Sivilceli Ciltler Isveç iksiri ile çil,leke,siyah nokta ve kırışıklıklara mucizevi kesin çözüm!!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

papatya1974

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2010
19
0
alkisalkisalkis***Arkadaşlar Benim ve teyzemin bizzat denediğimiz; Bitki ve Güzellik Uzmanı Gülden Çimen'in Türkiyede tanıtımını yaptığı İsveç iksiri Çilleri,lekeleri,siyah noktaları ve yüzdeki kırışıklıkları 15 gün içerisinde tamamen izole ediyor.

Şu an teyzemin yüzünde kırışıklıklardan eser kalmadı.Görenler hayrete düşüyor ve inanamıyorlar.İnanın ben de şaşkınlık içindeyim.

Benim de yüzündeki siyah noktalar ve sivilcelerde tamamen kayboldu.

Sizlerle bu mucizevi iksiri paylaşmak istedim.

İsveç iksiri müthiş bir izleri iyileştirici buluş.32 çeşit bitki ve bitki suyularından özel formüle edilerek yapılmış. Eskilerden kalma yara, yanık, sivilce ve hatta derin yara izlerini dahi geçirmekte bulunmaz bir bitkiselmiş..:sm_cool:

cnm böyle yazmışsın ama biz bunu nerden bulabiliriz nasıl yapabiliriz bi de teyzenin ve kendinin resmini koy ki inandırıcılığı olsun cnm

nerde bulunur..yüzdeki siyah nokta cukurcuklarınıda gecirir mi

bu iksirin iyi gelmediği bir şey yok zaten ama orijinalini bulmak çok zor.Alkol içerdiği için herkes kullanamayabilir.Alkolsüz olanları da aynı etkiyi göstermiyormuş sanırım
Büyük aktarlarda bulunuyor

evet ben de araştırdım iki çeşidi var birialkolle biri elma sirkesiyle ben de karar veremedim alkolsüz olanıda alkollü kadar etkili olur mu diye sorucam bugün aktara

bu forumdakilerinde 15 günde bütün sorunları tamamen son buluyor.(hayret)15 gün gibi kısa bir zamanda hiç birşey tamamen yok olmazz.böyle yazarsanız inandırıcılığınızı kaybedersiniz sadece...

X