İstanbul'da Fal - Falcılar

elmirayla görüştüm. ayrılıgı anlattım. sonrasını sordum. bitmemiş gözüküyor dedi. şu an bi ölüme üzülür gibi üzülüyor. evet bugün gözlerinde gördüm o üzüntüyü.ve ben görmezden geldikce daha cok üzüldü. bu kadar güçlü olacağımı hiç tahmin etmemişti.
planları var ama yapamama ihtimalini düşünüyor ve acıklamıyor yaptığında açıklıcak dedi (gerçekten bu huyudur,ne hissetmediğini söyler,ne de yapacagından emin olmadıgı seyi söyler.herşeyi garantiye alır öyle)
tek hesaba katmadıgı senin sabrının sınırını aştığın dedi. 1 ay -35 gün arasında tamamen olmasada imalarla geri dönücek dedi. aklı şu an sadece sende.
döner mi bilmem. sorunları çözmeden dönmesin zaten. daha dogrusu çözmek için çabalayagını söylemezse dönmesinin anlamı yok. birlikte çözelim,omuz omuza verelim derse ne ala demezse ben yokum.
fal çıkar mı bilmiyorum ,çıkarsa belirtirim. daha öncee verdiği süreyi tekrarladı aslında elmira.
hakkımızda hayırlısı olsun.

penaccım canım benim,üzülme demicem üzüleceksin biliyorum,benimde güçlü kadın görünümüm altında deli gibi üzülen bi kadın var. bugün aklıma bir daha kokusunu duyamayacağım geldiğinde kahroldum. ama işte zaman herşeye ilaç. yaşayıp görücez.

elmirayla görüştüm. ayrılıgı anlattım. sonrasını sordum. bitmemiş gözüküyor dedi. şu an bi ölüme üzülür gibi üzülüyor. evet bugün gözlerinde gördüm o üzüntüyü.ve ben görmezden geldikce daha cok üzüldü. bu kadar güçlü olacağımı hiç tahmin etmemişti.
planları var ama yapamama ihtimalini düşünüyor ve acıklamıyor yaptığında açıklıcak dedi (gerçekten bu huyudur,ne hissetmediğini söyler,ne de yapacagından emin olmadıgı seyi söyler.herşeyi garantiye alır öyle)
tek hesaba katmadıgı senin sabrının sınırını aştığın dedi. 1 ay -35 gün arasında tamamen olmasada imalarla geri dönücek dedi. aklı şu an sadece sende.
döner mi bilmem. sorunları çözmeden dönmesin zaten. daha dogrusu çözmek için çabalayagını söylemezse dönmesinin anlamı yok. birlikte çözelim,omuz omuza verelim derse ne ala demezse ben yokum.
fal çıkar mı bilmiyorum ,çıkarsa belirtirim. daha öncee verdiği süreyi tekrarladı aslında elmira.

penaccım canım benim,üzülme demicem üzüleceksin biliyorum,benimde güçlü kadın görünümüm altında deli gibi üzülen bi kadın var. bugün aklıma bir daha kokusunu duyamayacağım geldiğinde kahroldum. ama işte zaman herşeye ilaç. yaşayıp görücez.

canikom tatile gitcenizi sölemişti elmira e onuda sorsaydın duruma göre yorum yapması diil yani tatil olayınındamı süresi sonraydı kafam karıstı simdi:S

Gec ciksinda ciksin fal canim. Seviyorsaniz gercekten hersey hallolur gider, sonrada eski gunleri anar gulersiniz halinize.

canikom tatile gitcenizi sölemişti elmira e onuda sorsaydın duruma göre yorum yapması diil yani tatil olayınındamı süresi sonraydı kafam karıstı simdi:S

olgu sölemişti yakın tarihte tatili,elmira bana sen gitcen demişti. ay karıştırdım mı :S elmira söledi diye hatırlamıyorum ki. belki önceden yanlış yazmışımdır. hem olgunun sölediği tatil süresinede 2 ay demişti ne kadar kalmış,2 hafta felan var. hoş 2 hafta sonra düğün varda arkadasın. of aman kafam karıştı.
elmira 1 ay 35 güne kadar bişiler görmedi fıstık.
evet evet tatili yakın zamanda olanı olgu sölemişti önceden baska yazdıysam yanlış yazmışımdır.
elmira iş için ufak bi seyahat , olguda aynısını sölemişti. birde elmira geçmişten kaynaklanan uzun süredir devam eden bi tatil isteğin var demişti. gerçekleşcek demişti. şu an sadece ayrılığı konuştuk. ruh halim cümlelerime yansıdı de mi :KK60: ulan topu topu 4 falcıya gittim sölediklerini karıştırıyom :KK15:
pardon olguda tatil için süre vermemişti. ama hep gitmek istediğiniz bi tatil var,gidiceksiniz 2 ay içinde bi süpriz veya hediye var demişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gec ciksinda ciksin fal canim. Seviyorsaniz gercekten hersey hallolur gider, sonrada eski gunleri anar gulersiniz halinize.

