İyi Hissetmek Dr. David Burns okudunuz mu?

manikkk

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
2.165
2.294
Belki daha sonra konuyu bdv ye taşırım fakat önce bu kitapla ilgili fikirleri olanların paylaşmasını rica ediyorum. Kitabı okudunuz mu? Depresyon sürecindeki birine bu kitabı önerir misiniz? Gerçekten ufku açıyor, iyi hissettiriyor mu? Dili ağır mı yoksa akıcı mı?
Kitapla ilgili bütün yorumlarınızı merak ediyorum. Hatta aynı zamanda depresyondaki birine önerebileceğiniz bütün tavsiyelere açığım.

Güzel bir kitap ama gerçekten insanın kendindeki şemaları farkedip bunları iyleştirebilmesi için bence psikoloğa ihtiyaç var. Bu kitaplar farkındalık yaratıyor kısa bir süre belki iyi hissediyorsunuz ama insanın kendi kendine tadavi sürecini sağlaması çok zor. Kitabı okuyun ama imkanınız varsa iyi bir terapiste gitmenizi öneririm

Belki daha sonra konuyu bdv ye taşırım fakat önce bu kitapla ilgili fikirleri olanların paylaşmasını rica ediyorum. Kitabı okudunuz mu? Depresyon sürecindeki birine bu kitabı önerir misiniz? Gerçekten ufku açıyor, iyi hissettiriyor mu? Dili ağır mı yoksa akıcı mı?
Kitapla ilgili bütün yorumlarınızı merak ediyorum. Hatta aynı zamanda depresyondaki birine önerebileceğiniz bütün tavsiyelere açığım.
Bence kesinlikle okuyun bana da psikologum okumamı tavsiye etmişti . Çok faydasını gördüm. Ama ağır bir depresyondaysanız muhakkak psikiyatri veya psikologla görüşün derim

X