İstanbul'da Fal - Falcılar

daragaya7 senin memnun kaldığın falcılar kimler söyleyebilir misin? birde bu forum için uygun bir konumu emin değilim ama reiki benimde ilgimi çekiyor. hatta özel taşlardan oluşmuş bir set bile almıştım, çakralarımı dengelemek için. ama inanırmısın kaç kere başladım bir türlü tamamlamak kısmet olmadı:44:

Canım uzman biriyle çalışman gerek, ama doğru kişiyi bulmak çok önemli, ortada bir sürü şarlatan var, reiki inisiye olmayı gerektiren bir enerji çalışması, hepimizde var bu enerji ama aktif hale gelmesi için inisiye olmak gerekiyor. Burada dikkat etmen gereken inisiye olacağın kişinin hocalarının kimler olduğu yani bir nevi soy ağacına bakman gerekiyor.

Ben geçen hafta Levent'te bir uzmana gittim reiki için değil, reiki ile ben 4 yıldır uğraşıyorum, çakraların aktif olduğunda bu falcı dediğimiz insanlardan çok daha yoğun algı boyutuna geçebiliyorsun. Ama kendin bir şeyler deneme, iyi bir hoca ve iç sesinin sana yakın geldiği insana gitmen gerek. Geçen hafta gittiğim uzmanla psiko terapi yaptık çok başarılıydı, yıllarca üzerinde konuşamadığım kendimle yüzleşemediğim bir konuda nasıl olduğunu anlamadan beni konuşturdu. Ben de bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim. Sintia Mazon netten web sitesini inceleyebilirsin. Benim reiki masterim farklı bir kişi. Sintia Mazon farklı bir enerjiyle çalılştı bende. çok ilginç bir deneyimdi. Reiki masterim Türkiye'nin en eskilerinden Gülcan Arpacıoğlu onun da web sitesine bakabilirsin. İyi araştır içine hangisine yakın olduğun duygusunu yakalıyorsan ona git.

evet aynı kadın ben başlangıçta birsen diye yanlış biliyomuşum...marinin sizi ekmesine üzüldüm bende sonuçlarını çok merak ediyordum...

Kızlar; bugun Mari nin bizi satmasından sonra :) artık fal olayına değil, aldığım kiloları vermeye odaklanıyorum bir müddet :)

Kimi insan üzülünce ağzına lokma koyamaz bense bu üzüntüler sonucu aşırı tatlı tüketerek bu hallere geldim :KK43:

Bu arada; bir arkadaşım Gaziosmanpaşa da oturuyor ve fala çok meraklı hatta O nasıl burda yok anlamıyorum; belki de aramızdadır da benim haberim yoktur :)

O na burda dün Birsen hanım konusulunca; dün mail yazmıstım birsen hanımı tanıyıp tanımadıgını sormustum. Ve biraz once cevap geldi hemen paylaşayım.

O Birsel diye birine gitmiş, birkaç ay once, kadın 3 harflilerinin oldugunu soylemiş, ama neredeyse hiçbir şey bilememiş mevcut durumla ilglili, hem kahve hem tarot kartları kullanıyormus, yanında su tası içinde taşları varmış. 35 Tl e bakmış.

Mınık inn gittiği ile aynı kadın olabilir mi bu acaba.

Canım reikide seviyen yükseldikçe harcayacağın süre de kısalabiliyor, çünkü sembollerle çalışabiliyorsun ve o semboller enrjiyi daha güçlü kullanmanı sağlıyor. Reikiye inisiye olduğunda bir süre bıraksan da o sende var olan bir enerji olduğu için istediğin zaman tekrar aktif hale gelir. sen iç sesini dinle. zamanın geldiyse zaten o sana gelecektir. iyi hoca seni inisiye ettikten sonra senin özgürce çalışmanı sağlayan hocadır bunu da unutma, seni devamlı kendine bağımlı kılmaya çalışan ve ukalalık boyutunda kendisinin yörüngesinde tutmaya çalışan kişilerden uzak dur. Reiki 1. seviyeyi bir hocadan alabilirsin 2. başka bir hocadan alabilirsin. Reiki 1 ve 2 yi aynı anda da alabilirsin. İyi hoca senin enerji boyutunu görür ve hazırsan 2 dereceyi aynı gün de yükleyebilir. Yada bekletebilir. iç sesin ne diyorsa ona yönlen

Benim beğendiğim falcı sorusuna cevabım; ben bu forumdan görerek 2 kişiye baktırdım Selma Toprak ve Elmira. İkisiyle ilgili yorumlarım geçmiş sayfalarda var. Şu anki ruh halim ve iç sesim beklemede kaldığımı fısıldıyor kulağıma:-)))

Canım uzman biriyle çalışman gerek, ama doğru kişiyi bulmak çok önemli, ortada bir sürü şarlatan var, reiki inisiye olmayı gerektiren bir enerji çalışması, hepimizde var bu enerji ama aktif hale gelmesi için inisiye olmak gerekiyor. Burada dikkat etmen gereken inisiye olacağın kişinin hocalarının kimler olduğu yani bir nevi soy ağacına bakman gerekiyor.

