar bılmıs. mezun olacagı tarıhe kadar solemıs belleyıp gorucez:hulya: bende baktırdım coookk memnunum dilegın yeri cok ayrı gercektenolumunekankayizsmile

bende dilek e gitmek istiyorum. bende uzunca bir ara verdim bir ay kadar :) bir sürü falcıya gittim ama nedense dönüp dolaşıp dilekte soluk alıyorum. elektriğimiz tutuyor sanırsam. ama sürekli aynı falcıya gittikçe tanıyorlar artık. ıo yüzden başka birini denemek istiyorum. dilek dışında pelini birde cafe zade armağanı beğendim. şu sıra gemi cafe dilek, symbol levent ve inside batu var onları denemek istiyorum. forumda şu sıra övülenler bunlar. kızlar sizce hangisi daha iyi?

Merhaba arkadaşlar iki hafta önce kadıköydeki Biniz hanıma gittim baya bir tarih verdi henüz tarihler yaklaşmadığı için tutup tutmadığını bilmiyorum ama yinede fena değildi.Bugünde symboldeki levente gittim oda çok bilemedi artık bu fal işini bırakıyım en iyisi iyi bakanı bulamadım ama aklım serkanda oda bugün izinliymiş onuda bir ara denicem sanırım

:1no2:

bende dilek e gitmek istiyorum. bende uzunca bir ara verdim bir ay kadar :) bir sürü falcıya gittim ama nedense dönüp dolaşıp dilekte soluk alıyorum. elektriğimiz tutuyor sanırsam. ama sürekli aynı falcıya gittikçe tanıyorlar artık. ıo yüzden başka birini denemek istiyorum. dilek dışında pelini birde cafe zade armağanı beğendim. şu sıra gemi cafe dilek, symbol levent ve inside batu var onları denemek istiyorum. forumda şu sıra övülenler bunlar. kızlar sizce hangisi daha iyi?

armağan benim istanbulda ilk denediğim falcı ama maalesef sadece kafandan geçenleri söylüyor verdiği tarihlerin hiçbiri de tutmadı ilk gittiğinde sanki doğruymuş gibi geliyor hatta ben bir iki arkadaşımı da yönlendirdim ama kimse memnun kalmadı...

bu beğenilen dilek kadınlar kahvesinde mi?

evet arkadaslar uzun bır aradan sonra yanı tam 1 ay sonra bugun dılege gıttım:emir_bebek: hatta bır arkdasımı da götürdum o şokta zaten kaydirigubbakcemile3 dogum gununde annesınden araba ıstedıgıne varana kadar bılmıs. mezun olacagı tarıhe kadar solemıs belleyıp gorucez:hulya: bende baktırdım coookk memnunum dilegın yeri cok ayrı gercektenolumunekankayizsmile

ben de dilek'e baktırdım ama bazı olumsuz yorumlar da duydum hakkında. benim başka bir tanıdığım var fal bakan onun ilk falları hep çıktı ama son falları çıkmadı. onunla dilek abla hakkında konuştuk o beni hiç bilemedi sadece kahve falı iste bakamaz sinirlenir kartlarla bakar o dedi karaladı yani bu da kafamı karıştırdı şimdi şüphedeyim diğer dedikleri çıkıcak mı diye. bir de bana kadınlar kahvesnde gülşahı önerdi adından emin değilim ama o saatli ona baktır dedi bilen biri var mı?

ayrıca herkese ayrı çıkıyo galiba kimisi iyi kimisi kötü diyor nasıl iş anlamadım bana bakılan fallar da bazıları çıksa bazıları çıkmyor bu zamana kadar en iyi bakan arkadaşımın kuzeniydi ama bakmıyormuş artık :KK43:

nilüfere bende ilk gidenlerdenim ta nerden kalktım gittim bana iyi şeyler söyledi ama yalan yanlış şeyler hatta acaip uydurma şeyler zaten çoğunlukla da sana soruyor 20ye bakıyor ama bence haketmiyor fal cafelerde bile 15 ama kadın iyi kadın ben evine kadar gittim güvenilir iyi niyetli samimi ama falı malesef tutmuyor...

