Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

Evet çok özentisiz çalışıyolar cidden. En çok şikayetçi olduğum mevzu. Kontrol seansından sonra bile kalan tüyler oluyor. Çok fazla müşterileri var belki ondandır. Ama 4ten sonra fiyat konusunda yardımcı olurlar ama belli bi oranı yok yani kafalarına göre bence, ki buda hoş değil.
Fakat öle fazla ilgi alaka bekleme. Patlar canım gayet pahalya sen bi toplu seans almayı konuş. Sıkıştır yada başka bi merkeze git. En mantıklısı bu. Ve toplam 8 seansı gözden çıkarmak gerek.

kafalarına göre olması gerçetken can sıkıcı. önünü göremiyorsun ne kadar para gideceğini hesaplayamıyorsun... özensizlik ve ilgisizlik biraz sıkıcı, çok kalabalık olmasndan evet ama daha çok plansızlıktan. hem randevuyla çalışıp hem de randevuların hepsini bekletmeleri tam bir saçmalık. seansların ortalama süresi bellidir. ona göre randevu verirsin yani bu kadar basit. bir de tonla para döküyoruz. 5-10 dakka seansı kısa kesip daha fazla insan almaya çalışıyorlar sanıyorum... bu da açgözlülük. eminim bu tarz merkezler arttıkça müşterileri azalacak. ama ben daha hem candela-alexandrite makinası olan hem de seans ücretiyle çalışan güvenilir bir yer bulamadığımdan mecburen oraya devam edeceğim, birçokları gibi. param olsa ben açacam bi yer artık vallahi =))

baştan toplu ödemeye kesinlikle güvenemiyorum. hizmetin kalitesinden memnun kalmayabilirim veya bitene kaar mevzusunun gerçekten sağlanacağının garantisi yok.. ve muallak durumalr yani. sözleşme bile imzalamıyor birçokları bildiğim kadaıyla. hakkııını nasıl ararsın böyle bir durumda.. o yüzden güvenemiyorum işte...

şu sena hanımı çok duydum bu sefer ondan randevu alacağım bakalım daha özenli mi... bir denemek lazım =)

merhaba kızlar.ben geldim:KK31:İlk randevum benden kaynaklanan bir sebeple iptal oldu,6 gün önce ilk seansa alt bacak olarak başladım.Sena hanım çok titiz çalıştı.Canım çok acıdı doğrusunu söylemek gerekirse:26:Yinede ayy off dememe aldırmadan uygulama yapıldı.Tüylerim siyah ve kalın cildim ise lazere en elverişli olanlardanmış.Tüyleri lazere gitmeden bir hafta kadar önce kısaltmıştım.Kalın ve siyah olarak çıkmışlardı tabi.Lazer esnasında çoğu resmen tavuk tütsülenirmiş gibi yandılar ama siyah siyah kaldılar.O gün kırmızı kırmızıydı bacaklarım ama sabah geçmişti kızarıklıklar.Krem herhangi bişey bepanten vs kullanayım mı diye sordum sena hanım hiç gerek yok dedi.Şimdi asıl meselem bacaklarım 6 gün olmasına rapmen koyu kıl kökleri ve yanmış kıllarla öylecene duruyorlar,dökülme falan yok,elimle hafif çekiyorum elimede gelmiyorlar şuanda.Bacaklarına yaptıranların tecrübeleri nedir?kaç günde dökülüyor bunlar?:26:sanki hiç dökülmeyeceklermiş gibi hepsi yerli yerindeler :KK43:10 gün sonra kontrol seansım var 10 güne kadar dökülürmü bunlar hiç öyle gözükmüyor:18:

