İstanbul'da kuaför önerisi

neva12

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
413
445
32
Merhaba kizlar;
Saçlarım daha önceden işlemli. Birden fazla renk tonu var. İstiyorum ki güzel bir ombre/ sobre yapılsın. Bir de saçlarım kıvırcık. Çok sıkıldım bu şekilde kullanmaktan. Kalıcı düzleştirme istiyorum. Kreatin ile yapıyolar. Bana İstanbul'da tercihen Avrupa'da ( ama uygun çok iyi yerleri biliyorsanız Anadolu'da olur) kuaför önerebilir misiniz? Fiyat performans yerleri olsun. Instagram'dan bakıyoruz AA cok güzel vs. Gidip boyatinca bambaşka bir şey çıkıyor. Biraz düzgün bir yer olsun. Fiyatı normal olsun.. önerilerinizi bekliyorum.

2 sene önce Ankara'ya taşındığım için güncel fiyatlarını bilmiyorum ama boyattığım zamanlar hem boyamasından hem fiyatından memnundum, Avcılar'da Tunca Topaç kuaför var meydanda hemen, ben Ümit'e boyatıyordum. Yakınsanız bi fiyat alın isterseniz.

Merhaba,
Son 2 yıldır Kartal Meydan da Sacha diye bi yere gidiyorum isterseniz Barış bey ya da Sinan bey e işlem yaptırabilirsiniz. Ben ve arkadaşlarım memnun kaldık. Instagrama sacha yazınca çıkıyor. Şuan kampanya var diye biliyorum Ombre+bakım+kesim omuz boy için 800 TL den başlıyor olarak iletmişlerdi.

Bu arada bütçeniz var ise mutlaka Ümraniye civarındaki Point Hair Studiyo ya bir bakmanızı öneririm biraz pahalı ama mükemmel saçlar yapıyorlar. Orada Tuncay bey çok ilgili. Fiyatlar ise minimum 2.000 TL den başlıyor.

Şimdiden hayırlı olsun, :)

X