izmir (bornova) ŞİFA hastanesinde doğum yapanlar ?

Canım benim sen kalbini ferah tut bisey yoktur Allahın izniyle .Ben de alev hanıma gittim bugün mizaç olarak biraz sert geldi bana.Bornovaya sultan hanıma git ya da serkan beye git bir kere perinatoloji uzmanı herhangi bisey var mı en iyi o bilir.şifada da gerekli donanım vardır heralde.Egeye doğumdan önce böyle giden bi arkadaşım anlattî baya zor olmuş keşke özele gitseymisim o kdr şeyi yok yere çektim diyo .şimdi 1 yaşında oğlu var Maşallah cok saglıklı.
Bence serkan beye git canım
zaten alevde önce beni serkan beye yolladı ama 21 mayısa kadar dolu randevuları garibime giden bEn neden bugune dek özele gittim acil bi durum var ve beni muayne etmiyor kendi bünyesindeki doktor baska hastahaneye yolluyor
gerekirse orda dpgum yap dedi
uyuyamadım dündrn beri sürekli hareket ediyormu diye tedirginim
zehra hanıma randevu aldım pazartesi günü için dokuzeylüle de prof. İçinde aldıM ikisinede gidicem .

zaten alevde önce beni serkan beye yolladı ama 21 mayısa kadar dolu randevuları garibime giden bEn neden bugune dek özele gittim acil bi durum var ve beni muayne etmiyor kendi bünyesindeki doktor baska hastahaneye yolluyor
gerekirse orda dpgum yap dedi
uyuyamadım dündrn beri sürekli hareket ediyormu diye tedirginim
zehra hanıma randevu aldım pazartesi günü için dokuzeylüle de prof. İçinde aldıM ikisinede gidicem .
Sen içini ferah tut dedim ya bisey olmaz inşallah..Özellerdeki bazı doktorlarda da bi hava , bi bilmişlik taslamalar,bbi laf etsen hemen tıbbi terimlerle cevap vermeler vs. Ben de canımı sıkan cok sey yaşadım ama bu saatten sonra da degistirmek istemedim hastane iyi oldugu icin fiziki olarak evime de cok uzak degil.
Kadın dogum doktorlarının bazılarının zpsikolojik eğitime tabi tutulması gerek.Özellikle o mahkeme duvarı suratları acilen düzelmeli , kendimi kışlada gb hissediyorum.Hamile bir kadına şevkatli,rahatlatıcı yaklaşmak paniklettirmemek gerek özellikle senin gb dogumu yakın bir anneye karşı.Insallah bisey cıkmaz dua edelim .Herşey cebimizden parayı çekinceye kadar , o tamam olduktan sonra böyle ortada bırakıyolar canım

Hanımlar, gebeliğimin başından beri basmane şifa ya gidiyorum. Ama şimdiye kadar hep tüm odaların tek kişilik olduğunu söylemelerine rağmen geçen hafta tekli oda sayısının 8 olduğunu ve normal doğumda o odalar dolu olursa 4 kişilik odaya alabileceklerini öğrendim çok moralim bozuldu.. Bornova'da Sultan Hanım ın iyi olduğunu duydum. Memnun musunuz? Hastane şartları hakkında bilgisi olan var mı?
Canım bornova daha önce de söylemistim fiziki koşulları iyi bir hastane , ben 2 gün erken dogum tehlikesiyle hastanede yattım .odalar tek kişilik ,temiz , yeni,ebeler cok iyiydi yada bana öyle denk geldi bilmiyo rum gecen temmuz kürtaj olmustum bebegimin kalbi durmustu .Dogumhanede temiz iyiydi.Ben daha ekstra bilgi sormadım doktorlar yogunluktan yüzüne bakmayacaklar nerdeyse.Sultan hanımdı benim doktorum daha önceden kürtajımı o yaptı cok iyi davranmıştı iyi bir doktor.bostanlıdn bornovaya gidince zehra hanıma gittim onun yerine alev hanım geldi .tekrar Sultan Hanıma gidicem ama cok yogun ve randevuları hep dolu.Tavsiye ederim ama dedigim gb daha tam istedigim doktor profiliyle karşılaşamadım maalesef

Canım bornova daha önce de söylemistim fiziki koşulları iyigörüyorastane , ben 2 gün erken dogum tehlikesiyle hastanede yattım .odalar tek kişilik ,temiz , yeni,ebeler cok iyiydi yada bana öyle denk geldi bilmiyo rum gecen temmuz kürtaj olmustum bebegimin kalbi durmustu .Dogumhanede temiz iyiydi.Ben daha ekstra bilgi sormadım doktorlar yogunluktan yüzüne bakmayacaklar nerdeyse.Sultan hanımdı benim doktorum daha önceden kürtajımı o yaptı cok iyi davranmıştı iyi bir doktor.bostanlıdn bornovaya gidince zehra hanıma gittim onun yerine alev hanım geldi .tekrar Sultan Hanıma gidicem ama cok yogun ve randevuları hep dolu.Tavsiye ederim ama dedigim gb daha tam istedigim doktor profiliyle karşılaşamadım maalesef