2-3 haftaya kadar beklenebilir. Eğer dökülmesse ileri attırabilirsin kontrol seansını, çünkü dökülmemişse yapmazlar. Geri gelirsin:KK66:

merhaba kızlar.ben geldim:KK31:İlk randevum benden kaynaklanan bir sebeple iptal oldu,6 gün önce ilk seansa alt bacak olarak başladım.Sena hanım çok titiz çalıştı.Canım çok acıdı doğrusunu söylemek gerekirse:26:Yinede ayy off dememe aldırmadan uygulama yapıldı.Tüylerim siyah ve kalın cildim ise lazere en elverişli olanlardanmış.Tüyleri lazere gitmeden bir hafta kadar önce kısaltmıştım.Kalın ve siyah olarak çıkmışlardı tabi.Lazer esnasında çoğu resmen tavuk tütsülenirmiş gibi yandılar ama siyah siyah kaldılar.O gün kırmızı kırmızıydı bacaklarım ama sabah geçmişti kızarıklıklar.Krem herhangi bişey bepanten vs kullanayım mı diye sordum sena hanım hiç gerek yok dedi.Şimdi asıl meselem bacaklarım 6 gün olmasına rapmen koyu kıl kökleri ve yanmış kıllarla öylecene duruyorlar,dökülme falan yok,elimle hafif çekiyorum elimede gelmiyorlar şuanda.Bacaklarına yaptıranların tecrübeleri nedir?kaç günde dökülüyor bunlar?:26:sanki hiç dökülmeyeceklermiş gibi hepsi yerli yerindeler :KK43:10 gün sonra kontrol seansım var 10 güne kadar dökülürmü bunlar hiç öyle gözükmüyor:18:

canım benim de geç dökülmeye başlamışlardı. 1. haftada benim de çekince bile gelmiyordu. 2. hafta ufak ufak başladı dökülmeler sonra arttı kontrol seansına kadar baya dökülmüştü. ama bende en sorunlu bölge alt bacak olmuştu. kökler içerde kaldı 1 ayı buldu tamamının dökülmesi hatta geçti bile sanırım pürüzsüz görüntüye ulaşmam. o nednele yazın devam edemeidm zaten. sen stres yapma kılları da tek tek çekmeye çalışma. keselemenin yardımcı olacağını söylemişlerdi bana..

diğer deneyimli arkadaşlarımızın da söylediği gibi acele etme canım..benim de 12-13. günde falan dökülmeye başladı.. ilkinde bi heve hemen dökülsün diye beklemiştim bende o yüzden vakitgeçmiyo gibi geliyo insana..şimdiden, tüylerden kurtulma yolunda başarılar diliyorum sana :KK66:

Merhaba
ben yaklaşık bir senedir lazer epilasyon yaptırıyorum, geçen hafta endoskopi yapıldı ve oniki parmak bağırsağında ülserim olduğunu öğrendim ve ilaç tedavisine başladım.
İsim yazılabiliyor mu bilmiyorum bir antiülser proton pompası inhibitörü, bir anksiyolitik-spazmolotik ve bir tane de antiasit antireflü şurup kullanıyorum.
Acaba bu ilaçları kullanırken lazer epilasyona devam edebilir miyim?

Eğer edemeyeceksem bu uzayan tüyleri ne yapacağım, çünkü seans vaktim gelmişti, baya rahatsız ediyorlar.

merhabalar bende izmirliyim ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.bi arkadaşım tavsiyesiyle bi yer buldum kendisi memnun kalmış.koltuk altıma yaptırmak istiyorum ve cuma günü için randevu aldım ama burayı okuyunca kafam karıştı yani çeşit çeşit cihaz fln varmış herkes farklı bi fiyat sölüyo.ben hemen atlamış gibimi oldum diye düşündüm.koltuk altı için seansına 50 lira dedi ve 5 seansta fln biter dedi.yani toplamda 250 lira eder koltuk altı sizce bu rakam iyimi?

merhabalar bende izmirliyim ve lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.bi arkadaşım tavsiyesiyle bi yer buldum kendisi memnun kalmış.koltuk altıma yaptırmak istiyorum ve cuma günü için randevu aldım ama burayı okuyunca kafam karıştı yani çeşit çeşit cihaz fln varmış herkes farklı bi fiyat sölüyo.ben hemen atlamış gibimi oldum diye düşündüm.koltuk altı için seansına 50 lira dedi ve 5 seansta fln biter dedi.yani toplamda 250 lira eder koltuk altı sizce bu rakam iyimi?

