İstanbul'da Fal - Falcılar

davul hep diyorumki şuna da baktırıyım dahada baktırmıcam kimseye diye ama cidden şu fal işi insanı çekiyor hep

davul hep diyorumki şuna da baktırıyım dahada baktırmıcam kimseye diye ama cidden şu fal işi insanı çekiyor hep

tmm işte bakın herkes bulsun son baktırcağı kişiyi olmıcak böle .olcak şeyleri de zaten şüphe duymaktan biz olduramıyoruz .geçenlerde biri yazmıştı çok da doğruydu.mutlak kader var bize sunulanlar da ama biz gidiyoruz hep angutları buluyoruz tek suçlu onlar diiil .

hiçbiri hissetmmedi cnm yok tatillere falan gidilmiş akşam yemekleri pazar kahvaltıları daha ne olsun

Handecim bu kadar derdinin arasında ona baktırdın mı buna baktırdın mı diye sormak yanlış belki ama kusuruma bakma... Gül'e baktırmışmıydın sen? Gül bana başka bir kız olayından bahseden biri olmuştu mesela... Ve evet eski sevgilisiyle görüştüğü için ayrıldım... O esas oğlan değildi ama başka denediğim biriydi... Eski sevgilisiyle görüştüğünü öğrenince olayı kapadım hemen daha çok kaptırmadan...
Yani Gül o tip konularda da tutarlıydı da bende ondan merak ettim, kusuruma bakma...
Ve kendini sıkmamaya çalış, herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda...

amin tşkr ederim
mercan bir ayrılığınız daha olacak demiş haziranda toparlayacaksınız demiş ama aldatmadan bahsetmemiş işin ilginç yanı ne biliyomusunuz baktırdığım bütün falcılar bana mayıs ayında çok güzel gelişmeler olacak ilişkiniz oturacak herşey yoluna girecek demiş ve yine hepsi ekim kasım gibi evlilik demiş hepsi aynı şeyleri ve aynı tarihleri vermiş ama durum ortada gördüğünüz gibi

canım kendini üzmemeye calış. kendinde diyorsun herkes aynı tarihi vermiş evlilik için diye. hepsi de sözleşmiş olamaz değilmi?gönlünü ferah tut.hersey gönlünce olsun.

Sevgili handekuka sana engin tecrubelerimden bahsetmek istiyorum :p.. biraz gevseyelim soyle.

Zamanin birinde biriyle beraberligim vardi, gel zaman git zaman biz birbirimize iyice kaynastik, ama asla ciddiye aldigim birisi degildi. Asikta degildim, oylesine birseyler yasiyodum anliyacaginiz. Neyse, bu salak mal sahsiyet bana sifresini verdigi halde kizlarla maillesiyomus ve ayri bi klasor acmis.. Benim o klasoru acmayacagimi neden, nicin ve niye dusunduyse artik! ben bu mailleri okudum. Sonra yazicidan cikartip, eski sevgilimi aradim. Kendisi ayrica benim cok iyi arkadasimdi. Bu yuzden bana yardim edebilicegini dusunmustum. Benimkiyle anlastik bi yerde bulusmak icin, bende eski sevgilime olay bitiminde arabayla yanima gelip beni almasini tembihledim. Olay yerine vardim, bu mailleri suratina firlatip, sunlari okurmusun dedim! Okudu ve yuzu bem beyaz oldu! Saci sakalina karismisti, guya uzulmus beyefendi.. derken eski sevgili arabayla yanima yanasti ve beni aldi, bi kapiyi kapatisim vardiki evlere senlik :))..

Derken biz bunla yine baristik ve bu sefer bana benimle evlenmek istedigini, beni ailesine actigini herkesin bildigini ve yakin zamanda aileleri tanistirmak istedigini soyledi. Bende hadi canim filan modunda.. evime geldim sms attim ve ailemin bu iliskiye karsi oldugunu soyledim.

