Iyi kotu insan ayrimi

Pamukpamuk44

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
1.811
-126
40
Mesela sadece mudur öyle istediği için hiç tanımadığı insana yılan fare vs imalarında bulunan dalga gecen grubun içerisinde olan kişilerin iyi olma olasılığı var mi kişilerin diğer kişilere ailelerine davranışı çok iyi ama mobing yapıp dalga geçip lakap takıyorlar. Bu kadar insan hep birlikte kötü olabilir mi.ne dusunuyorsunuz.cevaplariniz benim icin önemli.41 yasindayim çözemedim de

Son düzenleme:
Yılan fare iması demek istemiş sanırım. Mobbing suçtur konu onların iyi olup olmaması değil ne saçma iş yeri orası.

Mesela sadece mudur öyle istediği için hiç tanımadığı insana yılan fare vs imalarında bulunan dalga gecen grubun içerisinde olan kişilerin iyi olma olasılığı var mi kişilerin diğer kişilere ailelerine davranışı çok iyi ama mobing yapıp dalga geçip lakap takıyorlar. Bu kadar insan hep birlikte kötü olabilir mi.ne dusunuyorsunuz.cevaplariniz benim icin önemli.41 yasindayim çözemedim de
Kimsede kusur aramamak lazım herkes mükemmel olmak ister ne yazık ki insanlar yok şunun burnu böyle yok saçı yok başı bunlar çok yanlış şeyler ama var iyisine kötüsüne bakmaktansa sizin ruhunuzu okşamayan insanlardan uzaklaşın mesela kişiliğiniz uyuşmuyorsa kesin iletişimi kimseyi düzeltemezsiniz

Kimsede kusur aramamak lazım herkes mükemmel olmak ister ne yazık ki insanlar yok şunun burnu böyle yok saçı yok başı bunlar çok yanlış şeyler ama var iyisine kötüsüne bakmaktansa sizin ruhunuzu okşamayan insanlardan uzaklaşın mesela kişiliğiniz uyuşmuyorsa kesin iletişimi kimseyi düzeltemezsiniz
Evet uzaklaştım.ama bu insanlar kötü mu

Acaba karşıda ki bir tık ezik olabilir mi?

Yılan fare iması demek istemiş sanırım. Mobbing suçtur konu onların iyi olup olmaması değil ne saçma iş yeri orası.
Tayin istedim.3.5 yilda 3 soruşturma geciren yere geldim.dilekce yazdım buradan gitmek için ayrıca genel müdürlüğe gidip konuşacağım.tam anlamıyla berbat bir mudur var.ve zaten bütün bunlar bu adam yüzünden.bir de mudur narsist.be. ağlıyorum adam gülüyor.

Hiç tanımadığı değil tanıdığı insanada lakap takıp dalga geçmesi bir insanı olgunlaşmamış,empatiden yoksun kötü bir insan yapar,aslında bunun ayrımını iyi yapmak gerekiyor,kötü insan kötüdür,kötülük yapmak için sebep aramaz nedenlere dayandırmaz sadece kötü bir insandır,sebepler yada yaşadığı olumsuz koşullar,sevmediği insanlar vs vs sonsuza kadar sayılacak hiçbir sebep bir insanın içindeki kötülüğü besleyemez,bu doğuştan gelen bir özellik,mesela dikkat edin 40 kişilik bir sınıfta arkadaşına lakap takıp dalga geçen,iten,vuran,dışlayan çocuklarda var,gayet iyi niyetli yardımcı vurmadan kırmadam iletişim kuran çocuklarda var,bu bir kişilik,siz ne yaparsanız yapın onun ağır basan yanını beslersiniz,o yüzden ben bu tip insanlara hayatımda asla yer vermem,slmım olmaz olanlada muhattap olmam,kişi kendine benzeyen insanı arar bulur o yüzden bu kadar insan bir araya gelip kötü olmaz,bu kadar insan kendisine en benzeyenini bulur onunla arkadaş olur.

Tayin istedim.3.5 yilda 3 soruşturma geciren yere geldim.dilekce yazdım buradan gitmek için ayrıca genel müdürlüğe gidip konuşacağım.tam anlamıyla berbat bir mudur var.ve zaten bütün bunlar bu adam yüzünden.bir de mudur narsist.be. ağlıyorum adam gülüyor.
Psikolojik destek alman8zi öneririm tayin de doğru hareket bence.

Psikolojik destek alman8zi öneririm tayin de doğru hareket bence.
Psikolojik destek alıyorum.bana o insanların sadece mudur den korktuğumdan dislanmamak için bu davranışları yaptıklarını benimle uzaktan yakindan ilgisi olmadığını söyledi.ama gerçekte kötü olmayanileceklerini manipülasyonu uğradıklarını söyledi de kafam karisti

X