İstanbul'da Fal - Falcılar

ya biri inci cafe için mangonun karşısındaki sokak demiş ama
ayhan ışık sokak orası mı be bilmem pek taksimi yılda bir falcı için gidiyorum sadece zaten bir armağana bir de demete gittim orada ikisi de ayhan ışık sokaktaydı zaten o sokakta her cafede fal bakılıyor
inci cafede belki ünlü 2 falcı vardır binnur oraya geçmiştir olamaz mı olabilir

hayır canı ayhan ışık sokak melekler kahveri, kadınlar kahvesi, symbolün olduğu sokak
yani o sokakata olsa gözüme çarpardı diye düşünüyorum. en sık kadınlar kahvesine gidiyorum ben çünkü. binnurda geçmiş olabilir inci cafeye. ama sokak yanlış olabilir demek istedim ben.

arkadaslar su kadıköydeki handandan bahsetti biri... emin misiniz güzel midir.. 15 milyonmus aradım çünkü. başka kimse gitmedi mi ona..

şu fallara verdiğimiz paraları hayır işlerine harcasaydık hem günaha girmemiş olurduk üstüne birde sevap kazanırdık. bende baktırıyorum baktırıyorum sonra pişman oluyorum. gülle ilgilide çok iyi şeyler yazılmış. ayy yeni birileini duydukça denemek istiyorum. önceden terapi gibi görürdüm falı. şimdi faldan kurtulmak için terapiye ihtiyacım var.

bende onu diyecektim vallahi toplanıp bi hayır işi kuralım ya da ne bileyim sosyal bi aktiviteye katılalım
yazık ediyoruz eskiden ben de falcıya gittiğimde en az 1 hafta mutlu gezerdim şimdi iyiden iyiye depresyona girdim napcam bilmiyorum

arkadaşlar ben şu son 2 yıl deli gibi baktırırdım.. şu anda canım bile istemiyor baktrımak çünkü boku bokuna baktırmışım o an ki terapi ama indirdim seanslarımı.. dilekten daha iyi birini bulursam artık ona giderim ama arayışlara da girmiorum rastgele çünkü paralar gidiyor..çünkü ha şu cafe ha bu cafe die die ha başka keşfedim die die giti bu paralar...en azından doğru düzgün birini bulsak onda sabitlensek en azndan ona da sık sık gitmeyiz çıktı mı giderizz yanii ne bilimanam yaa offf efkarlandım bak şimdi gidim de bi kahve yapım bari kendi kendime baka baka geliştirdim kendimi vala :KK70:DD bu arada şu inci cafeye gidicektim nesrin için o da mantıksız geldi..düşündüm de o kadar ooooo çokkk iyii buu diyene gittik te bi bok olmadıı..nesrin mi biliceekk sanki...binnura da gittim ben 5-6 kez o anı biliyor gelecekle de iyi mantık yürütüyor ama bana tutmadıı. yaaa arkadaşlar rodos vardır bilirsiniz yada duymuşsunuzdur...ünlülere bakar o adam ama 3 arkadaş gitmiştik geçen sene...o anı olduğuuuuuuuu gibii ama anlatamam araba plakama kadaarrrr bildiii artık şookluk bi durumduuuu.. ama nolduuuuuu geleceği tutturamadııı dombili baykuşş... en iyi denilenler bilee artık zor tutturuoo,...nese artık istanbula döndüğümde, aranızda giden olupta iyi birini keşşfederse ona giderim ama size de her sölenene gitmeyin ben çok yaptım hüsranla sonuçlandıı..her neysee sevgileeerrr...

tamam sen onu dene birileri bakırköy tarafını ben hafta içi binnurla dilek dört bi koldan dağıldık mı istanbula bu işten alnımızın akıyla çıkıcazturkbayragi

valla doğru diyorsun alevko, ben gene arada mutlu oluyorum fal baktırınca ama benide remziye çok fena etkilemişti. çok negatif bir kadın asla gidilmemesi gereken falcı kim deseler direkt onu derim yani.

Fakat bu işin içinden çıkayım artık bu kadar fala rağmen benim iş olmayacak diyorum ama şu rahşanıda merka etmiyorum değil...

urmilla seni o kadar iyi anlıyorum ki. benim fal işlerim dediğim gibi yılda 2-3 tü. ben ara ara binnura gidiyordum. sonra daha önce topicte bahsetmiştim. evlendim eşimden ayrıuyım filan. o ara çıktım çığrından işte. dilek e gittim arkadaşımla. resmen şok oldum. geçen sene temmuzdu. kadın direkt eşimden ayrı olduğumu aslında bu ayrılığı istemediğimizi filan bildi. biz biraz aileler yüzünden ayrılıyoruz. bana dedi ki sen bu adamdan bu sene imkanı yok boşanamazsın. ben diyorum o istiyor ben istiyorum neden boanmayalaım. siz istesenizde ben görmüyorum dedi. tabi dava tarihimiz belli değil o zamanlar. dava tarihi çıktı şubat. kadın bana diyor bundan ses çıkacak masaya geçiyorum annemler arıyor seninki dolanıyor buralarda diye. sonra yok şu zaman olacak arayacak filan. baktım her dediği çıkıyor müdavimi oldum. neredeyse her hafta gider hale gelmiştim. sonra gitmelerim seyrekleşti. birde sık gidince tanıyor ve kısa bakıyor bu müdavimim oldu diye. o yüzden ben başka birini arıyorum. yoksa he dediği çıkmasada arada dediği çıkan bana dilek. onun dışındakiler o kadar tutturamadı.

