İşte Benim Mucizem Yavrularım😍😍😍

Sariseker8787

DertEttiğinKadarDuaEtmiyorsunOYüzdenGerçeklesmiyor
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
630
708
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım.Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. Dudaklarimda aşırı sivilce çıktı ve incecik olan saç tellerim elektrik çarpmış gibi kabardı. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN❤❤❤

Son düzenleme:
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım. En çok keyif aldığım topikte sevgili N Nana Ana nın topigi 2020 bize bebekle gel topigiydi. Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
N Nana Ana L Loriklorik @Maisiyah345 @Aybush Sosyete123 Sosyete123 @Karagullu F Fatma KTL B Baharyagmuru35 Oriana Oriana @Nurrn @Mrvackkl

Yasadiklarin gercekten zor seyler Allah birdaha yasatmasin bende inaniyorum bebekleri gorecegine hemde ikizzz ❤❤Allah im saglikla kucagina almayi nasip etsin sorunsuz bir hamileligin olur kolaycacik gecer insallah cok sevindim senin adina gercekten .. hersey guzel olacak bence icini ferah tut bizede atarsin artik ultrason fotoğraflarını gidince

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım. En çok keyif aldığım topikte sevgili N Nana Ana nın topigi 2020 bize bebekle gel topigiydi. Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN❤️❤️❤️
N Nana Ana L Loriklorik @Maisiyah345 @Aybush Sosyete123 Sosyete123 @Karagullu F Fatma KTL B Baharyagmuru35 Oriana Oriana @Nurrn @Mrvackkl
Çok güzel okurken cok duygulandım canım allah ikizlerini sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah bizede boool Bol dua et en kısa sürede bizde mucizelerimiZe kavusalım inşallah 🙏🏼🙏🏼🎈🎈

Yasadiklarin gercekten zor seyler Allah birdaha yasatmasin bende inaniyorum bebekleri gorecegine hemde ikizzz ❤❤Allah im saglikla kucagina almayi nasip etsin sorunsuz bir hamileligin olur kolaycacik gecer insallah cok sevindim senin adina gercekten .. hersey guzel olacak bence icini ferah tut bizede atarsin artik ultrason fotoğraflarını gidince
Allah razı olsun canımm senin test sonucunu bekliyorum Atarım tabiiii atmammi vajinal ultrasonla baktı. Daha kese için erken ama ikiz gebelik dedi doktoruma güveniyorum ve hala inanamıyorum. Şu an adet gibi kanamam devam ediyo. Ama hiçbir sıkıntı yok dedi.

Çok güzel okurken cok duygulandım canım allah ikizlerini sağlıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah bizede boool Bol dua et en kısa sürede bizde mucizelerimiZe kavusalım inşallah 🙏🏼🙏🏼🎈🎈
Amin aminnn Allah bin kere razı olsun en kısa zamanda alın bebiş haberlerinizi insaAllah
Umudun bittiği yerde başlıyor tüm umutlar 🤲🤲🤲

Rabbim sen evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkese bu duyguyu nasip et Rabbim hepsininde guzel haberlerini duymayı nasip et. Ben inandım sen verdin sen isteyen Sana inanan çektiği tüm acıya rağmen umutla bekleyen hiçbir kulunun ellerini dualarını geri çevirme Rabbim. Şu an adet gibi aşırı kanamam var ama hamileyim. N Nana Ana yine bildin bekle üzerine görmüş olabilirsin dedin. Dilerim Rabbim en en ennn kısa zamanda yavrunu kucağına aldırsin 🤲🤲🤲🤲🤲

Yaaa cok cok mutlu oldum. Okuyunca gozlerim acildikca acildi 😍 cok duygulndiim. Allh soletmis gercektn kucugune . Halis niyetinle Rabbim de kismet etti. Insllh saglikla ilerler de kucagina alirsin yavrulrini. Cok guzel yaaa 😍 insllh ikiz isteyen N Nana Ana L Loriklorik ve Bal0ncuk Bal0ncuk a da nasip olur bole mucizeler

