Japon STYLE modası! Hepsi çok şık.

Uzakdoğu ülkelerinin kıyafet ve dekorasyon zevkleri zaten çok hoş, sade ve şık oluyor, bunlar da süpermiş.

yeşil hırka (modelin kafasında kırmızı çiçek var) ve krem rengi palto çok hoş (onun da yakasında çiçek var) :1rolleyes:

Kızlar bu kıyafetleri aldığınız yabancı sitelerim adresini özelden bana atar mısınız? Bir sürü yabancı site buldum ama hangisi güvenilir bilemiyorum...

Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.Eğer japon style giysilerden satın almak isteyen varsa bana ulaşabilir.Çok bilindik bir alışveriş sitesinde satışlarım vardır.2 günde yeni modeller gelmektedir.yerimseniben

merhabaalarr :))) wallhiii süperr olurr yhaaaa takıp edeblcgm sitenin isminii özelden atabılırmsnn :)))

ya int. satılıyormuş sadece doğrumu acaba?:18:bende çok beğenıyorum bıde bunların abiye tarzında olanları çok guzell:KK66:

site adresi vermek yasak olduğu için yazamıyorum ama en meşhur ve güvenli online alışveriş sitesinden alıyorum ben. kimse hiçbir mağazada göremediği parçaları bende görünce meraktan çatlıyorlar okulda haha kaydirigubbakcemile3

özelden mesaj atar mısın sitenini linkini

ben bu ürünü internetten sipariş verdim geldiğinde paketin üzerinde Honk Kong pulu vardı oradan 8 günde türkiyeye gelmiş.Çok beğendim ve severek giyiyorum.Fakat arkadaşlarım aynısını buradan da bulacağımı söylüyorlar.Ama bulmuşken neden burda arayayım ki değil mi ama:)

Eklentiler

• $CO3786_6.jpg
    $CO3786_6.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 86
  • $3786-55-JAPON-STYLE-HIRKA-KARGO-DAHIL-S-M-L__32934245_0.jpg
    $3786-55-JAPON-STYLE-HIRKA-KARGO-DAHIL-S-M-L__32934245_0.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 82
:emir_bebek:
ben bu ürünü internetten sipariş verdim geldiğinde paketin üzerinde Honk Kong pulu vardı oradan 8 günde türkiyeye gelmiş.Çok beğendim ve severek giyiyorum.Fakat arkadaşlarım aynısını buradan da bulacağımı söylüyorlar.Ama bulmuşken neden burda arayayım ki değil mi ama:)

canım iyi günlerde kullan.bencede iyi yapmışsın canım almakla karga parası ne kadar bu da önemli canım

:emir_bebek:

canım iyi günlerde kullan.bencede iyi yapmışsın canım almakla karga parası ne kadar bu da önemli canım

Kargonun İstanbul'dan gelişine ücret ödüyoruz.PTT kargo ile,dolayısıyla daha ucuz oluyor 4 ile 6 tl arasıydı tam hatırlamıyorum başka ürünler de almıştım.Ama daha az ya da fazla değildi.

baştakine bayıldım :76: internetten hiç alışveriş yapmadım.güvenemiyorum :96: istanbul avrupa yakasında bu tip satan bir yer? :KK3: ya da ilk resimdekinin benzei herhangi bir markada var mı? :21:

gg den alabilirsiniz. yalnız özellikle elbise boyları çok kısa bizde tunik görevini görüyor. bluzlar çok hoş bir çok modelini aldım.

X