dün falcıya gittiğimde baktı tüm kzıların eline kimsenin elinde yüzük yok
sonra herkesin falını dinledim kutu kadar cafe zaten dertler hep aynı
valla ben de bu kadar salak kızın derdini dinlesem ben de yorum yaparım bakıyorum da erkeklerin fal yorumları hiç çıkmıyor lehinde neden çünkü onların derdi ne belli değil
zaten artık ben de işi öğrendim hiç yorum yapmadım kadın artık yalvardı çıtlat biraz diye e ondan sonra da yorumlar ona yönelik gelmeye başladı ne bilim işallah boyle boyle soğuyacam bu işten

ben iyi birini bulsam bir daha falcıya gitmeyecem o yüzden sizin dileği bi deneyecem o da burcu ve leventin dediklerini derse bi daha da gitmem kırar dizimi beklerim burcu ve levente inanmama rağmen ilk başlangıçta biraz karıştırmaları yüzünden acaba bi değişiklik olur mu diye bi umut içindeyim

tamam sen onu dene birileri bakırköy tarafını ben hafta içi binnurla dilek dört bi koldan dağıldık mı istanbula bu işten alnımızın akıyla çıkıcazturkbayragi

kaydirigubbakcemile3 Alevko, şen çok yaşa emi. Gerçi başka türlü olacak gibi değil. Birimiz Kadıköy, diğerimiz Taksim, biri Bakırköy, diğeri de Avcılar ve bütün şehir dışı. Ha Kadıköy'e giden arkadaş bir zahmet Üsküdar'daki Arzu'ya da uğrasın. Böylece toptan bu işi bitiririz.kaydirigubbakcemile3

Yok ya bitmez bu falcılar, bir anda yeni üyelerle yenileri ortaya çıkıyor. Birkaç sayfa önce bahsedilen falcıları unuttum. Artık gerisini siz düşünün.

Son düzenleme:
urmilla seni o kadar iyi anlıyorum ki. benim fal işlerim dediğim gibi yılda 2-3 tü. ben ara ara binnura gidiyordum. sonra daha önce topicte bahsetmiştim. evlendim eşimden ayrıuyım filan. o ara çıktım çığrından işte. dilek e gittim arkadaşımla. resmen şok oldum. geçen sene temmuzdu. kadın direkt eşimden ayrı olduğumu aslında bu ayrılığı istemediğimizi filan bildi. biz biraz aileler yüzünden ayrılıyoruz. bana dedi ki sen bu adamdan bu sene imkanı yok boşanamazsın. ben diyorum o istiyor ben istiyorum neden boanmayalaım. siz istesenizde ben görmüyorum dedi. tabi dava tarihimiz belli değil o zamanlar. dava tarihi çıktı şubat. kadın bana diyor bundan ses çıkacak masaya geçiyorum annemler arıyor seninki dolanıyor buralarda diye. sonra yok şu zaman olacak arayacak filan. baktım her dediği çıkıyor müdavimi oldum. neredeyse her hafta gider hale gelmiştim. sonra gitmelerim seyrekleşti. birde sık gidince tanıyor ve kısa bakıyor bu müdavimim oldu diye. o yüzden ben başka birini arıyorum. yoksa he dediği çıkmasada arada dediği çıkan bana dilek. onun dışındakiler o kadar tutturamadı.

hakkında hayırlısı olur işallah canım kasım demişsin tarih için en son var mı bi gelişme madem başkaları yüzünden ayrılıyorsunuz asıl onları çıkarın hayatınızdan bu zammanda evlilikler kolay yürütülmüyor dilek ne diyor sonunuza peki

dün falcıya gittiğimde baktı tüm kzıların eline kimsenin elinde yüzük yok
sonra herkesin falını dinledim kutu kadar cafe zaten dertler hep aynı
valla ben de bu kadar salak kızın derdini dinlesem ben de yorum yaparım bakıyorum da erkeklerin fal yorumları hiç çıkmıyor lehinde neden çünkü onların derdi ne belli değil
zaten artık ben de işi öğrendim hiç yorum yapmadım kadın artık yalvardı çıtlat biraz diye e ondan sonra da yorumlar ona yönelik gelmeye başladı ne bilim işallah boyle boyle soğuyacam bu işten

biriz mi bu bahsettiğin

haklısın choles,
bu topice yazdığım yorumlardan sonra kk üyeliğim nilüfere yükseldi. varın ötesini siz düşünün. kendimden pay biçince bunu görüyorum düşünün diğer üyeleri kaydirigubbakcemile3

X