eger alexandrayt lazer kullanarak yapacaksa fıyatı ıyı ama ıpl lazer yapacaksa pahalı canım ne 5 saensta bıtmez ıpl. ben her zaman alexsandrayt ı onerırım :KK34:

Kızlar valla çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için,iki gündür özdileğin şu saf ipek keseleriyle keseliyorum,bakalım bakalım ne olacak.Yalnız sağ bacağımda 5 yada 6 tane mercimek kimi nohut büyüklüğünde kahvere rengi leke fark ettim canım çok sıkıldı,öyle kabuklu falan değil yuvarlar yuvarlak ten rengimden bir iki ton koyu kahverengi lekeler:18:kıllardan kurtulalım derken kılsız ama benek benek lekelerle mi gezicez :18::KK19:

Merhaba
ben yaklaşık bir senedir lazer epilasyon yaptırıyorum, geçen hafta endoskopi yapıldı ve oniki parmak bağırsağında ülserim olduğunu öğrendim ve ilaç tedavisine başladım.
İsim yazılabiliyor mu bilmiyorum bir antiülser proton pompası inhibitörü, bir anksiyolitik-spazmolotik ve bir tane de antiasit antireflü şurup kullanıyorum.
Acaba bu ilaçları kullanırken lazer epilasyona devam edebilir miyim?

Eğer edemeyeceksem bu uzayan tüyleri ne yapacağım, çünkü seans vaktim gelmişti, baya rahatsız ediyorlar.

geçmiş olsun canım...bazı ilaçlar cildini tahrişe açık hale getirebilir hassaslaştırıp lazer ışığından zarar görmene yol açabilir.. ama bu saydığın ilaçların böyle bir etkisi olacağını düşünmüyorum yinede sen prospektülerini oku ilaçların... bir de epilasyona gittiğin yerdeki dermatoloğa danış bu doktorlar bu iş için var orda. yoksa herkes estetiyen koyar sadece, zaten uygulamayı yapan da onlar... seansın geldiyse de atlama tabiki bence bi an önce araştırmana yap ve yoluna devam et canım..

Kızlar valla çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için,iki gündür özdileğin şu saf ipek keseleriyle keseliyorum,bakalım bakalım ne olacak.Yalnız sağ bacağımda 5 yada 6 tane mercimek kimi nohut büyüklüğünde kahvere rengi leke fark ettim canım çok sıkıldı,öyle kabuklu falan değil yuvarlar yuvarlak ten rengimden bir iki ton koyu kahverengi lekeler:18:kıllardan kurtulalım derken kılsız ama benek benek lekelerle mi gezicez :18::KK19:

tüysüz kalınca onlar çıkıyo meydana :) bende de var bikaç tane leke batıklardan olmuştu. şu tüyler bi gitsin tamamen onları da cilt soyma işlemi ile (glikolik asit ve benzeri cilt soyucularla peeling) halledicem.. bu forumda araştırabilrisin canım.. yeterince bilgi var bu lekelerden kurtulmak için...

öncelikle cihazın ne olduğu ve senin ten rengin ve kıl yapın önemli canım. arkadaşın memnun kalmıştır belki ama sende aynı etki olmayabilir.. o yüzden bende başlamadan önce çok araştırdım.fiyat iyi söylenmiş fakat dediğim gibi cihazı öğrenmelisin.. öğrendiğinde bizimle de paylaş canım...

Arkadaşlar epilasyonda seans başına ücret öderseniz,seansları uzatıyorlar.Paket alın,fiyatı pahalı gibi gelebilir ama bitene kadar yaptıkları için,diğerinden ucuza geliyor.

