İstanbul'da Fal - Falcılar

siz geyiğe geçmeden önce tartışmalarda dinmişti.
ama geyiğe devam edin, bazen oda gerek :KK37:

yannız şu istihare olayını çok kısa sürede bende yapacağım. ne zaman yapcamı söylerim.
eğer takibinde 3-5 gün nikim ortalıkta gözükmezse bilin ki çarpıldım :KK37:

ahahahha=)) korkma minik, ışığa doğru gel, ilahi yolda çarpılmak yoktur, töve estağfurullah allahım sen affet ben iyi biriyim:)

yok yok içten kalben dua et güzelim en iyi o görür o anlar seni, gazan mübarek olsun şimdiden, hadi bakalım:KK34:

hande ben bakıcam sana fal söz :KK37:
hemide çıkma garantili. bekle beni :KK76:
hadi iyi geceler.
yazın zaten ağlamaktan şişmiş gözlerle gitcedim işe, uykusuzluktan mor olmuş keş gibi gözlerle gideceğim şimdide.

falınız fallansın e'mi ne demekse artık :KK37:

yazın işe gitmicem tabe yarın gidicem , hadi gittim bahtsız bedeviler ayh bahtsız bayanlar kulubü

cidden bir dünya geyik yazı okumaya mecbur bıraktıysak affola...bizim nickleri görünce atlayın sayfaları kızlar...kadınlar kulübü değil kaybedenler kulübü sanki...pehhhh

oynayaraktan terk ediyorum buraları iyi geceler herkesee:KK66::KK66:

şimdi hatırladım da emine bana ara da ben sana bi istiareye yatayım demişti ben de aramamıştım ne gerek die
yoksam hatayı o gece mi yaptım
hoyff aklıma takıldı
ben istiareye yattıydım görecegimi de gördüydüm ama ona bile inanmak istemedim
noldu aman bırakın gelecekle ugrasmayı yaşayıp da görmek en güzeli

ya hala mı elmıra yaaa vallaa arkadaslar bır fun club acın sızz cıddenn ıyı cıktı yanı napalım yaaa..
acın bır bolum elmıra en ıyı falcı falan dıye orda bol bol sadece elmıra konusun...
sımdı bukadar anlasmısız konu kapanmıs bu kadar yazının ustune basamı donecez tekrar

şu son zamanlarda bizi en çok etkileyen Elmira oldu. tabiki ondan konuşacağız.

şimdi hatırladım da emine bana ara da ben sana bi istiareye yatayım demişti ben de aramamıştım ne gerek die
yoksam hatayı o gece mi yaptım
hoyff aklıma takıldı
ben istiareye yattıydım görecegimi de gördüydüm ama ona bile inanmak istemedim
noldu aman bırakın gelecekle ugrasmayı yaşayıp da görmek en güzeli

benim için de yattı olumlu gördü,gercekten de olumlu olmustu amaaa....
yol uzun bencede yat senn:KK53:

en çok sana çıksın bebeğimmm...hepimize çıksın insallahhh
ama dur iyiler çıksın,begenmedıklerımız cıkmasın:KK53::KK53:

yok valla keske onlar cikmasa.. maalesef hepsi birden cikiyor! ve bu benim gucumu tuketmeye yetiyor.. neyse hayirlisi olsun.

bak yine çektin beni bu tarafa
ben olmam gereken topicte falcı abla edasıyla kaderdaşlarıma yardımcı oluyordum

seni o zmaan mehter marsıyla kaderdaşlarının yanına ugurluyorum
ama o topıc 2 gıdım ılerlemıyor kı yaa hem ben senı cıkarıp alacam o topıctenn:KK33::KK33:
neysemm sımdı yarın gülün diğer bir tarihinin son günü hala umudum var annemmm:KK37:

yok valla keske onlar cikmasa.. maalesef hepsi birden cikiyor! ve bu benim gucumu tuketmeye yetiyor.. neyse hayirlisi olsun.

keryneia'cığım önemli olan doğru Falcı nı bulman canım.Sana frekansı tutmuş.. daha ne istiyorsun çok şanslısın ....:KK66:
bende de aile ile ilgili Elmira nın söylediği bir şey var ki söylediği şey faldan sonra duydum.. elmira tam üstüne basmış diyorum :KK66:

anacım hediye diye muska gönderilir mi ya
siz de bilmeden etmeden ne diye kabul etmişsiniz

ozaman benim sağlık problemim vardı kendi kendine biz bişey demeden hocaya gitmiş bana sağlık için babamada bir yalanla sözde baktırmışta şu bu olmuş diye iyilik için gönderdi şüphe edecek durum yoktu ozaman çünkü gönderen sevgili babamın aynı anneden babadan doğma yakını anlayın artık kim olduğunu ama kendiside biliyor şu anda bildiğimizi annem telde yüzüne söyledi lap diye oturdu söyleyecek söz bulamadı korkusuna karşımıza çıkamıyo

ozaman benim sağlık problemim vardı kendi kendine biz bişey demeden hocaya gitmiş bana sağlık için babamada bir yalanla sözde baktırmışta şu bu olmuş diye iyilik için gönderdi şüphe edecek durum yoktu ozaman çünkü gönderen sevgili babamın aynı anneden babadan doğma yakını anlayın artık kim olduğunu ama kendiside biliyor şu anda bildiğimizi annem telde yüzüne söyledi lap diye oturdu söyleyecek söz bulamadı korkusuna karşımıza çıkamıyo

anladım canım neyse en azından anlamışsınız

mbildi, hayatımda ilk defa, bu kadar uzun bir yazıyı hiç noktalama işareti kullanmadan yazan birisini gördüm, okuması çok zordu.
yine de uzun uzun yazmışsın, teşekkürler :)

teşekürler bukadar uzun olunca işaret koyulmuyo hayatımda noktalara virgüllere yer yok:KK69:

acaba verilen tarihleri bekleyince mi olmuyor ben hep takvim sayıyorum herkes aynı tarihi söylüyo ama o gün gelip geçiyo hiçbişey olmuyor ama saymadanda olmuyor insanın aklının bir köşesinde olunca ben size bir falcıdan daha bahsedeyim kimdir nedir biliyorum korkuma soramıyorum benim annemin çalıştığı yerde patronlarının falcısı varmış bi gün işyerine kadını çağırmışlar herkes baktırmış annem eve geldiğinde tabi bazı şeyleri söylemedi bana anlatmak istemedi ama kadının söylediği herşey çıktı hele birtane bişey söyledi o söz yüzünden 2 sene psikolojim bozuldu ya gerçek olursa diye ama bu yl oldu benim için kötü birşey ama oldu başka şeylerde oldu ama beni etkileyen yanı şu olmuş yada bu olacak değilde ben o gün ne yaptım nereye gittim sanki bana gizli kamere takışlar gibi annem geldiğinde sen bu gün şu gün şunu bunu yapmışsın özel hayatımla ilgili şeyler her şeyi söyledi korkuma yalanlamak zorunda kalmıştım ama hepsi doğruydu bitane yanlış yoktu onu çok merak ediyorum çaktırmadan öğrenicem onuda lafını açmam lazım

X