Gözün aydın canım benim inşallah hayırlısıyla ikisi de kızdır 🙏🏿
Hayırlısını versin sağlıkla al kucagına.. 😊 Çok ama çok sevindim su günlerde böyle güzel seyler okumak insanı motive ediyor 💕❤️
Rabbim yavrucaklarınla güzel günler nasip etsin ve KOCAMAN AMİN İSTEYEN HERKESİN HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLADI OLSUN. RABBİM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN 🙏🏿💕

Gözün aydin ikisi de kızdır insallah
Aminnn insaAllah Allah bin kere razı olsun. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar versin kucagini doldursun hayırlı haberlerini almayı bana nasip etsin öyle içten ağlayarak dua ediyorumki Rabbim sen herşeye kadirsin🤲🤲🤲🤲

Allahım seni yerim ben yaaa inan hep aklimdaydin canim dun msj atiyim dedim dur dedim kendi kendime yarin atayim yani bugun icimde bir sevinc vardi sanki kardesim bana mutlu haberi verecek rabbjm binlerce şukür olsun bir tane beklerken iki supriz ben eminimki ikiside kiz 🤗🤰🤰🤰🧚‍♀️dualar boşa degildir canim benim helede baskasinin sana yaptigi dualar gurban oldugum rabbim.ne buyuk bak gordun karamsar olma var demistim sana adim kadar emindim kanamalarin icin bol bol istrat et canim benim benimde suan ole poregestan vermistir ihtimalle vajinal kulan derim agiz yoluyla cok yan etki yapiuo ayyyy neyapcagimi bilemedim simdi cok mutlu oldum canim benim.rabbim gonlumüzden geceni hayir eylesin sag salim al kuxagina yavrularini 🤰🤰❤❤❤🤲🤲🤲🤲

Allahım seni yerim ben yaaa inan hep aklimdaydin canim dun msj atiyim dedim dur dedim kendi kendime yarin atayim yani bugun icimde bir sevinc vardi sanki kardesim bana mutlu haberi verecek rabbjm binlerce şukür olsun bir tane beklerken iki supriz ben eminimki ikiside kiz 🤗🤰🤰🤰🧚‍♀️dualar boşa degildir canim benim helede baskasinin sana yaptigi dualar gurban oldugum rabbim.ne buyuk bak gordun karamsar olma var demistim sana adim kadar emindim kanamalarin icin bol bol istrat et canim benim benimde suan ole poregestan vermistir ihtimalle vajinal kulan derim agiz yoluyla cok yan etki yapiuo ayyyy neyapcagimi bilemedim simdi cok mutlu oldum canim benim.rabbim gonlumüzden geceni hayir eylesin sag salim al kuxagina yavrularini 🤰🤰❤❤❤🤲🤲🤲🤲
Aminnnnnn kardeşim Allah bin kere razi olsun güzel dileklerin için. Duaların gücü kardeşim sen ve bana dua eden tüm kardeslerimden Allah bin kere razı olsun gonlunuzdeki en buyuk muradi versin insaAllah. Seninde hayırlı haberlerini bekliyorum kardeşim iyiki tanıdım seni iyiki😍😍😍

Yaaa cok cok mutlu oldum. Okuyunca gozlerim acildikca acildi 😍 cok duygulndiim. Allh soletmis gercektn kucugune . Halis niyetinle Rabbim de kismet etti. Insllh saglikla ilerler de kucagina alirsin yavrulrini. Cok guzel yaaa 😍 insllh ikiz isteyen N Nana Ana L Loriklorik ve Bal0ncuk Bal0ncuk a da nasip olur bole mucizeler
Aminnnnn insaAllah Allah bin kere razı olsun. Bu üç canımla onlar için dua edeceğim ve inaniyorumki biz dogurmadan onlardan gelen heberle sevincimiz kat kat artacak ben inanıyorum 🤲❤️

X