İstanbul'da Fal - Falcılar

Banada falcı önerir misiniz acaba
Benim iki tane memnum kaldığım var bakırköyde Çiğdem var ama sıra bulmak çok çok çok zor
Birgül var sosyal medyadan tanıştım tüm arkadaşlarıma önerdim onlarında çıktı benimde çıktı ama Birgül tatildeydi döndü fakat yoğunluğu nedir bilmem yarın bakar mı bilmiyorum uygun fiyat olduğu için dedikleri çıktığı için memnunum
Başka önereceğiniz var mı bir kaç şey danışmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar, bir süre önce Zeynep ile ilgili kötü yorum yapmıştım. Fakat olaylar dediği gibi ilerledi ve bana dediklerinin yüzde 70i çıktı. Kadının günahını aldım. Bilgilendireyim dedim.

Banada falcı önerir misiniz acaba
Benim iki tane memnum kaldığım var bakırköyde Çiğdem var ama sıra bulmak çok çok çok zor
Birgül var sosyal medyadan tanıştım tüm arkadaşlarıma önerdim onlarında çıktı benimde çıktı ama Birgül tatildeydi döndü fakat yoğunluğu nedir bilmem yarın bakar mı bilmiyorum uygun fiyat olduğu için dedikleri çıktığı için memnunum
Başka önereceğiniz var mı bir kaç şey danışmak istiyorum
birgül no atabilir misiniz acaba

valla demet 500tl lik asla bakmıo ona 500 vereceğinize aynı kafede asaf bey var ona baktırın uzun uzun ve nokta atısı cok

Arkadaşlar merhaba. Bakırköy laf cafe kuzey e fal baktıranlar buradan veya özelden bana yazabilir mi rica etsem. Çok sevinirim :)

X