İstanbulda Kiralık/Özel Dikim Gelinlik Hk.

gardrops

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2023
30
25
Kızlar merhaba, bu Temmuzda İstanbul'da düğünüm olacak. Gelinlik bakmaya başlamak istiyorum, aslında kiralık bir gelinlik ilk tercihim ama kiralık gelinlik veren yer bulamadım. Tercihimize göre özel dikim gelinlik dikerek kiralık veren yere de hiç rastlamadım. Özel dikim olarak İstanbulda birkaç modaevinin tasarımlarını beğendim. Moda evlerinde gelinlik satın alan ya da diktiren var mı? Kiralık ya da satılık olarak sizlerin önerebileceği gelinlikçiler hangileri yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Ben Kadıköy Sibel Kaya'da yaptırdım memmun kaldım beğendiğim şekilde çok kısa sürede bedenime göre diktirdim🌸 üç kez giydim. İki düğünüm bir fotoğraf çekimim oldu kuru temizleme de yapıldı hiç bir sorun olmadı. Kiralık ve satılık da verebiliyor

G gardrops

Ben gelinliğimi Fatih'te Aysira'dan satın almıştım. Gezerken özel dikim olan birkaç dükkana da rastlamıştım. Birde Fatih tarafına bakın vaktiniz varsa. Çok sayıda gelinlikçi mevcut.

Kızlar merhaba, bu Temmuzda İstanbul'da düğünüm olacak. Gelinlik bakmaya başlamak istiyorum, aslında kiralık bir gelinlik ilk tercihim ama kiralık gelinlik veren yer bulamadım. Tercihimize göre özel dikim gelinlik dikerek kiralık veren yere de hiç rastlamadım. Özel dikim olarak İstanbulda birkaç modaevinin tasarımlarını beğendim. Moda evlerinde gelinlik satın alan ya da diktiren var mı? Kiralık ya da satılık olarak sizlerin önerebileceği gelinlikçiler hangileri yardımcı olursanız çok sevinirim.
dcey- davet çok elbisem yok var akaretlerde yerleri. Randevu ile gidiliyor, internet sitesinden bakın, bir yığın kiralık gelinlik var orda.

dcey- davet çok elbisem yok var akaretlerde yerleri. Randevu ile gidiliyor, internet sitesinden bakın, bir yığın kiralık gelinlik var orda.
Merhaba cok tesekkür ederim, ancak deneme ücreti bana biraz fazla geldi. Belki begenmeyeceğim yada beden olarak bana olmayacak bir gelinlik için o fiyatlarda bir ücret vermeyi istemedim açıkçası, öneriniz için çok teşekkür ederim ☘️

X