Çok geçmiş olsun canım.. Biraz uzak kalıyor ama birde bornova ya gideceğim bu hafta.. Basmane'den hiç memnun değilim başından beri malesef :KK43:
gebeliğin başından beri aynı dr a gidiyorum. Hatta artık her hafta gidiyorum ama her seferinde beni ilk kez goruyormus gibi

Kızlar kusura bakmayın yazamadım
pazar gece suyum geldi pazartesi sabah kızımla buluştuk
öncelikle bornova şifada yattım zehra hanım saolsun hemen geldi
hastahane koşulları için merak edenler odalar hep tek kişilik
hemen oda süslemesi yapıyorlar ve süsler sizin oluyor
epidural 1500 sadece
spinal sezeryan yada normal doğum 1200
herşey içinde 1 gece için .
Gelelim ilgi alakaya
hepsi süper sıcak kanlı ilgili ve her konuda açıklama yapan personellerdi.
ben çok memnun kaldım.
tavsiye ederim hepinizi allah kurtarsın .

Kızlar kusura bakmayın yazamadım
pazar gece suyum geldi pazartesi sabah kızımla buluştuk
öncelikle bornova şifada yattım zehra hanım saolsun hemen geldi
hastahane koşulları için merak edenler odalar hep tek kişilik
hemen oda süslemesi yapıyorlar ve süsler sizin oluyor
epidural 1500 sadece
spinal sezeryan yada normal doğum 1200
herşey içinde 1 gece için .
Gelelim ilgi alakaya
hepsi süper sıcak kanlı ilgili ve her konuda açıklama yapan personellerdi.
ben çok memnun kaldım.
tavsiye ederim hepinizi allah kurtarsın .
Bebeğiniz hayırlı olsun, allah analı babalı büyütsün. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. Ben de dün sordum sizin söylediklerinizi söylediler. Bizim oda süsleme için malzeme götürmemize gerek var mı? Bebeğinizle güzel bir hayat diliyorum.

Bebeğiniz hayırlı olsun, allah analı babalı büyütsün. Verdiğiniz bilgiler faydalı oldu. Ben de dün sordum sizin söylediklerinizi söylediler. Bizim oda süsleme için malzeme götürmemize gerek var mı? Bebeğinizle güzel bir hayat diliyorum.

Yok zaten yatağın basına balonlar ve hoşgeldin bebegim banner asıyorlar kapıyıda tülle süslüyorlar bide yuvarlak bi süs var ben eve getiriop odaya astım gayet hoş çok güzel geçti hersey sizinkide saglıkla büyüsün

Yok zaten yatağın basına balonlar ve hoşgeldin bebegim banner asıyorlar kapıyıda tülle süslüyorlar bide yuvarlak bi süs var ben eve getiriop odaya astım gayet hoş çok güzel geçti hersey sizinkide saglıkla büyüsün
Çok teşekkür ederim inşallah biz de güzel bi şekilde atlatırız. Bu arada normal doğumdu di mi?

Ayyy geldimi bebişiniz cok sevindim.ZZehraa hanım nasıldı dogumda? Normal dogummu yaptın canım?Rabbim sağlıklı mutlu ömürler versin♥♥♥

Ayyy geldimi bebişiniz cok sevindim.ZZehraa hanım nasıldı dogumda? Normal dogummu yaptın canım?Rabbim sağlıklı mutlu ömürler versin♥♥♥
Teşekkürler sezeryan spinal oldum baska bi operasyon daha vardı benim
zehra hanım çok iyi ve tatlıydı asistanı var sarısın bi bayan adını bilmiyorum oda çok
iyiydi erken geldi kızım ama hersey yolunda darısı başınıza

Teşekkürler sezeryan spinal oldum baska bi operasyon daha vardı benim
zehra hanım çok iyi ve tatlıydı asistanı var sarısın bi bayan adını bilmiyorum oda çok
iyiydi erken geldi kızım ama hersey yolunda darısı başınıza
Canım seni de cok yormak istemiyorum ama hastane çantasına ne koyalım ?bide bu mesane pedi vs. Diyolar hastane veriyormu

Canım seni de cok yormak istemiyorum ama hastane çantasına ne koyalım ?bide bu mesane pedi vs. Diyolar hastane veriyormu
Estağfurullah canım
2 tane gecelik koy
1 takım pijama (bben eve giderken giydim)
ben saç maşamı falan aldım yanıma saclarımı yaptım güzel görünelim diye makyaj malzemesi tarak

Bebek için
tulum 2 tane
1 tane hastahane çıkısı
3 4 tanede alt üst takım ama tulum daha rahat oluyor eldiven çorap
bez pudra pişik kremi ıslak mendil pamuk
pamuğu altını temizledikten sonra ıslatıp sildim kimyasal kalmasın diye.
bardak al su al mutlaka bide gece sıcak su gelmedi ben sezeryan oldugumdan sütte hemen gelmedi mamayı ısıtmakta zorlandık varsa evde elektrikli cezve bişi koy yanına pecete :) aklıma geldikçe parca parca yazdımm :)

Canım cok cok sagol♥♥ ben cok panik yapan bi insanım hazırlayıp koyayım dursun kenarda içim rahat etsin

X