İnşallah. akışına bıraktım artık zaten. iş konusuna kanalize olmak istiyorum zaten. en az onun kadar hatta daha fazla canımı sıkan iş konusu.

olgu sölemişti yakın tarihte tatili,elmira bana sen gitcen demişti. ay karıştırdım mı :S elmira söledi diye hatırlamıyorum ki. belki önceden yanlış yazmışımdır. hem olgunun sölediği tatil süresinede 2 ay demişti ne kadar kalmış,2 hafta felan var. hoş 2 hafta sonra düğün varda arkadasın. of aman kafam karıştı.
evet evet tatili yakın zamanda olanı olgu sölemişti önceden baska yazdıysam yanlış yazmışımdır.
elmira iş için ufak bi seyahat , olguda aynısını sölemişti. birde elmira geçmişten kaynaklanan uzun süredir devam eden bi tatil isteğin var demişti. gerçekleşcek demişti. şu an sadece ayrılığı konuştuk. ruh halim cümlelerime yansıdı de mi :KK60: ulan topu topu 4 falcıya gittim sölediklerini karıştırıyom :KK15:
pardon olguda tatil için süre vermemişti. ama hep gitmek istediğiniz bi tatil var,gidiceksiniz 2 ay içinde bi süpriz veya hediye var demişti.[/QUOTE

bebeim sen yat uyu hadi bak hepimiz cok sevioruz seni topla su kafanı gözünü seviyim süse devam bol motivasyona devam köpek olcak hepimizin öcünü al ondan hahahaha

canım görüşebildin mi elmirayla

görüştüm canım. yukarda uzun uzun yazdım : )
eğer elmiranın dediği çıkacaksa 1 ay beklerim : )
çıkmazsada paşa gönlüm sağolsun. zaten 1 ayda birini alcak değilim hayatıma :)
bol bol kitap okur,gezer tozar,güzelleşirim :)

sanırım dün ki çıkışı yapmam dogruydu. hep aciz olarak gördü beni ne kadar güçlü oldugumu, aldıgım kararların arkasında durdugumu,herşeye rağmen onu çok sevdiğimi ama belirsizliklerle yaşayamayacağımı görsün :)
işte büle.

pardon şimdi gördüm...

görüştüm canım. yukarda uzun uzun yazdım : )
eğer elmiranın dediği çıkacaksa 1 ay beklerim : )
çıkmazsada paşa gönlüm sağolsun. zaten 1 ayda birini alcak değilim hayatıma :)
bol bol kitap okur,gezer tozar,güzelleşirim :)

sanırım dün ki çıkışı yapmam dogruydu. hep aciz olarak gördü beni ne kadar güçlü oldugumu, aldıgım kararların arkasında durdugumu,herşeye rağmen onu çok sevdiğimi ama belirsizliklerle yaşayamayacağımı görsün :)
işte büle.

ne güzel allah bozmasın enerjin yükselmiş... çok sevindim... nazar değmesin...

pardon olguda tatil için süre vermemişti. ama hep gitmek istediğiniz bi tatil var,gidiceksiniz 2 ay içinde bi süpriz veya hediye var demişti.[/QUOTE

bebeim sen yat uyu hadi bak hepimiz cok sevioruz seni topla su kafanı gözünü seviyim süse devam bol motivasyona devam köpek olcak hepimizin öcünü al ondan hahahaha

iyiyim iyiyim kuzu :) cumayı bekliyom sen fal bakcan bana :KK15:
bugün sadece 2 damla gözyaşı döktüm : )
çok pis güçlü imajı çiziyorum ben. mecburen selam verdiğimde. cok yoruldum bugün dedi neden dedim cok mu calıstın. hayır ama yoruldum dedi.
türkçe meali (aklım sende,üzülüyorum,kötüyüm demek)
bende hafif bi tebessüm ve dedim ki
korkma yükü veren Allah kaldıracak gücüde verir. bişiler soruyordu,sonra konuşuruz bi ara dedim omzunu sıvazladım ve şuh kadın edalarında arkama bakmadan ofisime gittim :KK60:
sonu ne olur bilmemde karşısında bu kadar güçlü durabilmem mucize yahu :KK52:
hiç aramadım bugün , numarasını bile çevirmedim.
:21:

Handecimm çok geçmiş olsun :KK43:

Ben de bugun baska bır kız ıle benı aldattıgını daha ogrendım. Ama aramızdakı fark ben bunun kacıncı defa oldugunu unuttum :KK43:( Cunku cok zayıftım ona karsı cok sevıyordum O nu ve her defasında hep ınandım O na hep affettım. Ama gordum kı degısmıyor.

Bana 2 gun once dogumgunumde benı ıstemeye gelmek ıstedıgını anlatıyordu canla basla, bugunse telefonunda mesajlar ve kızın fotografını gordum :KK43:

Ve benım de hıcbır falcının bılemedıgı gıbı bu sefer geri donussuz bıttı benım ıcın, bunu sızlerden baskasına anlatamıyorum bıle cunku en yakın dostlarıma bıle bunu anlatmaya utanır oldum :KK43: cunku daha ılk aldatmasında degısmeyecek hep uzuleceksın demıslerdı ve O nu afettıgım ıcın kızmıslardı bana :KK43:(

Not: Hiçbir falcı dedim ama bir tek Şebnem demişti kİ; sen düzelmeyeceğini anlayıp sen geri dönüşsüz bitireceksin.

Canım mailini bir daha iletir misin bana

ne felaket gün bugün böyle :KK14: sizin için çok üzüldüm arkadaşlar.umarım sizi aldatanlar gerçek sevgiyi bulamazlar :KK50:

iyiyim iyiyim kuzu :) cumayı bekliyom sen fal bakcan bana :KK15:
bugün sadece 2 damla gözyaşı döktüm : )
çok pis güçlü imajı çiziyorum ben. mecburen selam verdiğimde. cok yoruldum bugün dedi neden dedim cok mu calıstın. hayır ama yoruldum dedi.
türkçe meali (aklım sende,üzülüyorum,kötüyüm demek)
bende hafif bi tebessüm ve dedim ki
korkma yükü veren Allah kaldıracak gücüde verir. bişiler soruyordu,sonra konuşuruz bi ara dedim omzunu sıvazladım ve şuh kadın edalarında arkama bakmadan ofisime gittim :KK60:
sonu ne olur bilmemde karşısında bu kadar güçlü durabilmem mucize yahu :KK52:
hiç aramadım bugün , numarasını bile çevirmedim.
:21:

ohhh misss gurur duyuyorum sende allahım darısı basımaaaaa su elmira banada bilsin ahanda butun kadınlar kulubune parti vercem =))) cok pis umutlanıorum biri beni durdursun yaaaaa=)) nese sen ii ol benim falım cıkmazsa bende burda size yaslancam zira=)

ne felaket gün bugün böyle :KK14: sizin için çok üzüldüm arkadaşlar.umarım sizi aldatanlar gerçek sevgiyi bulamazlar :KK50:

Hayatım öyle insanlar sevgiyi bulurlar ama sevgiden anlamazlar çünkü onların kalbi sevgi barındırmaz. Korkarlar bir insanı sevmekten,emek vermekten,uğruna fedakarlık yapmaktan.
KEndileride mutsuzdurlar onları sevenleride mutsuz ederler. ve yarım yamalak,korkak bir hayat yaşarlar.
yani bunlara laf söelmeye gerek yok. onlar belalarını kendilerinden bulmuşlar zaten.

Kızlar Selma toprak sizce nasıl?geçen gün sordum 150 tl isteniyor.Parayı boşa atmak istemiyorum ya iyimi değilmi giden varsa yorum yapabilirmi?geçmiş yorumlara baktım biri çok kötü diğeri çok iyi diyor anlamadım gitti

handecim geçmiş olsun, umarım en kısa zamana toparlarsın. lakin insanın kalbi bu konu yüzünden bir kez kırılırsa bir daha toparlanmıyor. aynı güven aynı saflık kalmıyor devam etse bile. insan içinde hep bir şüpheyle yaşıyor. kimin ne hakkı var buna. eğer böyle bir şeyin olduğuna eminsen iyi yapmışsın. canın çok acıyordur tahmin edebiliyorum ama her şey gibi bu da geçecek zamanla.

böylelikle fal ful işlerinin de topu yere batsın demek istiyorum.

X