Elif Hanım başka bir yerde çalışırken arkadaşlarım Lazer yaptırmıştı.Mola Estetik'e geçince biz de transfer olduk:)Bizzat denedim,memnun kaldım...

arkadaslar manavkuyuda duygu palandiz var 1000 tl bitirme garantili nakit 10 taksit 1250 oluyo IPL epilasyon diyo benm bildigim IPL ile yapinca 3 4 yila yeniden cikiyomus tuyler sizin bi fikriniz var mi:KK15:

geçmiş olsun canım...bazı ilaçlar cildini tahrişe açık hale getirebilir hassaslaştırıp lazer ışığından zarar görmene yol açabilir.. ama bu saydığın ilaçların böyle bir etkisi olacağını düşünmüyorum yinede sen prospektülerini oku ilaçların... bir de epilasyona gittiğin yerdeki dermatoloğa danış bu doktorlar bu iş için var orda. yoksa herkes estetiyen koyar sadece, zaten uygulamayı yapan da onlar... seansın geldiyse de atlama tabiki bence bi an önce araştırmana yap ve yoluna devam et canım..

zaten gittiğim yerin doktoruna soracağım illaki de, hani belki aranızda bilen biri varsa vs diye yazayım dedim
teşekkür ederim. bu arada bilgi vereyim merak eden arkadaşlara 4 seans yarım bacak, koltukaltı ve genital gittim

bacaklarımın çoğu döküldü, sol koltukaltım çok iyi durumda, sağ koltukaltım 2-3 seans daha istiyor herhalde genital ise baya dökülme oldu onun dışında çok inceldi, böyle kolumdaki tüyler gibi hemen hemen.
her türlü değer yani. tereddütte olan arkadaşlara tavsiye ederim.

zaten gittiğim yerin doktoruna soracağım illaki de, hani belki aranızda bilen biri varsa vs diye yazayım dedim
teşekkür ederim. bu arada bilgi vereyim merak eden arkadaşlara 4 seans yarım bacak, koltukaltı ve genital gittim

bacaklarımın çoğu döküldü, sol koltukaltım çok iyi durumda, sağ koltukaltım 2-3 seans daha istiyor herhalde genital ise baya dökülme oldu onun dışında çok inceldi, böyle kolumdaki tüyler gibi hemen hemen.
her türlü değer yani. tereddütte olan arkadaşlara tavsiye ederim.

4 seansta güzel sonuçlar elde etmişsin canım.. bi de seans aralıkların nasıldı? yani ne kadar süre geçiyodu iki seans arasında?

arkadaslar manavkuyuda duygu palandiz var 1000 tl bitirme garantili nakit 10 taksit 1250 oluyo IPL epilasyon diyo benm bildigim IPL ile yapinca 3 4 yila yeniden cikiyomus tuyler sizin bi fikriniz var mi:KK15:

ipl bir lazerli epilasyon yöntemi değil canım. ipl'i kuaförler bilmemneler herkes kullanıyor yapıyor. lazer diye de kandırmaya çalışıyorlar. benim araştırmalarımda da okuduklarım ipl'n başarısız bir yöntem olduğu. incelttiği falan doğru sanırım da bitme diye bir şey pek sözkonusu olamıyor gibi. ve dediğin gibi belli süre sonra tekrar tüylerde çoğalma oluyor. lazer daha derine daha etkili ışın yollayan bi yöntem. hang bölgeler için 1000 diyorlar bilmiyorum ama. 2000 ver garanti olsun kalıcı olsun derim ben. ha ben de maddi sebeplerden doğru düzgün devam edemedim ama. kısım kısım gidip uzun bi zamana yayarak maddi yükü azaltabilirsin diye düşünüyorum.

4 seansta güzel sonuçlar elde etmişsin canım.. bi de seans aralıkların nasıldı? yani ne kadar süre geçiyodu iki seans arasında?

2010 ocağın sonda başladım, 2.ye nisan 3.ye haziranda gittim yazın ara verdim, 4.ye ekimde gittim. artık gitmem lazım yani.

X