Bana bi soyledigi cikti ne yapicaz simdi :).. Nilufer hanim, odaklanma sorunu yasiyor sanirim. Bazi konularda bilincli ama iyi kelimelere vuramiyor diye dusunuyorum. Daha onceki falciyla benzeri seyler soylemesi cok ilgimi cekti.. sende cikmamis olabilir ama bende cikti bile bi tanesi.. gelecekle ilgilide cikicagini dusunuyorum nedense, buda kendi 6. hissim olsun :)

Bana bi soyledigi cikti ne yapicaz simdi :).. Nilufer hanim, odaklanma sorunu yasiyor sanirim. Bazi konularda bilincli ama iyi kelimelere vuramiyor diye dusunuyorum. Daha onceki falciyla benzeri seyler soylemesi cok ilgimi cekti.. sende cikmamis olabilir ama bende cikti bile bi tanesi.. gelecekle ilgilide cikicagini dusunuyorum nedense, buda kendi 6. hissim olsun :)
yawww benı bu forumda kımse duymuyormu bakırkoy dejavudakı neseye gıdın 10 numara kadın yaaaa.bıde melekler kahvesındekı ahmetı cok ovuyorlar.

yawww benı bu forumda kımse duymuyormu bakırkoy dejavudakı neseye gıdın 10 numara kadın yaaaa.bıde melekler kahvesındekı ahmetı cok ovuyorlar.

Ben istanbulda yasamiyorum, bu yuzden gidemem ayrica pahali olan hic bir yere gitmem, isterse herseyi bilsin umrumda degil. Kaziklandim hissi veren biriyle muhatab bile olmam. O yuzden fiyatlari soyleyin kizlar.. ben 20 ytl'den fazla vermem kendi adima.

Bu arada staj icin ist'e gelicem bi kere baktirabilirim, ama pek emin degilim dogrusu... cunku bi kac kisiye baktirdim benzeri seyler soylediler ve hic aklimda olmayan biseydi, simdi o yolda ilerliyorum hadi hayirlisi :)

Merhaba arkadaşlar iki hafta önce kadıköydeki Biniz hanıma gittim baya bir tarih verdi henüz tarihler yaklaşmadığı için tutup tutmadığını bilmiyorum ama yinede fena değildi.Bugünde symboldeki levente gittim oda çok bilemedi artık bu fal işini bırakıyım en iyisi iyi bakanı bulamadım ama aklım serkanda oda bugün izinliymiş onuda bir ara denicem sanırım

Al iste biri Levent'i cok metlemis digeri begenmemis.. bu elektirikle alakali sanirim. Siz ne kadar inaniyosunuz yada ne kadar kendinizi aciyosunuz karsinizdaki kisiye.. bununla alakali oldugunu dusunuyorum.

Basimdan bisey gecti ve nasil oldugunu anlayamadim, ama arkadasim falima bakmisti bende eglencesne dur bi odaklanicam sana bakalim icindekileri okuyabiliyomuyum diyerak basladim biseyler anlatmaya.. kafamda bazi seyler belirdi, sanki bu kisiyi bi ortamda gordum ve anlatmaya basladim.. soylediklerimi birebir yasamis ve gelecekte olucaklari soyleyip uyardim.. cok endiselendi basta inanip inanmamak arasinda gidip geldi ama pek ihtimal vermemisti. Ve soylediklerimin hepsi cikti.. sadece bu konu ile alakali daha fazla bisey goremedim. Bunun mantigi nedir, ne olduda gordum, yoksa tamamen tesadufmudur bilemicem, ama bana cok enteresan geldi ve sanirim herkes bunu yapabilir.