Sen cok sevdigin icin suan cok kotu koymus olabilir, ben bu olayla dalga bile gectim kendimce.. ama takmamaya calis, dersinide vermissin. Bundan sonra ya adam olur ozur diler degisir, yada yollariniz tamamen ayrilir. :KK19:

Son düzenleme:
Bana mail adreslerini gönderen arkadaşlarıma cevap gönderdim... Yorumlarınızı paylaşamanızı rica ediyorum mailime cevap olarak...

Bu arada yurtdisindaki bi arkadasimin yasadigi bi olayi anlatmak istiyorum, kendisi yabanci. Bunun sevgilisi bi turk kizi ve oldukca ciddi bir iliski yasiyorlar.. evlenmek istiyorlar vs.

Bi gun bu kiz arkadasimda kalmaya gitmis ve laptobunu kullanmis, maillerine bakmak icin. Derken bi ara toilet'e gidince bizimki bakmis neler yapiyor diye. Ve mailinin acik oldugunu gormus ve mailleri tek tek incelemis. Bir degil uc ayri sevgilisi varmis ve biriyle romantik bir Paris tatili yapmis, digerini evinde cokca kere agirlamis ve sonuncusuda is arkasiymis. Bu olayin uzerine kiyamet kopmus tabi. Olacak is degil, hani bir tane olsa neysede uc farkli erkek'te ne! Kizi evinden kovmus ve ayrilmislar tabi ki.. kiz ne yapti etti bilmiyorum ama tekrar barismayi basardi, onu birak suan beraber yasiyolar. Ve arkadasim dogal olarak evliligi geciktiriyor, ama dusunmuyoda degil, cunku kiz artik cocuk yapmak istiyor ve suan karar asamasinda olduklarini biliyorum.

oğlak :) onunki de yayyyyy

Oğlak 2011 de çok zorlanacak biliyorsun değil mi genel olarak, yay burcu erkeği şirin, sosyal uçarı ama sevdimi tam seven, aslında ne kadar özgür bırakırsan o kadar kazanabileceğin erkek tipi.
Merak ettim burçlarını tabi yükselenlerini de bilmek gerekiyor...

koc erkegini nasil zaptedicez :KK70: ben yengec bu arada ama bi astrolojist benim ikizler oldugumu yengectende etkilendigimi soylemisti. nitekim haklida ben asla yengec olamam, daginikligim disinda :p

Oğlak 2011 de çok zorlanacak biliyorsun değil mi genel olarak, yay burcu erkeği şirin, sosyal uçarı ama sevdimi tam seven, aslında ne kadar özgür bırakırsan o kadar kazanabileceğin erkek tipi.
Merak ettim burçlarını tabi yükselenlerini de bilmek gerekiyor...

CNMMM evett biliyorum doğduklarından beri zorlanıyo oğlaklar:) benm yükselenim ikizler .ama tespitin çok doğru yayı ne kadar özgür bırakırsan o kadar kazanırsın ...

CNMMM evett biliyorum doğduklarından beri zorlanıyo oğlaklar:) benm yükselenim ikizler .ama tespitin çok doğru yayı ne kadar özgür bırakırsan o kadar kazanırsın ...

evet asla inatlaşmamak gerekiyor yay erkeğiyle, ne kadar özgür bırakırsan baskı kurmazsan o kadar vazgeçilmez olursun onun için, diğerleri sadece hoş bir seda olarak kalır onun hayatında

yengec ile koc nasil oluyor :).. bu iliskideki en onemli sey onu en iyi anlayan kisilerden birisi olmam ve bunu bilmesidir!

Son düzenleme:
evet asla inatlaşmamak gerekiyor yay erkeğiyle, ne kadar özgür bırakırsan baskı kurmazsan o kadar vazgeçilmez olursun onun için, diğerleri sadece hoş bir seda olarak kalır onun hayatında

katılıyorum ama , aslında en çapkınların başındadır yay akrepden sonra:) ama severse çokkk.bırakır dışarıyı çok da sadık olur .allah a şükür öle dertlerim yok adam sadık ama yapısı işte hesap vermeyi senden aldım kimseye vermem dyo artık hesap kitap kalmadı gerçi:)))

X