İşte buduurrr..Bizim yerimiz

bende beyaz tenliyim hafif bugday tenliyim bak yanına getirme ben senden güzelim hııhhh:))))
bana sarıyı cok yakıstırıyolar ben de yakıstırıyorum yakıyorum ortalıgı hııhhh hehehehhehe bana cirkin demeyin döverim sisi haaaaaaaaaaaaa :))))))))))))))) ay ben cok kopleksliyim haaaa lerledim haaaaaaaaa

ben akrepin giysilerini gördüm manken gibi vallahisüprizzzzz

kızlar cildiize hangi marka ürünlerle nemlendiriyosunuz göz altı kıremi ne kullanıyosunuz dagıtım biraz ortalıgııı :))))))))))))))))))))))

kızlar çocuk uyudu benim kociş uyanık daha tv izliyo ben bi çalışma yapıp gelsemmi :)))))

kız derya ben geri elbiseleri kaldırdım kızz satmaya kıyamadım canım ama iyi vakit gecirdim haa süper oralar ya geziniyom bişilerde aldım ama daha gelcek :))))))))))))))9

kız derya sende hep calısma yapıyon amannnn kocanın gözü acık olmasın hemen atlıyon heheheh:))))))))))) allah ceninii almaya deli gariii git git yapta gel hemenn

kız derya sende hep calısma yapıyon amannnn kocanın gözü acık olmasın hemen atlıyon heheheh:))))))))))) allah ceninii almaya deli gariii git git yapta gel hemenn

akşam çalıştım gerçi bu gece gerek varmıdırki :))) kız delü napayım tutturayım diye ::eek::eek:)))))))

alemsiniz haa kacırmayın herifleri biz birbirimize kardeş kardeş bakıyoz aklımıza gelmiyo eşim geliyo yanıma hööööööösssssssss elleşmeeeee diyom öte yeriiiiiiiiiiiiiiiiii diyommm :))))))))))))))))))))))

Bu bölüm geyik bölümüde olsa site icerisindedir ve site kurallari gecerlidir. Lütfen kurallari bir kere daha okuyun ve uygulayin yasakkelime

Son düzenleme:
kızlar sizde benim gibi gece kuşusunuz heralde çalışmıyosunuz bende ölee bebek olana kadar rahatız sonra uykusuzluk bizi bekliyooo haberiniz olaaa ozaman sabahlarıda uyuyamıcaz

kızlar 31 mayısta rengli oldum 06 haziranda bitti . 07 haziranda ilişkimiz oldu sonrasında 10 haziranda oldu , 12 haziran sabahı oldu ama eşim boşalamadı adamın çişi varmış :)))) şimdi ben ne zaman yumurtluyor olacağım göğüslerimde adet öncesi hafif ağrı var 1 tanede sivilce beklenen adet tarihim 29 haziran yardımcı olurmusunuz

X