İstanbul'da Fal - Falcılar

Bir süredir takipteyim Damla mı Neriman mı Safiye mi dite, galiba hiçbiri😅anda beğenenler oldu da gelecek hiç olmuyor dimi ya. yaşayıp da göreceğim şeyi önceden bilme merakımı yenmemlazın galiba🙃.

Bir süredir takipteyim Damla mı Neriman mı Safiye mi dite, galiba hiçbiri😅anda beğenenler oldu da gelecek hiç olmuyor dimi ya. yaşayıp da göreceğim şeyi önceden bilme merakımı yenmemlazın galiba🙃.
Sen bunlara baktırdın mı canım? Yorumun nedir onlar hakkında?

Bugün eski sevgilimle buluştuk şöyle ki en doğru çıkan Duygu Deniz oldu. Onun falında kullandığı kelimeleri bana söyledi sevgilim. Diğer falcılar hep yakın tarihler verdiği halde Duygu Deniz o kadar kolay olmaz bu iş demişti haklıymış. Damla iletişim tarihini aşağı yukarı bildi ama çok pembe kaldı gelecek konusunda. O kadar kısa sürede sorunlarımızı halletmemiz imkansız.
Duygu deniz numarasını atar mısınız

Safiye’yi deneyimledim ben de diğerlerini merak ediyorum 😀 Safiye’ye de baktıralı 2 hafta oldu beklemedeyim çıkacak mı dedikleri bakalım 😀

X