İstanbul'da Fal - Falcılar

Kızlar Ceren bence bilmiyor benim evli olduğumu bilmedi, iş yerinde birseyler dedi oda çıkarsa söylerim size

Selam bu konuya daha önceden yazmıştım yıllardır fal deneyimim mevcut artık ileri düzeyde ve falcı bende arıyorum demiştim İstanbul’da neredeyse bilindik cafeler vs adımı bile bilirdi 😂şimdi bir falcı buldum telefonla kahve falı bakıyor arkadaşımın sayesinde tanıdım ve yazdan beri sadece ona baktırıyorum üstelik fiyatı uygun 250 oldu şimdi ama beni gayet tatmin ediyor çoğu arkadaşlarıma da söyledim memnunlar reklam yapmam söylemem Banane bu işler sıkıntılı işler Enerji meselesi ama isteyen olurda dmden numarasını atabilirim sonuçta herkes bir yerlerde. Deneyim sağlıyor banada şunu dene diyen varsa denerim fala inanma falsızda kalma
Merhaba banada iletebilir misiniz?

Kızlar Ceren bence bilmiyor benim evli olduğumu bilmedi, iş yerinde birseyler dedi oda çıkarsa söylerim size
Ayyy ciddi misin . Kızlar vallahi iyiydi bizde ondan yazdım kusura bakmayın . Enerji meselesi dicem de ben öyle şeylere pek inanmam bi falc iyi ise iyidir. Hakkınızı helal edin benim yüzümden paranızdan oldunuz ya

Ayyy ciddi misin . Kızlar vallahi iyiydi bizde ondan yazdım kusura bakmayın . Enerji meselesi dicem de ben öyle şeylere pek inanmam bi falc iyi ise iyidir. Hakkınızı helal edin benim yüzümden paranızdan oldunuz ya
denemiş oldum kendi adıma.
mesela anda damla çok iyiydi. birkaç dediği de cıktı. aynur da öyle. yaşara baktırmadım inatla.

Beşiktaş ıhşamur caddesinde cnm numarasını attm biraz soğuk nevale bir kadın ama benim nasıl evlenip evlenmiceğimi bile bilmiş . Tarihler zamanlar hepsi tutmuş ama size ne olur bilemem fal işleri işte. 2018 de ki mesajlarımı bulabilirsen orda faldan hemen sonra yazmış olabilirim neler dediklerini çıkıp çıkmadığını
BANADA NO ATARMISINIZ

X