Ben geçen hafta Levent'te bir uzmana gittim reiki için değil, reiki ile ben 4 yıldır uğraşıyorum, çakraların aktif olduğunda bu falcı dediğimiz insanlardan çok daha yoğun algı boyutuna geçebiliyorsun. Ama kendin bir şeyler deneme, iyi bir hoca ve iç sesinin sana yakın geldiği insana gitmen gerek. Geçen hafta gittiğim uzmanla psiko terapi yaptık çok başarılıydı, yıllarca üzerinde konuşamadığım kendimle yüzleşemediğim bir konuda nasıl olduğunu anlamadan beni konuşturdu. Ben de bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim. Sintia Mazon netten web sitesini inceleyebilirsin. Benim reiki masterim farklı bir kişi. Sintia Mazon farklı bir enerjiyle çalılştı bende. çok ilginç bir deneyimdi. Reiki masterim Türkiye'nin en eskilerinden Gülcan Arpacıoğlu onun da web sitesine bakabilirsin. İyi araştır içine hangisine yakın olduğun duygusunu yakalıyorsan ona git.

çok teşekkür ederim canım, paylaşımın için verdiğin isimleri inceleyeceğim :)

Canim sorun su ki, basladiginizda devamli yapmak zorundayiz, ben sabah ve aksam olmak uzere yapiyordum.. hatta astral seyahat dedikleri seye kadar ulasicaktim ki cok tirstim.. bedenimin benden bagimsiz bir sekilde yukseldigini hissettim ve korktugumdan kendimi geri cektim ve uyandim.

Yapicagin zaman hergun yapicagina emin ol ve asla yarida birakma, benim dinledigim telkinli meditasyon butun negatif duygularimizi yok etmek icin yapilmisti.. ayrica bu surec herkes icin degisir.. yasadigimiz her an sonuca ulasmak icin bir surec oluyor ve basladigini hissediyorsunuz. Cunku buna biz izin veriyoruz ve cakralarimizi acmak icin belli bi sure yok maalesef. Kisiden kisiye degisir ve yasadigimiz her an bu bariyerler karsimiza cikiyor ve o an ogrendigimiz ve kafamizda degistirmek istedigimiz seylerle karsilastigimizdan ya olumlu hareket ediyoruz yada pisman olucagimiz ikilemler yasiyoruz. Pismanlik asla olmamali, kin, ofke, utangaclik ve aklima gelmeyen bir suru negatif duygulari benligimizden atinca cakralarimiz tamamen acilmis oluyor.

Kisacasi cakra acmak o kadar basit olmayan, emek gerektiren ve kisiden kisiye degisen bi durumdur.

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım, reikiye başlamam gerektiğini düşünüyorum :)

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim canım, reikiye başlamam gerektiğini düşünüyorum :)

Rica ederim ne demek.. ben reiki ile hic ilgilenmedim, daha cok meditasyon ve cakra acmak icin ugrastim, olumlu sonuc almistim kendi kendime.. ama bilen birisinin elinden daha kolay enerjinizi kullanabiliceginize eminim :KK66:

çok teşekkür ederim canım, paylaşımın için verdiğin isimleri inceleyeceğim :)

Canım bu arada iç sesin kime git derse onu seç yazdım ama benim yazdığım isimlerden anlamına gelmiyor bu, ben kendi iletişim halinde olduğum isimleri yazdım ama başka isimleri de araştır lütfen...

Hava çok güzel evden çıkıp biraz kitap okumalı güzel bir cafede:-)

Canım bu arada iç sesin kime git derse onu seç yazdım ama benim yazdığım isimlerden anlamına gelmiyor bu, ben kendi iletişim halinde olduğum isimleri yazdım ama başka isimleri de araştır lütfen...

