Izmir sosyete pazarı

Kızlar Özkanlar pazarı normalde cumartesi günleri kuruluyor ama yılbaşı dolayısıyla bu haftada cumartesimi kurulacak yada kurulmayacakmı bilen varmı ???:KK68:

ben bostanlıda oturuyorum ve bostanlı pazarına gidiyorum bana çok rahat oluyor evimin dibinde ama gaziemiri de merak ettim ikisine de giden var mı ? ürünler çok mu farklı yani yoksa burdan oraya gitmek fazla zor geliyor :)

kızlar gaziemirde önceden otururken pazarı çok güzel değildi ama şimdi değiştiyse bilemem gaziemire alsancakta caminin ordan 90 a binin belediyenin orda inin sorun gösterirler hemen arayoldan geçince merkezde pazaryeri cuma günleriydi pazarı
bende özkanlar pazarının adresini gogol amcaya sordum araken herşey meğerse bizim sitemizde varmış yarın kociş evde bende pazara sürüklücem adamı :KK69:

kızlar gaziemirde önceden otururken pazarı çok güzel değildi ama şimdi değiştiyse bilemem gaziemire alsancakta caminin ordan 90 a binin belediyenin orda inin sorun gösterirler hemen arayoldan geçince merkezde pazaryeri cuma günleriydi pazarı
bende özkanlar pazarının adresini gogol amcaya sordum araken herşey meğerse bizim sitemizde varmış yarın kociş evde bende pazara sürüklücem adamı :KK69:

nasıl bu özkanlar pazarı peki warmı güzel markalar ?

Gaziemire gitmedim ama hatay ve sirinyer pazarlarini tavsiye etmem. Hele Hatay cok kotu. Hem pazarin bulundugu alan coj duzensiz hem hirsizlik cok oluyo. Ama bostanli ve bornova ozkanlar pazari harika aradigin hersey var.

X