dilek mıı kahve falına bakamaz da kartları alırrohaoldumsmile bılmıoroum ama demekkı cıdden elektrık meselesii arkadaslar.. dilek ve pelin oranın en ıyılerı barısa bende baktırmıstım gelecegı tutturamıyorr.. ama dilege de ara verılmelı tabıkııı cok sık gıdınce kadında afallayabılır yada elektrık yanııı.. bugun baktırdım ıste 1 ay gectı aradan.. gayette guseldı bana goreee... ama begenmeyen de olabılrı tabıkı bende cok falcıya gıttım dıleege ara verım ddıee yıne dondum dolastım ona geldım bılmıorum bence ıyı yaa hemde oranın baya eskısı bunlar..bılmıorum ben memnunumm... dejavudakı neşeye gelınce de cok olumsuz yorum duydum onun hakkkında.. 5 kısı ıyı dese 5 kısı de cıkmadı dedı o yusden gıtmedım onaa...

dilek mıı kahve falına bakamaz da kartları alırrohaoldumsmile bılmıoroum ama demekkı cıdden elektrık meselesii arkadaslar.. dilek ve pelin oranın en ıyılerı barısa bende baktırmıstım gelecegı tutturamıyorr.. ama dilege de ara verılmelı tabıkııı cok sık gıdınce kadında afallayabılır yada elektrık yanııı.. bugun baktırdım ıste 1 ay gectı aradan.. gayette guseldı bana goreee... ama begenmeyen de olabılrı tabıkı bende cok falcıya gıttım dıleege ara verım ddıee yıne dondum dolastım ona geldım bılmıorum bence ıyı yaa hemde oranın baya eskısı bunlar..bılmıorum ben memnunumm... dejavudakı neşeye gelınce de cok olumsuz yorum duydum onun hakkkında.. 5 kısı ıyı dese 5 kısı de cıkmadı dedı o yusden gıtmedım onaa...

ya aslında ben de çok etkilendim dilekten çünkü farklı hissettirdi ama bilmiyorum sanırım dediğin gibi iki kişi arasindaki elektrikten olabilir. bana dediği diğer şeyler de çıkarsa tamamdır kaydirigubbakcemile5

dilek kartla bakıyor kahveye bir iki göz atıyor o kadar. ama ben kahveden çok tarotun çıktığını düşünüyorum. ve çok sık gidince pek bakmak istemiyor gibi kısa kesiyor. ya da bu nasıl olsa müdavimim oldu diye kısa kesiyor olabilir. armağana ilk gittiğimde yok dedim ya çok etkisinde kaldım. ikinciye gittiğimde hayır dedim ben fazla abartmışım. barışta da aynısı oldu. pelinde ise tam tersi oldu ilk gittiğimde elektriğim tutmadı. ikinci sefer gittiğimde iyiydi. remziye bugüne kadar baktırdığım en fena faldı. onun dışında pen cafe yeter, melekler can, kerim, majestic neriman, monami sema, güneşli nilüfer onlarada baktırdım. içlerinde kime tekrar baktırırsın derseniz kadınlar kahvesi dilek, pelin, melekler kerim derim. nilüferde fena değil ama yolum ters ve bana saydığım diğer üç isimden fazla şaşırtıcı gelmedi.

Şimdi size falcı,falcı gezerim hepsini bilirim desem yalan söylemiş olurum.Fala inanmazdım,fal baktırmayı sevmezdim.Ama hayatımın bir döneminde yolum Nilüfer ile kesişti,kardeşime fal bakmış ve onunla ilgili herşeyi bilmişti.Beni çağırmış ben inanmadığım için gitmek istemedim.2 yıl boyunca söylediği herşeyle dalga geçtim,hatta bir dönem elimi eteğimi çektim.Çünki çıkmıyordu söyledikleri yada BEN İNANMAK İSTEDİKLERİME İNANIYORDUM 2 yılın sonunda bir gün beni çağırdı söylediklerinin çıkmasına ihtimal verememiştim yine,ama kafam karışmıştı bu kez.Bir hafta sonra hayatım allak bullak oldu kadın ne söylese çıktı.Sonra ben tekrar,tekrar gittim bu kez söyledikleri haftayı 10 günü bulmadan oluyordu.Hala zaman,zaman giderim.