Hava çok güzel evden çıkıp biraz kitap okumalı güzel bir cafede:-)

çok güzel bir fikir ama malesef çıkamam, annem şu anda biraz rahatsız onun yanında olmalıyım iyileşene kadar

Son düzenleme:
yok marly, elmira genelde ayiriyor hatta bence :) oyle gozlemledim ben buradan..
elmira cok basarili bir falci, %80 dedikleri hep ya dogru ya da cikiyor, dolayisiyla itimad edebilecegini dusunuyorum.

probably Selma Toprağa da baktırmıştınız öyle hatırlıyorum.sizce hangisi iyi

Kızlar yarın caddebostan zeynebe gidicemm daha öncede gitmiştim çok pozitif enerji alıyorum sesinden bile kötü bişi duycak olsam bile gidesim var gelince yazıcam sizeee:)))))

Çok fazla falcı tanımadım ama Elmira bugüne dek gördüğüm en iyi falcı, sadece gördüklerimle değil, duyduklarımla kıyasladığımda da öyle. Çok düzgün bir insan, aldığı her kuruşun hakkını vermek için çırpınıyor adeta. Yalnız tarot en iyi soru-cevap şeklinde verimli olduğundan, sorularınızı hazırlayıp gidin arkadaşlar. Sonra niye kısa bakıyor demeyin, siz soru sormazsanız tarotun söyleyecekleri sınırlıdır, kafanızda yeterince soru varsa (yazıp yanınıza da alabilirsiniz sorularınızı) oldukça uzun bakıyor kafanızdaki her soru ile ayrı ilgileniyor. Ve olmayacak şey için olacak diyen biri değil. İyi veya kötü ne görüyorsa onu söylüyor. Elbette bana baktığı falı anlatmayacağım o benim özelim, size de burada anlatmamanızı öneririm, rumuz kullandığınız için rahatsınız belki ama kimin nerden neyi anlayacağı belli olmaz, neler neler duyuyoruz... Ayrıca bir sonraki gideceğiniz falcı iyi niyetli biri değilse, ve buraya "x kişiden randevu aldım yarın gidiyorum" derseniz, o x falcı da bu sayfaya girip sizin geçmiş mesajlarınızı okursa, eline bir dolu malzeme vermiş olursunuz ve bunu yapabilecek hatta yapan istismarcı falcılar olduğuna eminim.
Benim 6. hissim çok kuvvetlidir, insanları gözlerinden okurum etrafımdaki herkes bu özelliğimi bilir. Elmira temiz ve iyi bir insan, verdiğim para helal olsun, bence hak ediyor. Cafelerde uyduruk 10 dk bakan insanlar 20 tl alıyorsa 75 tl Elmira için çok değil arkadaşlar.
Bu arada ben kafamdaki mesele ile ilgili birbirinden ayrı ve farklı zamanlarda 3 kişiye fal baktırdım, ilginçtir üçü de aynı kelimelerle aynı şeyi söyledi, şaşırdım. Biri 6 ay önce dedi bir diğeri geçende arkadaşım için onunla gittiğim öylesine fal baktırdığım bir yerde başka biri ve en son Elmira.
Bir de söylemek istediğim bir şey var, birkaç ayda bir filan neyse de, sık fal baktırmanın iyi gelmediğini düşünüyorum, yanlış anlamayın ama kendinize çok zarar veriyorsunuz gibi geliyor bana. Sık baktırdığınızda olayları hızlandırmıyorsunuz, çok falcıya gittiğinizde olmazı olur hale getirmiyorsunuz, süreç nasıl işleyecekse yine öyle işleyecek, biraz akışa bırakın. Mesela Elmira gibi birine gidip hemen arkasından başka falcılara gitmek akıl kârı gelmiyor bana, bunu yapmak yerine duyduklarımızın olup olmayacağını beklerken falcılara akıtılan parayı muhtaç bir insana versek belki bu sayede bizim de önümüzde iyilik kapıları açılacak, umarım eleştirimi olgunlukla karşılarsınız. Çaresiz anlarımızın çaresi falcılar değil, ben karşı değilim kendim de baktırıyorum ama aylarca forumu okudum herkesi araştırdım bir tek Elmira'da karar kıldım ve üstüne de başkasına fal baktırmayı düşünmüyorum. Zira ondan daha profesyonel tarot açabilen biri olduğunu pek sanmıyorum.

Doğru söze ne denir ? Her bir kelimene katılıyorum
Sevgiyle..

Cok olumlu gecmedigine uzuldum tatlim, ama icinde kalmadi sonucta. Sen en iyisi Elmiranin dediklerini bekle, ama kendi hayatina odaklan, hic ummadigin anda gelisecektir olaylar. Bana soylediginde ilk once ihtimal vermemistim ve cokta odaklanmamistim, ama soyledigi bir bir ciktikca guvenim oturmaya basladi.

evet canım en iyisi Elmira nın söylediklerini beklemek.

X