İzmirde dolgu yaptıranlar ya da yaptırmayı düşünler

botoksu ilacını eczaneden alıp doktora yaptırmak daha karlı arkadaşlar. hem ilacı kendin alıyosun daha güvenilir yani. bide doktoru ben buldum.botox 2 kişiye yetiyor.bir arkadaş arıyorum kendime

botoksu ilacını eczaneden alıp doktora yaptırmak daha karlı arkadaşlar. hem ilacı kendin alıyosun daha güvenilir yani. bide doktoru ben buldum.botox 2 kişiye yetiyor.bir arkadaş arıyorum kendime

dolguyu nerden bulabiliriz ki ? sen hangi doktora kaca uygulatıyorsun canım :KK76:

bayanlarr dun dolgumu tekrarlattım ama harıka oldu eli değimişken de botox yaptırdım botox ne harıka bısı guluyorum ama goz kenarlarım kırısmıyor harika:KK70::KK70:

Son düzenleme:
Kime yaptırdığınıda paylaşsın .

Bir önceki sayfayda ,doktorum juvaderm kullandıgını soyledi demiş.

emrin olur canım!

tekrar yaptırmamda benden ucret almadı cunku ilk etapta az yapacagını soylemıstı. ne ıstedıgımın tam olarak olarak oturması için bellı bır sure daha gecmesı gerektıgını anlattı. bı 6 ay sonra dolgu ıcın gıttıgımde oldukça yuksek masrafa gırecegım sanırım cunku umdugumdan cok dolgu gıttı:)) juvaderm de kullanıyormus ama sanırım 2.sınde farklı marka kullandı dudaklar ıcın ozel olan bır urun ısmını hatırlayamadım... botox da o doktora yaptırdım. saolsun uğraştı. yasemen hakkında iyi şeyler duymadım. alsancakta başka klinik araştırın bence..ustelık kullandgı malzemeye gore pahalı fln demişti estetık konusunda hassas olan tanıdıklarım..

emrin olur canım!

tekrar yaptırmamda benden ucret almadı cunku ilk etapta az yapacagını soylemıstı. ne ıstedıgımın tam olarak olarak oturması için bellı bır sure daha gecmesı gerektıgını anlattı. bı 6 ay sonra dolgu ıcın gıttıgımde oldukça yuksek masrafa gırecegım sanırım cunku umdugumdan cok dolgu gıttı:)) juvaderm de kullanıyormus ama sanırım 2.sınde farklı marka kullandı dudaklar ıcın ozel olan bır urun ısmını hatırlayamadım... botox da o doktora yaptırdım. saolsun uğraştı. yasemen hakkında iyi şeyler duymadım. alsancakta başka klinik araştırın bence..ustelık kullandgı malzemeye gore pahalı fln demişti estetık konusunda hassas olan tanıdıklarım..

Hadi ya:44: önerilere açığız tabi .:26:
Memnun kalmana sevindim :KK56:

bayanlarr dun dolgumu tekrarlattım ama harıka oldu eli değimişken de botox yaptırdım botox ne harıka bısı guluyorum ama goz kenarlarım kırısmıyor harika:KK70::KK70:

memnun kalmana sevindim canim:) bak iyi bir doktormus ki ücret almamis tekrardan ama zaten olmasi gereken de o. Dikkat et bakalim, botoks kac ay tutacak sende, 4 bucuk 7 ay arasi diyorlar, benim ki ay ay gitti tam:)

yakin olsam beeeen beeeeeen beeeeen diye bagirirdim simdi:))))))))))))

radiesse de iyi bir dolgu kizlar, istanbulda bir arkadasim var, o yaptiricak onu yakinda, memnun olursa size de yazarim durumu.....onun kaliciligi 2 seneymis

ızmırde alsancakta sıbella guzellık salonunda gozaltı ve burun kenarı cızgılerım ıcın dolgu yaptırdım
ve sonuc tam bır hayal kırıklıgı! gozaltlarım eskısınden daha mor ve sekıl bozuklugu oldu dolguyu dengelı vermedıgı ıcın!
burun kenarı cızgılerımde de kayda deger bır degısıklık oldugunu soyleyemem!

Evettttttt kesinlikle :KK56: Yasemen hanımdan başkasına güvenenem artık :KK6:

Kızlar bu ay ya da gireceğimiz ay tekrardan yaptırcam .
Dolguyu bölüşebileceğim birisini arıyorummmmmmm :KK55:

Benim dolgum eridi gene .1/4 paylaşabileceği birisini arıyorum.yarım tüp fazla gelir bana .

Kızlar soruma acil ve önemle cevap verirseniz çok sevinirim,bir dolgu bir tüp mü oluyor birde bir tüp dolgudan bir tane mi enjektör dolgu çıkıyor???

X