Senin de söylediğin gibi elektirikle alakalı birşey sanırım.Yda inanmak ve bekleyip görmekle.Ben söylediği her şeyin çıkmasına rağmen baktırdığımda beklentiye girmem,yaşayıp görüp,tastik ederim.Çevremde bir çok arkadaşımda beğenir falını.

Şu gerçeği unutmayın bu kadın profösyonel değil,o yüzden baktıracağınız zaman samimi ve yanlız olmaya dikkat edin.Yani dikkati dağılmasın.İpucu vermeyin bırakın o anlatsın (Bunları yaparsanız çok verim alacağınızı düşünüyorum)

Sevgiler...

kadınlar kahvesi peline 2 kere dileğe 1 kere gittim ve beklmedeyim geleceğe dair sözlerine ilşkin. öyle pek de bir şey söylemediler aslında kısa kestiler.. bir de sembol tarığın dediklerini bekliyorum... batu ise nedense hoşuma gitmedi.. ayne şeyi tekrarlıyor hissi verdi yinede söylenneleri beklemk lazım.. pen cafe yeter koca bir sıfır benim için:)))gamyoncuiremsu

Şimdi size falcı,falcı gezerim hepsini bilirim desem yalan söylemiş olurum.Fala inanmazdım,fal baktırmayı sevmezdim.Ama hayatımın bir döneminde yolum Nilüfer ile kesişti,kardeşime fal bakmış ve onunla ilgili herşeyi bilmişti.Beni çağırmış ben inanmadığım için gitmek istemedim.2 yıl boyunca söylediği herşeyle dalga geçtim,hatta bir dönem elimi eteğimi çektim.Çünki çıkmıyordu söyledikleri yada BEN İNANMAK İSTEDİKLERİME İNANIYORDUM 2 yılın sonunda bir gün beni çağırdı söylediklerinin çıkmasına ihtimal verememiştim yine,ama kafam karışmıştı bu kez.Bir hafta sonra hayatım allak bullak oldu kadın ne söylese çıktı.Sonra ben tekrar,tekrar gittim bu kez söyledikleri haftayı 10 günü bulmadan oluyordu.Hala zaman,zaman giderim.

Senin de söylediğin gibi elektirikle alakalı birşey sanırım.Yda inanmak ve bekleyip görmekle.Ben söylediği her şeyin çıkmasına rağmen baktırdığımda beklentiye girmem,yaşayıp görüp,tastik ederim.Çevremde bir çok arkadaşımda beğenir falını.

Şu gerçeği unutmayın bu kadın profösyonel değil,o yüzden baktıracağınız zaman samimi ve yanlız olmaya dikkat edin.Yani dikkati dağılmasın.İpucu vermeyin bırakın o anlatsın (Bunları yaparsanız çok verim alacağınızı düşünüyorum)

Sevgiler...

Kadin hic kimsenin bilmedigi biseyi soylemese ve iste diger kadinla soyledigi sey tutmasa inanmayabilirdim.. hic okulu katmamama ragmen, kizim senin derslerin kalmis alttan onlari alicaksin filan dedi.. derken ben 3 tanesini aldim bile.. ve hizla ilerliyorum artik kimse tutamaz beni :p... yaani alicagimi kendimde biliyodum, ama guzel bi enerji verdi ve gelecekle ilgilide illaki olumsuzluklar olucak ama soyledigi seyi o kadar cok istiyorum ki ve yapmak icin o kadar cok ugrasiyorum ki inandim dediklerine :))..

kızlar meleklerdeki kerim ıyı mı yaniiii ben ona gıttıgımde gecen sene çok ıyı gelmemıstı ona da mı gıtsembilmiyorumkismile

X